مطالعه گروهی ارشد روانشناسی بالینی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

maria667710

New member
بچه ها میخوام درخصوص روش های خلاصه نویسی و خط کشیدن صحیح زیر کتابا باهاتون صحبت کنم... البته خیلیهاتون تو این قضیه استادین... مخصوصا از منی که خییییییییییییلی کم خلاصه مینوشتم خیلی بیشتر سرتون میشه و من باید ازتون یاد بگیرم... ولی اینو از یه مشاور توووووووپ یاد گرفتم ... اون زمان برا کنکور کارشناسی میخوندم و ایشون این مسئله رو برام باز کردن
برای خط کشیدن زیر کتاب باید خییییلی حواستون باشه... اصلا مسئله ساده ای نیس... نباید زیر هرچی خواستین خط بکشین.. بعضی ها که کل صفحه رو ماژیک میکشن... یه مثال میزنم... فکر کنین معلم آوردتون پای و ازتون سوال میپرسه و شما هر چی فکر میکنین یادتون نمیاد... یهو نفر جلویی بهتون تقلب میرسونه و با گفتن دوتا کلمه یا حتی یه کلمه تقلب کل اون یادتون میاد... دقیقا زیر خط کشیدن شما هم باید معطوف به همون چندتا کلمه سحر آمیز باشه که با نگاه به اونها کل مطلب براتون مرور بشه...
درخصوص خلاصه باید بگم که خیلی نباید از رنگهای مختلف استفاده کنین... نهایت 3تا... چون موجب حواسپرتیتون میشه.... بچه ها تا حالا تقلب نوشتین؟ خلاصه نویسی هم همونه... من دوستام میگفتن وقتی تقلب مینویسیم دیگه به تقلبه نیاز پیدا نمیکنیم... انگار خود نوشتن به یادسپاری اون مطلب کمک میکنه....وقتی میخواین خلاصه بنویسین فکر کنین دارین برا امتحان فرداتون تقلب مینویسین.... خییییییییلی مهمه همه چی ساده و مختصر باشه... چون همین اختصار به ذهن شما برای یادگیری کمک میکنه ....
موفق باشین

maria667710

New member
بچه ها خواهش هفته ای یه بار بیاین اینجا... توروخدا حواستون به وقتتون باشه هاااااااااااااا......:riz277:

fada19990

New member
بچه ها میخوام درخصوص روش های خلاصه نویسی و خط کشیدن صحیح زیر کتابا باهاتون صحبت کنم... البته خیلیهاتون تو این قضیه استادین... مخصوصا از منی که خییییییییییییلی کم خلاصه مینوشتم خیلی بیشتر سرتون میشه و من باید ازتون یاد بگیرم... ولی اینو از یه مشاور توووووووپ یاد گرفتم ... اون زمان برا کنکور کارشناسی میخوندم و ایشون این مسئله رو برام باز کردن
برای خط کشیدن زیر کتاب باید خییییلی حواستون باشه... اصلا مسئله ساده ای نیس... نباید زیر هرچی خواستین خط بکشین.. بعضی ها که کل صفحه رو ماژیک میکشن... یه مثال میزنم... فکر کنین معلم آوردتون پای و ازتون سوال میپرسه و شما هر چی فکر میکنین یادتون نمیاد... یهو نفر جلویی بهتون تقلب میرسونه و با گفتن دوتا کلمه یا حتی یه کلمه تقلب کل اون یادتون میاد... دقیقا زیر خط کشیدن شما هم باید معطوف به همون چندتا کلمه سحر آمیز باشه که با نگاه به اونها کل مطلب براتون مرور بشه...
درخصوص خلاصه باید بگم که خیلی نباید از رنگهای مختلف استفاده کنین... نهایت 3تا... چون موجب حواسپرتیتون میشه.... بچه ها تا حالا تقلب نوشتین؟ خلاصه نویسی هم همونه... من دوستام میگفتن وقتی تقلب مینویسیم دیگه به تقلبه نیاز پیدا نمیکنیم... انگار خود نوشتن به یادسپاری اون مطلب کمک میکنه....وقتی میخواین خلاصه بنویسین فکر کنین دارین برا امتحان فرداتون تقلب مینویسین.... خییییییییلی مهمه همه چی ساده و مختصر باشه... چون همین اختصار به ذهن شما برای یادگیری کمک میکنه ....
موفق باشین
واقعا مثال هاي جالبي درمورد خلاصه نويسي .خط كشيدن زير نكات مهم بودن .مرسي

maria667710

New member
به نظر من این که تو اون نیم ساعت درس بخونی خیلی با ارزشتره تا اینکه بیای اینجا گزارش بدی... هفته ایش کنین.... از بچه هایی که قبول نشدن بپرس... اونا بیشتر قدر میدونن

rawy

New member
سلام بچه های گل روانشناس
من قرارشده ازین به بعدبرای سایت اومدنم برنامه بذارم شباساعت 11:30تا12بیام گزارش بدم وحرفای بچه هاروبخونم وبرم
اخه تواین دوسال که رفتم توکاردرمان اعتیادحواسم بیشتربه رفتارام هست که به چیزی معتادنشم قبلابه وبلاگم معتادشدم زدم حذفش کردم یه سری به یاهومسنجرمعتادشدم یه برنامه چت توموبایلم داشتم اونم زدم حذفش کردم جدیداعلایم اعتیادبه انجمن روتوخودم دیدم چون نمیتونم بزنم حذفش کنم برای خودم زمان گذاشتم
شب میام گزارش میدم
حمیده دشمن اعتیادازهرنوعش

:a2d3::a2d3:

rawy

New member
موفق باشین

:thanks:
من تا حالا تقلب ننوشتم ولی فکر می کنم متوجه شدم منظورتون چیه
بازم ممنون :thanks:

rawy

New member
بچه ها خواهش هفته ای یه بار بیاین اینجا... توروخدا حواستون به وقتتون باشه هاااااااااااااا......:riz277:

خب من چی کار کنم که باید هرروز اقلا یه بار بیاام :sadsmiley:
البته الان هنوز درسها سبک تره کم کم که پیش می ریم زمان آزاد کمتری باقی می مونه ولی به هر حال مجبورم :13: اما سعی می کنم هر بار زمان کمتری نسبت به قبل بذارم
مرسی از راهنماییت

ramesh

New member
سلام ماریا جون ممنون که هستی و راهنمایی میکنی
یه سوال شما میدونی برای کنکور وزارت بهداشت شرط حداقل معدل وجود داره یا نه؟

rawy

New member
دوستان اولین مســــــــــــــابقه رو شروع کردیم
اما این صرفا به این معنی نیست که همیشه در رابطه با فیلم مسابقه داریم, به دلیل اینکه انتخابتون اکثرا فیلم و نمونه بالینی بود این رو انتخاب کردم
و نمونه های بالینی به نظرم به حد مسابقه دشوار نیستن, حالا به فکر هستم که موارد مناسب برای مسابقه های بعدی پیدا کنم
fada جان با نکته نویسی هم موافقم, منتها فقط نظر شما بود اگه خودتون و دوستانی که برای نکته نویسی موافق هستید اقدام کنید و چند نفری باشید تو دوره های بعد اینکار رو انجام خواهیم دادم.

آخرین ویرایش:

fada19990

New member
بجه هااااااااا يكي به من روحيه بده امروز هبج نخوندم,حتي زبان.دارم از ناراحتي دق ميكنم.

rawy

New member
بجه هااااااااا يكي به من روحيه بده امروز هبج نخوندم,حتي زبان.دارم از ناراحتي دق ميكنم.

گویا دیر رسیدم امیدوارم امروز خوب خونده باشی
اما گذشته گذشته, حال رو دریاب
هر روزی که هیچی هیچی هم نخوندی به چندتا لغت زبان حتما نگاه بنداز :rose:

fada19990

New member
گویا دیر رسیدم امیدوارم امروز خوب خونده باشی
اما گذشته گذشته, حال رو دریاب
هر روزی که هیچی هیچی هم نخوندی به چندتا لغت زبان حتما نگاه بنداز :rose:

امروز ازساعت 7 دركير انتخاب واحد بود تا حدوداي 1.ولي تا شب سعي ميكن جند ساعتي بدرسم

parand

Well-known member
سلااااااام...
بچه ها به نظرتون کتاب لیندالیل راهنماش لازم میشه؟
میخوااام کتابشو بگیرم ولی موندم راهنماشم بگیرم یا نه؟؟؟؟؟؟؟

hamidehjoon

New member
به نظر من این که تو اون نیم ساعت درس بخونی خیلی با ارزشتره تا اینکه بیای اینجا گزارش بدی... هفته ایش کنین.... از بچه هایی که قبول نشدن بپرس... اونا بیشتر قدر میدونن

سلام ماریاجون
حق باتوهه
چشم هفته ای یه بارمیام گزارش کلی میدم
بازم ممنون

pari1364

New member
سلام ...
من هم از امروز به شما ملحق میشم هرچند دیره اما حداقل از الان واسه سال بعد آماده میشم...

pari1364

New member
از کتاب روان شناسی فیرس شروع می کنم ببینم اصلا روان شناسی چی هست؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا