مطالعه گروهي ارشد آمار زيستي93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

atiarbab

New member
نرم افزار رگرسیون تو سایت پردازش چیز جدیدی توش هست کسی خریده ازش؟

Immortal

New member
سلام بچه ها من امار و احتما ل واز احتمال و کاربرد پردازش میخونم به نظرتون تمام مطالب و پوشش داده یا باید منابع دیگه بخونم ممنون میشم راهنماءیم کنید موفق باشین.

دیگه احتمال باید از روی شلدون راس بخونی یا همین کتابِ پردازش کتابِ دیگه ای هم مگه هست برای خوندن؟آقای کیانی که می گفت کفایت می کنه + کنکور سال های گذشته.

biosta

Well-known member
سلام
برای احتمال یکی از منابعی که جهت کنکور ارشد استفاده کردم شلدودن راس بود که منبع بهتر از این کتاب برای کنکور آمار زیستی وجود دارد
اشتباه کردم راس رو خوندم
اگر دوباره برگردم برای درس احتمال برای کنکور آمار زیستی
تنها از همان کتاب خلاصه مباحث پردازش تالیف محمدی راد فقط استفاده می کنم و تست های سال های گذشته آمار زیستی و بعضی از تست های آسان وزارت علوم .
خودم رو تو کتاب های مختلف سردرگم نمی کنم
اون موقع برای احتمال از 5 یا 6 تا منبع استفاده کردم که کاملا" این کار اشتباه ست

nerci

New member
سلام دوستان.
دوتا سوال دارم:آزمون نشانه همان آزمون میانه است؟آماره ی آزمون نشانه دارای توزیع B(n,1/2است.
آزمون نشانه (علامت) گفته شده که برای متغییر وایسته هست اما چرا صفحه 120 کتاب بهبودیان گفته مستقل اند؟

یه فایل پاورپوینت آقای کیانی فرستادن در مورد آزمون ها.اونجا نوشته آزمون علامت یا ویلکاکسون متغییر ها وابسته اند.

آخرین ویرایش:

dadasalar

New member
شنبه ست و روز گزارش
سلام
وجدانا اگه من قبول بشم خیلی مرد هستم!!!!! مگه اینقدم مشغولیت میشه:1dco2x0p1lilzhfpg1t
هفته گذشته خدا قبول کنه ی فصل از جان فروند فقط:14:
الان که دارم مینویسم چشام داره برای خواب میسوزه برای 4 ساعت خواب
این هفته رو باید طوری بخوونم که جبران بشه انشالله

- - - Updated - - -

sungirl0077

New member
سلام دوستان.
دوتا سوال دارم:آزمون نشانه همان آزمون میانه است؟آماره ی آزمون نشانه دارای توزیع B(n,1/2است.
آزمون نشانه (علامت) گفته شده که برای متغییر وایسته هست اما چرا صفحه 120 کتاب بهبودیان گفته مستقل اند؟

یه فایل پاورپوینت آقای کیانی فرستادن در مورد آزمون ها.اونجا نوشته آزمون علامت یا ویلکاکسون متغییر ها وابسته اند.

آقا یکی این فایل پاورپوینت رو لطف میکنه واسه من بفرسته؟ :-(
sungirl0077@yahoo.con

simin30

New member
ايشالا كه هميشه سالم باشيد دوستان...من خيلي بد سرماخوردم.
نمونه گيري و طرح و رگرسيون كامل تموم شد+ خلاصه نويسي هاشون.نميدونم براي ناپار چطور خلاصه نويسي كنم:(
كلن خلاصه نويس كار مشقت باري است...

- - - Updated - - -

ايشالا كه هميشه سالم باشيد دوستان...من خيلي بد سرماخوردم.
نمونه گيري و طرح و رگرسيون كامل تموم شد+ خلاصه نويسي هاشون.نميدونم براي ناپار چطور خلاصه نويسي كنم:(
كلن خلاصه نويس كار مشقت باري است...

pegii

New member
:sadsmiley:
سلام دوستان ....بچه ها دلم ازتون گرفت چرا اینجا هیشکی منو دوس نداره؟اصن جوابمو ندادین!؟
اوکی....حداقل یکی اینجا بمن بگه که طرح 2 رو تا کجا بخونم؟کرتهای خرد شده ومخلوط کردن 2بتوان kواینا رو بخونم؟

pegii

New member
سلام دوستان ....بچه ها دلم ازتون گرفت چرا اینجا هیشکی منو دوس نداره؟اصن جوابمو ندادین!؟
اوکی....حداقل یکی اینجا بمن بگه که طرح 2 رو تا کجا بخونم؟کرتهای خرد شده ومخلوط کردن 2بتوان kواینا رو بخونم؟

dadasalar

New member
سلام
دوست گرامی خب شما ماشالله جلو هستید
ببینید ما ها که پیام نور درس خوندیم یه روشهایی خاصی برای درس خواندن داشتیم
1ی اینه که حتما چند دوره سوال نگاه میکردیم تا سبک وسیاق دستمون بیاد و اگر اتفاق غیر متقربه رخ نمیداد نمره خوبی میگرفتیم!!!
نتیجه : طبق راهنمایی بیو شما سوالات 4 سال اخیر رو ببین سبک سوالاها گیرتون میاد.دقت کنید میبینید که در طرح 2 بیشتر مفهوم های کلی رو بلد باشید کافیه

دوستان دیگه هم راهنمایی دارند بفرمایند

nerci

New member
آقا درس خوندن توو این ایام قبل از عید و عید خیلییییییییییییییی سخته!
چیکار کنیم؟
زبان دارم سوالات چند سال پیش میخونم.
رگرسیون هم تمام شد.طرح هم تا آخر 3 به توانk خوندم.
نمونه هم تمام شد.
اما علی رغم خوندن ناپارا خیلی باهاش مشکل دارم.

- - - Updated - - -

آقا درس خوندن توو این ایام قبل از عید و عید خیلییییییییییییییی سخته!
چیکار کنیم؟
زبان دارم سوالات چند سال پیش میخونم.
رگرسیون هم تمام شد.طرح هم تا آخر 3 به توانk خوندم.
نمونه هم تمام شد.
اما علی رغم خوندن ناپارا خیلی باهاش مشکل دارم.

nbio

New member
کتاب احتمال و کاربرد پردازش نویسنده اش عبدالرضا محمدی.

nbio

New member
اره ،ای گفتین منم ساعات مطالعه ام پایین اومده خیلی نگرانم

biosta

Well-known member
با سلام
من اگر باشم اول عید ، دوم و سوم استراحت می کنم
از چهارم تا اتمام عید هم کمی ساعات مطالعه ام را کاهش می دهم بدین صورت که
اگر قبل از عید هفته ای 42 ساعت می خواندم در دو هفته ی عید به 35 ساعت کاهش می دادم و اگر 35 ساعت می خواندم به 28 ساعت .
منتها به نظرم هفته ای کمتر از 28 ساعت تاثیری مفید و قابل توجه در یاد گیری تان نخواهد داشت
نهایتا در ایام عید به طور متوسط روزی یک ساعت کمتر از غیر این ایام مطالعه خواهم کرد .

sungirl0077

New member
توی این ایام خیلی درس خوندن سخته!
به حدی که بعضی روزا حتی وقت نمیکنم جلد کتابا رو ببینم!!!!!
ولی خب استرسش باقی مونده :-(
من طرح رو از رو جروه ای که بهم درس دادن میخونم!! چون اونو خوب میفهمم و خلاصه ای از مونتگومریه
ولی چه خوندنی...هنوز طرح 1 موندم!
ناپارامتری هم از روز اول با استادش مشکل داشتم!الانم میبینم حس میکنم نمیفهمم!
هـــــــــــــــــــــعـــــــــــــــــــــــــــــــی:wacsmiley:

Immortal

New member
سلام بر دوستانِ آماری
انشالا که سالِ خوبی برایِ همه شماها باشه و پیشاپیش عیدتون مبارک و انشالا که هر کی که زحمت کشیده و تلاش کرده در آزمون نتیجه دلخواه خودش رو به دست بیاره.

من فعلا تمرکزم بیشتر رویِ احتمال هست که از روی پردازش می خونم و زبان که از رویِ لزگی می خونم.

- - - Updated - - -

سلام بر دوستانِ آماری
انشالا که سالِ خوبی برایِ همه شماها باشه و پیشاپیش عیدتون مبارک و انشالا که هر کی که زحمت کشیده و تلاش کرده در آزمون نتیجه دلخواه خودش رو به دست بیاره.

من فعلا تمرکزم بیشتر رویِ احتمال هست که از روی پردازش می خونم و زبان که از رویِ لزگی می خونم.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا