مطالعه گروهی آزمون Msrt

mehsad

New member
بچه ها میگم من لغت همون 504 بخونم کافیه؟ بابا وقت نیست که!

Hamidvet

New member
بچه ها من کل لغات تافل ، 504 و 8 مهارت لزگی رو خوندم.
الان لغت کافیه دیگه بنظرتون؟!
برم روی کتاب های کیت و دایجست فوکوس کنم؟؟!

cnidaria_cnida19

New member
عزیزای گلم من بسته رو 25 سفارش دادم شاید فردا به دستم برسه براتون میفرستم خب.تمام سوالات از همونه.میتونین تحقیق کنین. مو نمیزنه.البته هدف تبلیغات نیست. منم سر جلسه امتحان از اونایی که خوب داده بودن شنیدم. وگرنه منم مثل شما فقط میخوام قبول شم. در ضمن اگه زبانتون ضعیه فعلا فقط رو زبان تمرکز کنین . حالا اگه قبول شیم برا بقیه درسهام یه برنامه ای میریزیم . خیر سرمون از شکم مادر داریم کنکور میدیم هرچند خیری ندیدیم از این همه اطلاعاتی که تو مخمون میکنیم. اگه گرامر دایجستو ندارین فلش گرامر تافلو بگیرین 16 درسه و به زبان ساده مطالب رو توضیح داده و با روزی یه درس تو 16 روز تموم میشین.فقط استرس نداشته باشین.تو 3 هفته چه کارها که نمیشه کرد.امیدتون بخدا.

aaram

New member
آقا یکی بگه گرامر دایجست رو بخونم بعلاوه کیت خوبه دیگه؟ کافیه؟! ...
لغت چطور؟
چرا کسی جواب نمیده؟ ...

آقا حمید شما که میگین کل لغات 504 و تافل و لزگی رو خوندین...پس دیگه لغتی نمیمونه که........البته یه کتاب لغت کوچیک علدالله قنبری هم هست میگن خوبه....
کیت رو هم هرچند سری قبل ندادن ولی حتما بخونید کلی هم لغت از کیت میتونید دربیارین....
راستی میگن سوالای زبان ارشد هم موثره

Hamidvet

New member
آقا حمید شما که میگین کل لغات 504 و تافل و لزگی رو خوندین...پس دیگه لغتی نمیمونه که........البته یه کتاب لغت کوچیک علدالله قنبری هم هست میگن خوبه....
کیت رو هم هرچند سری قبل ندادن ولی حتما بخونید کلی هم لغت از کیت میتونید دربیارین....
راستی میگن سوالای زبان ارشد هم موثره

مرسی خانم آرام بابت جواب دادن ...
کتاب عبدالله قنبری؟! چشم اونم میخونم (آخه من میخام آبان ماه آزمون بدم، وقت هست)
راجع به Digest چطور، اطلاعی ندارید؟

aaram

New member
مرسی خانم آرام بابت جواب دادن ...
کتاب عبدالله قنبری؟! چشم اونم میخونم (آخه من میخام آبان ماه آزمون بدم، وقت هست)
راجع به Digest چطور، اطلاعی ندارید؟

دیجست رو نمیدونم :33: ریدینگ های قنبری هم خوبه....

Haydi

New member
شفیع جان انشاء اله قبول میشیم نگران نباش. راستی بچه ها دوستم قرار بود لغات و لسینینگهایی رو که تو تضمینی بهشون داده بودن بهم بده بعد از 10روز انتظار، ازم پول خواست منم از لجم از اینترنت سفارش دادم که برام پست کنند. به محض اینکه به دستم برسه لغات مهم رو در اختیارتون میگذارم که مروری بشه

سلام دوست عزیز..
امکانش هست لینک سفارش اینترنتی رو اینجا بذارید..
ممنون میشم..

cnidaria_cnida19

New member
حمید جان یک بار تا ابان ماه به صورت ازمایشی شرکت کن خیلی ها خوب بلدن ولی چون بار اول هست چنین ازمونی میدن به دلایل مختلف نمره نمیارن مهر ماه هم شرکت کن

تداعی

New member
سنیداریا حالا که پیشگام شدی بیا برنامه مشخص بزاریم. که به دستت رسید ببینمچند صفحه هست. کیت و دایجست و لغات ضروری هم که مشخصه چند صفحه هستند. یک برنامه بزاریم. این طوری رفع اشکال هم می تونیم بکنیم. موافقی؟

راستی این سایت که سفارش دادی معتبره؟ دوستت از همین سایت رفته بود؟ چون از این سایت ها زیاد هستن. دوست من چند سال پیش گرفته بود خیلی خیلی راضی بود می گفت عالیه ولی می گفت باید بدونی از کجا بگیری که مطمئن باشه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

cnidaria_cnida19

New member
زنگ زدم به طرف عصر به دستم میرسه براتون میفرستم. اره منم موافقم . ایمیلت رو برام بذار. در ضمن ما همه بخشها رو باید به موازات هم بریم جلو.اینکه یک هفته فقط لغت بخونیم بعد یه هفته گرامر درست نیس. طول روز رو طوری تقسیم بندی میکنیم که به همه قسمتها برسیم.

cnidaria_cnida19

New member
اره اون که از همین سایت گرفته بود و 3 نفره خریده بودن هر سه بالای 70 اوردن.کاشکی زودتر میفهمیدم. به هر حال تو این 20 روز باید تمام سعی امون رو بکنیم. حتی اگه امسال دکترا قبول نشیم یا نرسیم ، مجبوریم که یک نمره خوب برای زبان داشته باشیم چون همه جا نیاز هست برامون و چیزی رو از دست نمیدیم با زبان خوندن. این همه امتحان دادیم تو عمرمون و سختی کشیدیم اینم روش. انشاء اله 30 شهریویر خستگی از تنمون در میره .

در ضمن دوستم گفت اگه گرامر این رو خوب بخونی کافیه . مگر اینکه از بقیه کتابهای گرامر بخوای نمونه سوال حل کنی حالا به دستم رسید کیفیتشو امشب گزارش میدم بهت عزیزم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

cnidaria_cnida19

New member
تداعی جون ایمیلمو برات گذاشتم الان دارم میرم بیرون.شب میام برنامهریزی میکنیم.

بالا