مطالعه گروهي مامایی های داوطلب کنکور ارشد 92

کدامیک از دروس آزمون ارشد مامایی اهمیت بیشتری دارد(یک گ

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

vb2

New member
بچه ها با انرژی بخونید و تا میتونید دوره کنید درسای ما خیلی فرارن و فقط با مرور زیاد تو ذهنمون میمونه مخصوصا نوزادان که همتون میدونید چطوریه و سوالاش خط به خط کتابه پس تا میتونید با سرعت و دقت بخونید که دوره هاتونو شروع کنید

sss

New member
سلام دوستان برای زبان ارشد علاوه برکتاب لزگی و405 واپه چیز دیگری هم هست؟

sss

New member
به نظر شما کتاب ویلیامز رو چند دور باید خواند تا بالای هفتاد درصد بیاریم؟

sss

New member
:auizz3ffy9vla57584xبه نظر شما کتاب ویلیامز رو چند دور باید خواند تا بالای هفتاد درصد بیاریم؟

parnia

New member
:auizz3ffy9vla57584xبه نظر شما کتاب ویلیامز رو چند دور باید خواند تا بالای هفتاد درصد بیاریم؟
سلام عزیزم. به نظر من که به تعداد دفعات نیست به دقتیه که وقت خوندن داری..به سوالاتم بستگی داره..ویلیامز خیلی فراره..اگه اهل خلاصه نویسی هستی هم که بهتر.میتونی واسه مرور از خلاصه هات بخونی..در مجموع کمتر از دو دور نباید خونده باشی.البته این نظر منه..:28:

mid.68

New member
سلام من اموز بااینجا
اشنا شدم.من
ازمونای سنا رو شرکت کردم وبااونامیخونم.امروز فصل1و2ویلیامز وفصل آناتومی نواکو خوندمو2ساعتم زبان.

mw.ashel

New member
سلام من اموز بااینجا اشنا شدم.من ازمونای سنا رو شرکت کردم وبااونامیخونم.امروز فصل1و2ویلیامز وفصل آناتومی نواکو خوندمو2ساعتم زبان.
سلام....به جمع ما خوش اومدی و برات آرزوی موفقیت میکنم

فاطمه ح

New member
دوستايي كه ميخوان ارشد92 شركت كنند بيان و اينجا در مورد نحوه درس خوندن و برنامه ريزيشون صحبت كنند و از همه مهم تر درس خوندنشونو گزارش بدن اين كارو دوستاي گلمون انجام دادن كه خيلي خوب و موثر بود و اميدوارم نتيجه شو ببينن كه

حتما همينطوره:thumbsupsmileyanim:

واسه شون آرزوي موفقيت ميكنم:tonguesmiley:
سلام دوست جون . واسه آزمون ارشد بسته آموزشی سنجش تکمیلی خوبه بخرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:33:

فاطمه ح

New member
سلام دوست جون . واسه آزمون ارشد بسته آموزشی سنجش تکمیلی خوبه بخرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فاطمه ح

New member
سلام دوست جون . واسه آزمون ارشد بسته آموزشی سنجش تکمیلی خوبه بخرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:rolleyessmileyanim:

senoritamaria

New member
سلام بچه درسخونای مامایی. :bunnyearsmiley:
چطورین؟
اوضاع خوب پیش میره؟ :smilies-azardl (181
امیدوارم امسال قبولیای انجمن مامایی بالای 100% باشه!:thanks:

آذر، شیما، آمنه و بقیه دوستای خوبم همتوووووووووووون قبوووووووولین...من بهتون ایمان دارم:smilies-azardl (113

senoritamaria

New member
سلام دوست جون . واسه آزمون ارشد بسته آموزشی سنجش تکمیلی خوبه بخرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:rolleyessmileyanim:

سلام دوستم اصلا از این بسته ها نخر که پولتو ریختی تو چاه مخصوصا سنجش تکمیلی که واقعا کتاباش بیخوده!!:14::p7977cujr38iyymsu8:

hipou

New member
سلام به دوستای خوبم
این سایت mamai.ir چرا اینجوری شده ؟
مث قبلش نیس ، نمیتونی وارد بشی ، مطالب قبلیش نیستن!!!!!
راهنماییم کنین . مرسی:(40)::(40):

zina

New member
سلام به همه بچه های مامایی منم دارام اماده می شم واسه ارشد بخونم خوشحال میشم با هم درس بخونیم از همین الانم زود نیست......چون من امسال شرکت نکردم.ولی ساله دیگه تلاشمو میکنم که موفق شم...به امید رسیدن به ارزوهامون......

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا