مطالعه گروهی ارشد بیـوتـکنـولـوژی پـزشکی سال 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

aseman1322

New member
دوستان لطفا اگه کسی کتاب خوب واسه بیوشیمی میشناسه معرفی کنه.. واسه کسی که هیچ زمینه ای بیوشیمی نداره
مرسی

storm

New member
بچه ها ببخشید این سوالو اینجا میپرسم از مدیر محترم هم عذر میخوام اگه میشه جواب بدید. این فرمهای 1 تا 4 ثبت نام نیاز داره که عکسش ممهور باشه یا نه ؟
دوباره میگم. ببخشید . واسه همتون آرزوی موفقیت میکنم.

storm

New member
واسه بیوشیمی هم به نظر من تو این زمان باقیمونده بیوشیمی دکتر پاسالار یا دکتر احسانی پوران پژوهش خوبن.

TrueLove90

New member
...

بچه ها غصه نخورین ! همون حرف biotechnologist درسته ، در حد 30-40 بزنین کافیه

واسه بیوشیمی منبع رو نوشتن استرایر و دولین ،

این یعنی زیاد سخت نمیگیرن سوالا رو ! حداقل واسه امسال ، پس خیلی خوبه !

خب استرایر که خیلی زیاده وقت نمیشه ، ولـــی

یه کتاب بیوشیمی لنینجر تا استرایر هست واسه خانه زیست ، فکر کنم اون خوب باشه

ضمن اینکه من گشتم میگن بخش اول کتاب لنینجر خوبه تا آخر ساختار + بخش متابولیسم استرایر ، فکر کنم همون کتاب کافی باشه

موفق باشین

...

بچه ها ببخشید این سوالو اینجا میپرسم از مدیر محترم هم عذر میخوام اگه میشه جواب بدید. این فرمهای 1 تا 4 ثبت نام نیاز داره که عکسش ممهور باشه یا نه ؟
دوباره میگم. ببخشید . واسه همتون آرزوی موفقیت میکنم.

بله عکس میزنیم ، فرم میدیم آموزش ، اونا مهر میزنن خودشون میفرستن فرم رو

TrueLove90

New member
...

راستی واسه اونایی که دنبال کتاب تست با پاسخ تشریحی بودن !

این کتاب تست سلولی مولکولی واسه کتابخانه فرهنگ هست ، پاسخ تشریحی داره دکتـر عبــادی نوشته

لینک

تست بیوشیمی هم که نداریم ! اولین سال هست ...

...

biotec93

New member
بچه ها من دیشب واقعا ناراحت شدم ولییییییییییییییییییییییییییییی بی خیااااااااااااااال بیوشیمی سال اول انشالله گوش شیطون کر..دست طراح ها چلاق راحت میدن ..فکر تغییر منابع نباشین.. عمرن تغییر بدن.. به قول یکی از دوستان ایمنی هم اضافه میکنن اگه این دفعه اعتراض بفرستیم!!! من هم بیوشیمی پاسالار و دکتر احسانی رو توصیه میکنم .

amnb

New member
سلام برای بیوشیمی به نظر من کتاب بیوشیمی دکتر احسانی انتشارات پوران پژوهش و کتاب بیوشیمی دکتر امیره نجات شکوهی به نظر من اصلا سخت نیست اگر درست بخونین راحت 60 میزنین که درصد فوق العاده ای میشه

amin667

New member
خدا خیرشون نده من 2تا فصل از مورتیمر خونده بودم که یهو بیوشیمی جایگزین شد .

خب حالا یکی بگه بببینم بیوشیمی عمومی کیه ؟ بیوشیمی بالینی کیه ؟ ما اینجا چیکار میکنیم ؟ کی به چیه ؟

:smiliess (12):

aseman1322

New member
دوستان با پرس و جوهایی ک من کردم ب نظرم استرایر و لنینجر رو نمیرسیم و سخت هم هست، کتاب دکتر پاسالار رو میگن خوبه

hanas68

New member
سلام بچه ها، من کتاب میکروب جاوتز ترجمه مالک نژاد دارم تقریبا 1100 صفس و چاپ 2010 و خیلی حجیم، نمیرسم تو این وقت باقیمانده بخونمش، بنظرتون میکروبو چیکارش کنم؟ ی کتاب سبکتر سراغ ندارین؟:sad:

hanas68

New member
بچه ها من پرسیدم گفتن کتاب بیوشیمی دکتررضا محمدی البته ضروریاتش خیلی خوبه، اما یکم حجیم.من ک سوالای سال قبلو نیگا کردم بیشتر بیوشیمی بود!!!!!!!!!!!!!!

SH!LA

New member
سلام برای بیوشیمی به نظر من کتاب بیوشیمی دکتر احسانی انتشارات پوران پژوهش و کتاب بیوشیمی دکتر امیره نجات شکوهی به نظر من اصلا سخت نیست اگر درست بخونین راحت 60 میزنین که درصد فوق العاده ای میشه

این کتاب خیلی روان تر توضیح داده.

م.صفری

New member
خدا خیرشون نده من 2تا فصل از مورتیمر خونده بودم که یهو بیوشیمی جایگزین شد .

خب حالا یکی بگه بببینم بیوشیمی عمومی کیه ؟ بیوشیمی بالینی کیه ؟ ما اینجا چیکار میکنیم ؟ کی به چیه ؟

:smiliess (12):

2 فصل!!!!
من بگم چند دور جلد یکو خوندم خوبه!!!!! :New (6):
بچه ها ج*ز*و-ه ا- م- و- ز- ش-گ- ا-ه چطوره ب نظرتون؟؟؟؟؟؟؟؟ ب نظرتون میرسم کتاب بخونیم ؟؟؟
لطفا تا شنبه با هم یه تصمیمی بگیریم وقت کمه :wacsmiley:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا