مطالعه گروهی ارشد بیوتکنولوژی - 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Ana67

New member
...

سلام

لودیش 2013 ، این دوتا رو خوندم خوب بوده بنظرم :

ترجمه خانه زیست شناسی خوبه کتابش هم تمام رنگی هست ، ترجمه انتشارات خسروی هم خوبه ولی سیاه قرمز سفیده !

کتاب برای کنکور سلولی مولکولی نشر خسروی هم یه جورایی خلاصه نکات لودیش هست ،

کتاب تالیفی مهدوی نشر خانه زیست شناسی هم بد نیست ولی خیلی ساده و خلاصه ست و به تنهایی جواب نمیده

...
مرسی.خیلی لطف کردین

سلام بچه ها .خسته نباشید
یه سوالی داشتم.میدونم خیلی تکراریه ولی واقعا چیزی متوجه نشدم.منو ببخشید
واسه کسی که زیست سلولیش صفره و تا حالا چیزی نخونده چه کتابی پیشنهاد میکنید؟ لودیش؟ مترجم و انتشاراتشم بگین ممنون میشم
مرسی
سلام
دوست عزیز لودیش کلا کتاب خیلی سنگینی هست و شما که گفتید سلولی در حد صفر به هیچ وجه سمت لودیش نرید بهترین کتاب کتاب مهدوی هست

TrueLove90

New member
شروعی دوبـاره ...

...

سلام دوستـان

خب هیچکس نیست ، یعنی همه مشغول خوندن هستن ، خـــدا رو شکر

ماهم دوبــاره از اول مهر تقریبا جدی شروع کردیم ، به امیـد خـــدای مهربون !

سعی بر اینه فعلا میانگین روزی 6-8 ساعت باشه

اینم منابعی که میخونم :

لـودیـش ،
(کنارش مرور خلاصه های مهدوی)

ضروریات بیوشیمی ،

جـاوتـز + باکتری بهادر ،
(کنارش مرور خلاصه های مورای)

ژنتیک برای کنکور + بخش اول امـری

زبـان : همون منابعی که پارسال خوندم + دو سه تا منابع جدید احتمالا !

برنامه م واسه امسال اینه تا آبان انشالله یه دور همه رو تموم کنم ؛

البته این یک دور اینطوریه : یه بارخوندن مفهومی ، بار دوم خوندن و علامت زدن قسمتای مهم ، بار سوم مرور و نوشتن نکات ضروری

انشالله که بشه تا آخرش همینجوری پیش بره
:a2d3:

پـــرانــرژی بــــاشیـد
:4d564ad6::auizz3ffy9vla57584x

...

این قبولی دانشگاه آزاد منو بدجور سست کرده !!! با اینکه میگن ارزش رفتن نداره بیوشیمی تهران مرکز ولی بعضی وقتا قلقلکم میاد که برم
من هنوز جدی شروع نکردم
اگه بخوام جدی شروع کنم اینجا اعلام می کنم رسما

baran-

New member
این قبولی دانشگاه آزاد منو بدجور سست کرده !!! با اینکه میگن ارزش رفتن نداره بیوشیمی تهران مرکز ولی بعضی وقتا قلقلکم میاد که برم
من هنوز جدی شروع نکردم

پس زودی تصمیمتو بگیر!!!
دیر میشه ها!!!!!!!

baran-

New member
...

سلام دوستـان

خب هیچکس نیست ، یعنی همه مشغول خوندن هستن ، خـــدا رو شکر

ماهم دوبــاره از اول مهر تقریبا جدی شروع کردیم ، به امیـد خـــدای مهربون !

سعی بر اینه فعلا میانگین روزی 6-8 ساعت باشه

اینم منابعی که میخونم :

لـودیـش ،
(کنارش مرور خلاصه های مهدوی)

ضروریات بیوشیمی ،

جـاوتـز + باکتری بهادر ،
(کنارش مرور خلاصه های مورای)

ژنتیک برای کنکور + بخش اول امـری

زبـان : همون منابعی که پارسال خوندم + دو سه تا منابع جدید احتمالا !

برنامه م واسه امسال اینه تا آبان انشالله یه دور همه رو تموم کنم ؛

البته این یک دور اینطوریه : یه بارخوندن مفهومی ، بار دوم خوندن و علامت زدن قسمتای مهم ، بار سوم مرور و نوشتن نکات ضروری

انشالله که بشه تا آخرش همینجوری پیش بره
:a2d3:

پـــرانــرژی بــــاشیـد
:4d564ad6::auizz3ffy9vla57584x

...

دوست خوبم خوشحالم که اومدی...:thanks:
پیش به سوی موفقیت.......

carbon

New member
بچه ها سلام خیلیا دارم میخونم و گزارش نمیدن..پس جا نزنین و خوب بخونین

maryam.

New member
من هنوز جدی شروع نکردم
میگن:هر وقت بین دو تا انتخاب مردد بودی شیر یا خط بنداز
مهم نیست شیر بیفته یا خط...
مهم اینه که اون لحظه ای که سکه داره تو هوا می چرخه،
یه دفعه بفهمی دلت بیشترمیخواد شیر بیفته یا خط.

maryam.

New member
متاسفانه من احتمالا تا آخر هفته ی دیگه نتونم بخونم خودم هم خیلی ناراحت میشم یه کم استرس زاست ولی چاره ای نیست!:sad:شما پیش برید منتظر من نباشید من خودمو بهتون میرسونم!:thumbsupsmileyanim:

maryam.

New member
ممهم اینه که با برنامه یه آزمون پیش بری؛آزمون تاثیر خاصی در قبولی فرد نداره
همون طور که دوستمونTruelove گفت هر کدوم ضعف و قوت های خاص خودشو داره...کسایی که خوب بخونن تو هر آزمونی هم که شرکت کنن درجه یک هستن...
:a2d3::a2d3:
منم خلیل و ثبت نام میکنم
موافقم.
من پارسال سنا شرکت کردم خیلی معمولی بود زبانش هم تعریفی نداشت.
امسال تصمیم گرفتم ازمون های جامع خلییییلییی شرکت کنم.

آخرین ویرایش:
مرسی از راهنماییت دوست عزیز
البته خوب هرکسی بهترین نتیجه رو می خواد اما این سختی های راهه که آدم و می ترسونه و آدم وسوسه میشه بره به سمت دانشگاه آزاد خودشو راحت کنه به نوعی هرچند هزینه باید کرد و معلومم نیست چه شود >!! بعضی ها میگن اصلا دانشگاه دیگه مهم نیست مهم پایان نامه قویه این حرفا هم هست پس آدم میمونه چرا زحمت بکشه برای رقابتی خیلی خیلی سنگین در حالی که با رفتن به ارشد و پایان نامه خوب حتی در آزاد میشه آینده خوبی داشت البته اینظور که کسایی چون میگن
میگن:هر وقت بین دو تا انتخاب مردد بودی شیر یا خط بنداز
مهم نیست شیر بیفته یا خط...
مهم اینه که اون لحظه ای که سکه داره تو هوا می چرخه،
یه دفعه بفهمی دلت بیشترمیخواد شیر بیفته یا خط.

mostafa.m

New member
مرسی از راهنماییت دوست عزیز
البته خوب هرکسی بهترین نتیجه رو می خواد اما این سختی های راهه که آدم و می ترسونه و آدم وسوسه میشه بره به سمت دانشگاه آزاد خودشو راحت کنه به نوعی هرچند هزینه باید کرد و معلومم نیست چه شود >!! بعضی ها میگن اصلا دانشگاه دیگه مهم نیست مهم پایان نامه قویه این حرفا هم هست پس آدم میمونه چرا زحمت بکشه برای رقابتی خیلی خیلی سنگین در حالی که با رفتن به ارشد و پایان نامه خوب حتی در آزاد میشه آینده خوبی داشت البته اینظور که کسایی چون میگن

نميشه گفت دانشگاه مهم نيست, پايان نامه خوب مهم است اگه وقت بزاره آخرا همه ميخوان تموم كن فقط.پايان نامه خوب تو دكترا باشه بهتره

در مورد دوستمون مریم که گفته بود نمی تونه تا ی هفته دیگه مطالعه کنه :[دوست عزیز اصلا نگران نباش ا من هم اگه بخوام شروع کنم فعلا شروع نمی کنم نباید عجله کرد مثل اینکه شما وقتی می خوای ماشین رو حرکت بدی اول می ذاری دنده 1 با سرعت 20 یا 30 تا بعدش سرعت میگیری من به تجربه دیدم کسایی که اولش با شتاب و هیجان شروع کردن آخرش بریدند پس نگران نباش

آخرین ویرایش:
موافقم.
من پارسال سنا شرکت کردم خیلی معمولی بود زبانش هم تعریفی نداشت.
امسال تصمیم گرفتم ازمون های جامع خلییییلییی شرکت کنم.

من با چند تا از بچه هایی که پارسال خلیییییلی امتحان می دادن صحبت کردم گفتن به هیج وجه این کار رو نکن چون جز یاس و ناامیدی چیزی نمیاره میدونید برنامه آزمون های و سوالاتش خیلی پرت و سنگینه و به این هدف این کار رو میکنه که داوطلب ارشد رو مجبور کنه بیان کلاساشو شرکت کنند اگه با شخص دکتر خلییییلی هم مشاوره داشتید حتما دیدید که سعی میکنه ی حالت استرس و یاس در ادم ایجاد کنه تا مجبور شی بری کلاساشو شرکت کنی

leila89

New member
من با چند تا از بچه هایی که پارسال خلیییییلی امتحان می دادن صحبت کردم گفتن به هیج وجه این کار رو نکن چون جز یاس و ناامیدی چیزی نمیاره میدونید برنامه آزمون های و سوالاتش خیلی پرت و سنگینه و به این هدف این کار رو میکنه که داوطلب ارشد رو مجبور کنه بیان کلاساشو شرکت کنند اگه با شخص دکتر خلییییلی هم مشاوره داشتید حتما دیدید که سعی میکنه ی حالت استرس و یاس در ادم ایجاد کنه تا مجبور شی بری کلاساشو شرکت کنی
من پارسال آزمون خلیل شرکت کردم ولی اینطور نبود درسته سوالاتش عین هایی که استاداش سر درس می دن ولی اتفاقا بودجه بندی آزموناش همیشه جلوتر از کلاساش بود. بنظر من کسی که خودش می خواد بخونه کلاساش را نمی ره خیلی راحت تر می تونه خودش را به 80 درضد بودجه بندی آزموناش برسونه. من که از سطح سوالاش راضی بودم ولی پاسخنامه های آزمون های آخرش اکثرا تستی بودن و دیگه تشریحی نبودن

leila89

New member
سلام دوستان من هم ان شا لله از فردا می خوام شروع کنم بخونم و به جمعتون می پیوندم. البته تابستون زبان را تاحدی خوندم
ان شالله رتبه امسالم خیلی بهتر از پارسال می شه . برای همه تون آرزوی موفقیت دارم:a2d3:

این حرف 4 نفر بوده که من چند روز قبل کنکور باهاشون صحبت کردم
من پارسال آزمون خلیل شرکت کردم ولی اینطور نبود درسته سوالاتش عین هایی که استاداش سر درس می دن ولی اتفاقا بودجه بندی آزموناش همیشه جلوتر از کلاساش بود. بنظر من کسی که خودش می خواد بخونه کلاساش را نمی ره خیلی راحت تر می تونه خودش را به 80 درضد بودجه بندی آزموناش برسونه. من که از سطح سوالاش راضی بودم ولی پاسخنامه های آزمون های آخرش اکثرا تستی بودن و دیگه تشریحی نبودن

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا