مطالعه گروهی آزمون Msrt

arshade90

New member
سلام به همه شما دوستان عزیز و سخت کوش

بچه ها منم می خوام برای ابان امتحان بدم. msrt

پست هاتونو تا اینجا خوندم...میشه منو هم در جریان ایمیل هاتون بذارین...راهنماییم کنین.

ممنون.

تداعی

New member
هنوز برنامه ریزی نشده اقای شفیع
شما حتما در جریان قرار خواهید گرفت

- - - Updated - - -

تداعی جون ایمیلمو برات گذاشتم الان دارم میرم بیرون.شب میام برنامهریزی میکنیم.

مممنون عزیزم. منم ایمیل برات خصوصی کردم

- - - Updated - - -

پست هاتونو تا اینجا خوندم...میشه منو هم در جریان ایمیل هاتون بذارین...راهنماییم کنین.

ممنون.

بله حتما. شما فرصت خوبی هم دارید

Hamidvet

New member

ممنون.

سلام ارشد جان منم میخوام آبان امتحان بدم؛ ولی به گفته سنیداریا احتمالا بک امتحان آزمایشی هم مهرماه میدم!
بیا با هم بخونیم عزیزم، پایه ای؟؟!

Hamidvet

New member
حمید جان یک بار تا ابان ماه به صورت ازمایشی شرکت کن خیلی ها خوب بلدن ولی چون بار اول هست چنین ازمونی میدن به دلایل مختلف نمره نمیارن مهر ماه هم شرکت کن

فکر خوبیه سنیداریا جان، چشم حتما اینکارو میکنم ... :black_eyed:

arshade90

New member

سلام ارشد جان منم میخوام آبان امتحان بدم؛ ولی به گفته سنیداریا احتمالا بک امتحان آزمایشی هم مهرماه میدم!
بیا با هم بخونیم عزیزم، پایه ای؟؟!

سلام اقا حمید. اوکی...هستم. فقط بگو چه کتاب یا ای تهیه کنم؟ چی بخونم؟

Hamidvet

New member
من لغات 504 و تافل رو خوندم و تا حدی لغات لزگی ... تو چیا خوندی؟!
گرامر از سری Grammar in Use انتشارات Cambridge رو دارم میخونم ... برای لیسنینگ چیز خاصی ندارم؛ فقط امروز کتاب TOEFL Actual Tests رو گرفتم که حدود 7-8 تا آزمون تافل رو با لیسنینگ هاش داره هنوز کار نکردم چندان!

پ.ن : ضمنا امضای زیبائی داری ...

arshade90

New member
من لغات 504 و تافل رو خوندم و تا حدی لغات لزگی ... تو چیا خوندی؟!
گرامر از سری Grammar in Use انتشارات Cambridge رو دارم میخونم ... برای لیسنینگ چیز خاصی ندارم؛ فقط امروز کتاب TOEFL Actual Tests رو گرفتم که حدود 7-8 تا آزمون تافل رو با لیسنینگ هاش داره هنوز کار نکردم چندان!

پ.ن : ضمنا امضای زیبائی داری ...

من فقط تو زمینه لغات 504 و اسنشیال رو خوندم و تو گرامر.

واسه لسینینگ و درک مطلب چیزی ندارم.

ممنون. نظر لطفته.

- - - Updated - - -

این 2تا کتاب رو که گفتی....چقدر خوبه؟ بخونیم حتمیه!

Hamidvet

New member
من فقط تو زمینه لغات 504 و اسنشیال رو خوندم و تو گرامر.

واسه لسینینگ و درک مطلب چیزی ندارم.

ممنون. نظر لطفته.

- - - Updated - - -

این 2تا کتاب رو که گفتی....چقدر خوبه؟ بخونیم حتمیه!

بچه ها برای لیسنینگ و ریدینگ ها کتاب TOEFL Preaparation Test Kit یا همون تافل کیت رو توصیه و تاکید دارند روش! ولی من دو جا رفتم گیر نیاوردم متاسفانه... اینترنت هم گشتم چیزی دستگیرم نشد!
کتاب گرامر Digest رو هم میگن خوبه ولی من ندارمش ...
خوشحال میشم باهم در تماس باشیم و با هم پیش بریم ؛ شما نمیخوای آزمون مهرماه آزمایشی شرکت کنی؟!

arshade90

New member
بچه ها برای لیسنینگ و ریدینگ ها کتاب TOEFL Preaparation Test Kit یا همون تافل کیت رو توصیه و تاکید دارند روش! ولی من دو جا رفتم گیر نیاوردم متاسفانه... اینترنت هم گشتم چیزی دستگیرم نشد!
کتاب گرامر Digest رو هم میگن خوبه ولی من ندارمش ...
خوشحال میشم باهم در تماس باشیم و با هم پیش بریم ؛ شما نمیخوای آزمون مهرماه آزمایشی شرکت کنی؟!

خوبه موافقم.

نه اخه هنوز عجله ای نیست. همون ابان ازمایشیه!

cnidaria_cnida19

New member
بچه ها پکیج اصلا ایمیل نمیشه بیچاره دوستم هی میگفت باور نمیکردم بگید چجوری ایمیل کنم اصلا پیوست نمیشه 2 ساعته دارم سعیمو میکنم.کسی راه حلی داره بگه

تداعی جون اصلا ارسال نمیشه وحشتناک عالیه یعنی صد تومن هم میدادم ارزشش رو داشت .هرچند دیر به دستم رسید. اگه ره حلی داری بگو . اصلا پیوست نمیشه فایل. خودشون یه کاری کردن

کسی نیست کمک کنه؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

شفيع

New member
بچها longman prepartion course for the toeflهم عاليه ميگن اين از تافل كيت بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

cnidaria_cnida19

New member
عزیزم اون حجمش زیاده 1 سال طول میکشه بخونیم. این پکیج از همه شون بهترهفقط ایمیل نمیشه شفیع خیلی دوس دارم براتون بفرستم اصلانمیشه هر کی راه حلی داره بگه من منتظرم .حیفه به خدا

بالا