مطالعه گروهی ارشد بیوتکنولوژی - 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

nbiology

New member
منم تا الان بیوشیمی ساختار اسید آمینه پروتئین ،سلولی فصل 1و2 مهدوی
باکتری رده بندی و ساختار ،زبان 5 درس تافل
کنارش خانه زیست، مسلط شدم تا حدودی بعدش لزگی میخونم
باید زودتر کند خوندنو کنار بذارم

اشرشیا جان باکتری رو از چی می خوونی؟

Azin E

New member
تیریک میگم ..چی و کجا قبول شدی عزیز ؟ بقیه درصدها چطوری بود؟
یه راهنمایی برای منابع می کنی ؟ کلی بچه ها دعات می کنن :)

فکر کنم تو چند تا پست پیش گفته بودم
سلولی 52
بیوشیمی54
باکتری 16
زبان 71
رتبم 47 شد و قزوین قبول شدم.

E.coli

New member
قبلا آموزگار میخوندم،الان میخوام بهادر بخونم مورای رو هم که واسه سیستماتیک باید خوند

TrueLove90

New member
چرا؟؟؟؟؟؟؟
یکی از دوستای من پارسال سنا شرکت کرده بود اصلا راضی نبود.امسال میخواد خلیل شرکت کنه.
ولی چند نفر از همکلاسامون که خلیل میرفتن قبول شده بودن.
من میخوام خلیل ثبت نام کنم:21: یعنی هیچکس اینجا نظر مثبتی به خلیل نداره؟

...

من پارسال آزمون جامع ها رو هم سنـا شرکت کردم هم خلیـلی

سطح سوالاشون توو بعضی درسا فرق میکرد ،
کلا توو هر درسی یه کدومشون بهتر بودن

واسه سنـا بیوشیمی چون تازه گذاشته بودن واسه کنکور بیوتک ، سوالای رشته بیوشیمی بالینی رو به ماهم میدادن !! که خیلی سحت بود

بنظرم سنـا منظم تر بود ، هم توو آزمون هم کارنامه دادن ،

خلیـلی هم بد نیست سوالاش ، میکروب و سلولیش خوب بود ، ولی مثلا واسه میکروب و بیوشیمی توو جامع ها پاسخ تشریحی نداشت اکثرا

امـا اینکه کسی قبول بشه یـا نه ، بنظرم ربطی به این موسسـه ها نداره !

این آزمونـا فقط جنبه کمکی دارن که آدم بتونه با برنامه ریزی همه فصلها بخونه و تست بزنه ، زمان بندی موقع کنکور رو تمرین کنه و اعتماد به نفسش بالا بره همین

موفق باشین

...

biotec94

New member
من فکر کنم هیچ بار گزارش ندادم چون درست حسابی نخوندم .. بیوشیمی رو تا فصل 7 استرایر خوندم و زبان هم تقریبا کتاب رضا زاده رو تموم کردم .. اون درسای دیگم کلا هیچی ... میخوام از اول مهر جدی شروع کنم .
راستی شما واسه وزارت علوم کدوم رشته رو امتحان میدین؟
اخه چون درس هایی که ما میخونیم محدوده هیچ رشته ای رو توی علوم در بر نمیگیره .

nazanin2014

New member
من میخواستم ازمونهای خلیل رو ثبت نام کنم ولی با صحبتهای دوستان دچار تردید شدم.:33:
بدی آزمونهای سنا اینه که ماهی یه آزمون بیشتر نیست.
خواهش میکنم اگه کسی تجربه شرکت در این دو تا آزمون رو داره به من و سایر دوستان کمک کنه و نقاط قوت و ضعف آزمونهای هر کدوم از این دو تا موسس.ه رو بگه.
خیلی خیلی خیلی ممنونم:smilies-azardl (113

baran-

New member
من میخواستم ازمونهای خلیل رو ثبت نام کنم ولی با صحبتهای دوستان دچار تردید شدم.:33:
بدی آزمونهای سنا اینه که ماهی یه آزمون بیشتر نیست.
خواهش میکنم اگه کسی تجربه شرکت در این دو تا آزمون رو داره به من و سایر دوستان کمک کنه و نقاط قوت و ضعف آزمونهای هر کدوم از این دو تا موسس.ه رو بگه.
خیلی خیلی خیلی ممنونم:smilies-azardl (113

ممهم اینه که با برنامه یه آزمون پیش بری؛آزمون تاثیر خاصی در قبولی فرد نداره
همون طور که دوستمونTruelove گفت هر کدوم ضعف و قوت های خاص خودشو داره...کسایی که خوب بخونن تو هر آزمونی هم که شرکت کنن درجه یک هستن...
:a2d3::a2d3:
منم خلیل و ثبت نام میکنم

آخرین ویرایش:

leila89

New member
من پارسال آزمون های را شرکت کردم بنظرم سطح سوالاتش خیلی نزدیک به کنکور بود
فقط یه مشکلی که هست اینکه آزموناش برای کسانی که خودشون می خونن خوبه چون بودجه بندی آزموناش معمولا جلوتر از هاش هستش و کسانی که می رن از بعد عید می تونن به بودجه بندی ش برسن. بنظر من جامعه آماریش خوبه و قبولی های خوبی هم امسال داشت

leila89

New member
من پارسال آزمون های خلیل را شرکت کردم بنظرم سطح سوالاتش خیلی نزدیک به کنکور بود
فقط یه مشکلی که هست اینکه آزموناش برای کسانی که خودشون می خونن خوبه چون بودجه بندی آزموناش معمولا جلوتر از کلاسش هستش و کسانی که می رن از بعد عید می تونن به بودجه بندی ش برسن. بنظر من جامعه آماریش خوبه و قبولی های خوبی هم امسال داشت

دوستان گلم سلام
خدا قوت به همه
وقتی آدم ی راهی در پیش میگیره بعضی وقتا چیزایی پیش میاد که مرددت میکنه
مثل همین قبولی من تو تکمیل ظرفیت آزاد
بیوشیمی آزاد تهران مرکز
و الان به شدت مردد که با توجه به رویه کاهش ظرفیتی که وزارت بهداشت در پیش گرفته آیا به همین بیوشیمی راضی شم یا باز بخونم واسه سال بعد
این دو راهی ها خیلی حساس و سرنوشت سازن!!!!
لطفا از نظراتتون منو بهره مندکنید
مرسی

آخرین ویرایش:

The Guy

Well-known member
دوستان گلم سلام
خدا قوت به همه
بیوشیمی آزاد تهران مرکز
و الان به شدت مردد که با توجه به رویه کاهش ظرفیتی که وزارت بهداشت در پیش گرفته آیا به همین بیوشیمی راضی شم یا باز بخونم واسه سال بعد
مرسی

منظورت از سال بعد، خوندن چه رشته ایه؟ ببین آیا بیوشیمی در آینده زندگیت اون کاربردی رو که بخوای داره یا نه! یعنی صرف این که ارشده نرو!
در واقع یه نما از آیندت تصور کن و ببین آیا احتیاجه که مثلا" حتما" ارشد بیوتک بهداشت رو داشته باشی یا نه! اگه ارشد بیوشیمی آزاد هم کارتو راه انداخت به نظرم ریسک دوباره خوندن رو نکن

leila89

New member
دوستان گلم سلام
خدا قوت به همه
بیوشیمی آزاد تهران مرکز
مرسی
کاملا بستگی به علاقه و شرایط خودت داره. اگه فقط دوست داری بری ارشد و رشته خیلی برات مهم نیست خوب برو آزاد بخون ولی اگر رشته و آینده شغلیش برات مهمه برای سال بعد تلاشت را بکن

از همه دوستان و عزیزان که بنده رو از نظراتشون بهره مند کردند سپاس گذارم البته این تصمیمات ی مقداری سخته چون در این راه حفظ روحیه مهمه
راستی من شنیدم که سال آینده دیگه دانشگاه علوم پزشکی تهران بیوتک نمی گیره کسی هم آیا این رو شنیده واقعا حیف میشه !

The Guy

Well-known member
... راستی من شنیدم که سال آینده دیگه دانشگاه علوم پزشکی تهران بیوتک نمی گیره کسی هم آیا این رو شنیده واقعا حیف میشه !

در این مورد به دیده ها هم نمیشه اعتماد کرد چه برسه به شنیده ها! ولی خوب احتمالش هست!

Ana67

New member
سلام بچه ها .خسته نباشید
یه سوالی داشتم.میدونم خیلی تکراریه ولی واقعا چیزی متوجه نشدم.منو ببخشید
واسه کسی که زیست سلولیش صفره و تا حالا چیزی نخونده چه کتابی پیشنهاد میکنید؟ لودیش؟ مترجم و انتشاراتشم بگین ممنون میشم
مرسی

TrueLove90

New member
سلام بچه ها .خسته نباشید
یه سوالی داشتم.میدونم خیلی تکراریه ولی واقعا چیزی متوجه نشدم.منو ببخشید
واسه کسی که زیست سلولیش صفره و تا حالا چیزی نخونده چه کتابی پیشنهاد میکنید؟ لودیش؟ مترجم و انتشاراتشم بگین ممنون میشم
مرسی

...

سلام

لودیش 2013 ، این دوتا رو خوندم خوب بوده بنظرم :

ترجمه خانه زیست شناسی خوبه کتابش هم تمام رنگی هست ، ترجمه انتشارات خسروی هم خوبه ولی سیاه قرمز سفیده !

کتاب برای کنکور سلولی مولکولی نشر خسروی هم یه جورایی خلاصه نکات لودیش هست ،

کتاب تالیفی مهدوی نشر خانه زیست شناسی هم بد نیست ولی خیلی ساده و خلاصه ست و به تنهایی جواب نمیده

...

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا