مطالعه گروهی ارشد روانشناسی بالینی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

parand

Well-known member
سلام دوستان عزیز
وقت همگی بخیر
امیدوارم حال همتون خوب باشه و هرجا که هستید سالم و سلامت باشید
خسته نباشید جانانه ای به همه ی شما عرض میکنم چه اونهایی که برای علوم میخونید چه برای بهداشت و چه برای هر دو و چه برای هیچ کدوم...
فقط و فقط تلاش کنید و به تلاش خودتون ادامه بدید و نذارید حرف هیچ کسی دلسردتون کنه... فکر نکنید رتبه های برتر افراد خیلی خاصی هستند...اصلا و ابدا...ایشالا خودتون میاید و می بینید که همین رتبه های برتر گاهی توی بدیهیات میمونن
تلاش کنید ... همین و بس...

مـردم جـوری حـرف مـی زنند کـه همـه چیـز را مـی دانند . امـا اگـر جـرات کنـی و سئوالی بپرسـی آنهـا هیـچ چیـز نمـی دانند .
٠•●ஜ پائولــــــو کوئیلـــــــو ஜ●•٠

ارادتمند همگی...

ســــــــلام اقای مصفا...
خوبید؟؟
مرررررررسی از اینکه بهمون روحیه می دید...:thanks:

maria667710

New member
سلام دوستان... حالتون خوبه؟ درسا خوب پیش میره؟؟؟
راستش چندنفرتون از من فایل سوالا و تستار و خواستین... حقیقتش من ندارم... ولی کاش یکیتون اگر تو سنا عضو شدین سوالاتونو به بچه های دیگه هم بدید... همه توانایی ثبت نام رو ندارن .... مخصوصا که بعضیا شاغل یا متاهل هستند... اگر سوالای پارسالو داشتم بهتون میدادم...

maria667710

New member
یه مسئله دیگه خواستم بهتون بگم.... بچه ها اگر واسه علوم نخوندین بیخیال شین... انرژیتونو براش دیگه صرف نکنین... کسی الان میتونه برا علوم بخونه که الان در حد رتبه 100 باشه یه ماه دیگه بخونه میشه 60.... ولی اگر کلا نخونویدن و ناامیدین خودتونو زجر ندین... برا بهداشت شروع کنین.. بخدا بهداشت حبفه... خییییییییییلی اینجا عالیه... حتی اگه دانشگاه علامه یا تهران هم قبول شین عمرا به پای انستیتو و بهزیستی نمیرسه... یه چیزی میگم یه چیزی میشنوین... اینجاعالیه.. فکر نکنین اگر علومو باختین ضرر گردین.. اصلا...
بخدا هیچکدوم از همکلاسیام تو دانشگاه بهزیستی حتی علومو قبول نشدن!!!! باورتون میشه؟؟؟ واقعا هممون خوشحالیم... اصلا نگران نباشید... بهداشتو عشقه... استادای بهزیستی.... امکانات انستیتو... به اینا فکر کنین... گور بابای وزارت علوم کوفتی!!!! استرس نگیرتون... دیگه از ما گفتن بود....

rawy

New member
سلام دوستان عزیز
وقت همگی بخیر
امیدوارم حال همتون خوب باشه و هرجا که هستید سالم و سلامت باشید
خسته نباشید جانانه ای به همه ی شما عرض میکنم چه اونهایی که برای علوم میخونید چه برای بهداشت و چه برای هر دو و چه برای هیچ کدوم...
فقط و فقط تلاش کنید و به تلاش خودتون ادامه بدید و نذارید حرف هیچ کسی دلسردتون کنه... فکر نکنید رتبه های برتر افراد خیلی خاصی هستند...اصلا و ابدا...ایشالا خودتون میاید و می بینید که همین رتبه های برتر گاهی توی بدیهیات میمونن
تلاش کنید ... همین و بس...

مـردم جـوری حـرف مـی زنند کـه همـه چیـز را مـی دانند . امـا اگـر جـرات کنـی و سئوالی بپرسـی آنهـا هیـچ چیـز نمـی دانند .
٠•●ஜ پائولــــــو کوئیلـــــــو ஜ●•٠

ارادتمند همگی...

سلام آقای مصفا خوبید؟
شما هم خسته نباشید از امتحانات, امیدوارم همه رو با موفقیت گذرونده باشین
خیلی به موقع اومدید, دیگه سکوت مطلق شدیم همه اینجا, نیاز به دلگرمی داشتیم, ممنون
ممکنه خیلی خاص نباشن (هرچند من یکیشون رو می شناسم که چین زیگورات رو بلد بود :25r30wi:) ولی یه ویژگی های خاصی هم حتما دارن که تونستن از بقیه جلو بیفتن اون هم همون تمرین و تلاش مداوم هست در درجه اول :rose:

rawy

New member
یه مسئله دیگه خواستم بهتون بگم.... بچه ها اگر واسه علوم نخوندین بیخیال شین... انرژیتونو براش دیگه صرف نکنین... کسی الان میتونه برا علوم بخونه که الان در حد رتبه 100 باشه یه ماه دیگه بخونه میشه 60.... ولی اگر کلا نخونویدن و ناامیدین خودتونو زجر ندین... برا بهداشت شروع کنین.. بخدا بهداشت حبفه... خییییییییییلی اینجا عالیه... حتی اگه دانشگاه علامه یا تهران هم قبول شین عمرا به پای انستیتو و بهزیستی نمیرسه... یه چیزی میگم یه چیزی میشنوین... اینجاعالیه.. فکر نکنین اگر علومو باختین ضرر گردین.. اصلا...
بخدا هیچکدوم از همکلاسیام تو دانشگاه بهزیستی حتی علومو قبول نشدن!!!! باورتون میشه؟؟؟ واقعا هممون خوشحالیم... اصلا نگران نباشید... بهداشتو عشقه... استادای بهزیستی.... امکانات انستیتو... به اینا فکر کنین... گور بابای وزارت علوم کوفتی!!!! استرس نگیرتون... دیگه از ما گفتن بود....

سلاااااااااااااااااااااااااااااام ماریااااااااااا جوووووووون خوبی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خووووووووووب شد اومدیییییییییییییییییییی
428920_cray.gif

من دیگه داشت ترس برم می داشت, مونده بودم بین آزمون و بهداشت و علوم, استرس داشت همون یه ذره تلاشم رو هم ازم می گرفت
واقعا به موقع بود مرسی یه دنیااااااااااا که وقت گذاشتی :rose:

آخرین ویرایش:

balzak

New member

سلام.خدااااااااایش بهداشتو عشقههههههههههههههههههههههههههههه.
ممنون از راهنماااااااایتووون.واقعا منم همش دودل بودم.اما خیالمو راحت کردی که فقط همه توانمو واسه انستیتو بذارم.
امیدوارم همیشه هم شما و هم تمام دوستان که راهنمایی میکنن موفق باااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااشین:rose:

rosaeidi

New member
سلام
من میخوام برای سال بعد بخونم.
دوستان اگه کسی کتابهاشو دیگه لازم نداره بگه مایی که تازه میخواییم شروع کنیم بخریم.
اینطوری تو هزینه ها صرفه جویی میشه.

oksana

New member
سلام بچه ها همگی خسته نباشید از آقای مصفا و ماریا هم که به ماهمگی روحیه میدن ممنونم امیدوارم همه عزممون جزم کنیم و به خوبی پیش بریم

oksana

New member
بچه ها من یه سوال داشتم ازتون کاپلان فصل 13 اسکیزوفرنی ص 42 پاراگراف سوم: اگر بیمار به یک آنتاگونیست متعارف گیرنده دوپامین پاسخ خوبی نشان دهد بعید است به dra پاسخ دهد. به نظر من نشان ندهد درست تره میشه بگید نظر شما چیه؟ و تو کتابای شما ی نوشته ممنوم

ریگار

New member
سلام
من همیشه دلم میخواست تو یه فروم عضو بشم که بچه هاش شرایط تحصیلی و آرزوهای مثل من داشته باشن . روانشناسی عمومی خوندم و از تابستون شروع کردم درس خوندن . ولی چه درس خوندنی ! روزی 3-4 ساعت اونم بدون انرژِی و ...
از کتاب بالینی شروع کردم و با کاپلان ادامه دادم ... فعلا چنتا کتاب رو نگرفتم .
امروز اومدم تست های یه درس(فیزیلوژِی) رو که فکر میکردم توش قوی ام رو بزنم ( واسه کنکور های سال قبل رو ) حسابی از خودم نا امید شدم واسه همین الان میخوام دوباره فیزیلوژِی رو شروع کنم .
خوشحالم که اینجا در کنار شمام و امیدوارم بتونم در کنار شما با انگیزه تر درس بخونم :)

rawy

New member
بچه ها من یه سوال داشتم ازتون کاپلان فصل 13 اسکیزوفرنی ص 42 پاراگراف سوم: اگر بیمار به یک آنتاگونیست متعارف گیرنده دوپامین پاسخ خوبی نشان دهد بعید است به dra پاسخ دهد. به نظر من نشان ندهد درست تره میشه بگید نظر شما چیه؟ و تو کتابای شما ی نوشته ممنوم

بچه هایی کاپلان 2007 دارن لطف کنن یه چک کنن و جواب بدن, کتاب من 2003 است

rawy

New member
سلام
من همیشه دلم میخواست تو یه فروم عضو بشم که بچه هاش شرایط تحصیلی و آرزوهای مثل من داشته باشن . روانشناسی عمومی خوندم و از تابستون شروع کردم درس خوندن . ولی چه درس خوندنی ! روزی 3-4 ساعت اونم بدون انرژِی و ...
امروز اومدم تست های یه درس(فیزیلوژِی) رو که فکر میکردم توش قوی ام رو بزنم ( واسه کنکور های سال قبل رو ) حسابی از خودم نا امید شدم واسه همین الان میخوام دوباره فیزیلوژِی رو شروع کنم .
خوشحالم که اینجا در کنار شمام و امیدوارم بتونم در کنار شما با انگیزه تر درس بخونم :)

سلام خوش اومدین

آلا

New member
با سلام من لیسانس زمین شناسی دارم برای ارشد میخوام روانشناسی آزاد شرکت کنم تا حالا هیچی نخوندم و اصلا نمیوندم چه منابعی بگیرم بخونم.میخواشتم راهنمایی کنید.با توجه به اینکه آزمون آزاد ازدولتی آسون تره میتونم ارشد روانشناسی آزاد قبول بشم.با 4 ماه درس خوندن میشه آزاد قبول شد؟من به این رشته علاه مند شدم و میخوام تا دکترا ادامه بدم.آینده این رشته خوبه با ارشدش میتونم تدریس کنم با توجه به اینکه لیسانسم یه چیز دیگست.ممنوم اگه راهنمایی کنید

ریگار

New member

من چک کردم به نظرم اشتباهه و همون چیزی که شما گفتید رو باید مینوشت . وقتی بیمار به یه دارو پاسخ میده احتمال این که به همخانوادهاش هم پاسخ بده بیشتر از اینه که نده . کتاب من هم اشتباه کتاب شما رو داره گویا ( 2007 هستش .)

ممنون دوستی که بهم خوشامد گفت :)

balzak

New member
سلام

سلام دوست عزیز.منم به عنوان عضو کوچیکی از این فروم به شما خوش آمد گویی میگم:28:

آخرین ویرایش:

ریگار

New member
بازم ممنون از دوستانی که خوشامد گفتن :)

scn و پنتامزانسفالونتون تا زمان کنکور پر کار و تحریک شده باد ! :D

liona

New member
سلام به دوستاي سايكولوژيست عزيزم همگي خسته نباشيد اميدوارم هر روز پر انذژي تر از روز قبل باشيد...:28:
:smiliess (4):بچه ها جون يه سوال دارم من اين فصل 9 كاپلان رو بايد چه جوري بخونم؟؟؟؟؟؟؟؟ اين جدول هايي كه مربوط به سيستم كد گذاري هست و طبقه بندي شدن چين؟؟؟؟؟؟؟؟از اين جدول ها چيزي بايد حفظ كنم؟؟؟:21:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا