مطالعه گروهي ارشد آمار زيستي93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

atiarbab

New member
من زبان نمی خونم اوالا ضریب1 داره. زمان ازمون کمه نمیشه زیاد سره زبان مانور داد. همیشه زبان نخونده 30 درصد را می زنم دارم ریاضی عمومی می خونم احتمال کاربرد روش ها امارریاضی نمونه رگرسیون را برای ازمون علوم خوب خوندم فقط مونده طرح و نا پرامتری خدا کنه هممون بتونیم قبول شیم

mgholyan

New member
من زبان نمی خونم اوالا ضریب1 داره. زمان ازمون کمه نمیشه زیاد سره زبان مانور داد. همیشه زبان نخونده 30 درصد را می زنم دارم ریاضی عمومی می خونم احتمال کاربرد روش ها امارریاضی نمونه رگرسیون را برای ازمون علوم خوب خوندم فقط مونده طرح و نا پرامتری خدا کنه هممون بتونیم قبول شیم

سلام دوست عزیز.کی گفته گفته ضریب زبان 1 هست؟!!! ضریب زبان 3ست بعدم یه چیز دیگه اینکه منم تعریف از خود نباشه به کمک زبانم تو کنکور کارشناسی آمار قبول شدم فکر کنم چون زبانمو 65 زده بودم ولی این دلیل نشد واسه اینکه تو ارشد هم خوب باشم یادمه اولین باری که زیستی شرکت کردم ترم 8 ام بود زبان رو 5 درصد فقط زدم!!! چون بی نهایت سخت بود. پس تلاشتو بکن و دعا کن ماهم بتونیم تلاش کنیم تا به هدفمون برسیم

mgholyan

New member
mgholyan جان تسلیت میگم عزیزم:sadsmiley:
دست از تلاش بر ندار دوستم، حتی همین چند روز رو!:tsimuzpzwoap1t9y3o7
به این فکر کن یه نفر از اون بالا داره خواهرزاده شو میبینه که داره تلاش میکنه، مطمئن باش خوشحال میشه
روحش شاد...

مرسی.آره موافقم ... تازه میفهمم که یکی از نعمت های خدا فراموشیه. حالا من فراموش نکردم ولی کم کم دارم کنار میام. درس رو هم شروع کردم

biosta

Well-known member
اخرش نفهمیدم زبان ضریب 1 داره یا 3. فک کنم پارسال گفتن 1.5

هر کدام از 70 سوال اول دفترچه را وزن یک بگیرید دراین صورت وزن هر سوال زبان می شود 75 صدم
از صحبت هایم صد در صد مطمئنم ، همان طور که چند ساله دارم می گم برای رشته ی آمار زیستی مورد زیر صادق هست که
هر سوال درست از 70 سوال درست اول دفترچه 3 نمره ی مثبت دارد هر سوال غلط هم یک نمره را کاهش می دهد
این قاعده محاسبه ی نمره ی زبان انگلیسی را فقط برای رشته ی آمار زیستی مطمین هستم که چنین هست:
هر سوال درست زبان 2.25 نمره را افزایش می دهد و هر سوال غلط 75. نمره را کاهش می دهد
10 سوال ریاضی هر سوال سه نمره که می شود 30 نمره
20 سوال احتمال و آمار ریاضی هر سوال سه نمره که می شود 60 نمره
40 سوال کاربردی هر سوال سه نمره که می شود 120 نمره
40 سوال زبان هر سوال 2.25 نمره که می شود 90 نمره
و نهایتا" با درصد 100 در همه ی دروس به نمره ی 300 خواهید رسید .
ضمنا" همین جا لازمه بگم که برای تک رقمی شدن یا رتبه ی زیر 20 لازمه حدود نمره ی 150 کسب کرد یعنی درصد 50 در تمامی دروس

آخرین ویرایش:

parasto104

New member
سلام دوستان
Mgholyan عزیز تسلیت میگم غم آخرتون باشه
من این هفته تا الان فقط تونستم نمونه و کمی زبان بخونم
دوستم که با هم برای کنکور میخوندیم مریض شده و مشکل بینایی پیدا کرده برای همین هم درس رو کنار گذاشته
براش خیلی خیلی دعا کنید هر چه زودتر خوب بشه
من از به همین علت و یه روز کار خسته کننده از برنامه ام عقب افتادم و ناراحت هستم
سخته کسی که از لیسانس با هم درس میخوندیم حالا دیگه نتونه کتاب بخونه .....
دعا کنید حال منم خوب بشه

mortezahaji

New member
سلام محسن جان تسلیت میگم من الان خبردار شدم
به هر حال اتفاقی هست که یروز برای هرکسی میفته
امیدوارم زودی به میادین برگردی

atiarbab

New member
خیلی از تذکرات شما ممنون. وقت ازمون کمه. زبان هم ریدینگای بلندی می دن . این موضوع ادمو به اضطراب می ندازه. تا سرگرم زبان شی وقت تمام میشه. پارسال وقت کم اوردم:sadsmiley:

simin30

New member
پرستو جان ان شاالله حال دوستت خوب ميشه عزيزم.نگران نباش.تو هم تو اين مدت خوب درس بخون كه وقتي حال دوستت خوب شد بتوني بهش كمك كني كه عقب نمونه.

simin30

New member
يه سوال برام پيش اومد:كي بايد الويت دانشگاه را انتخاب كنيم؟ نكنه همون موقع كه ثبت نام كرديم بود؟من كه انتخاب نكردم...يني اصلا نديدم ..واي خدا...تا سكته نكردم يكي جواب بده

Immortal

New member
يه سوال برام پيش اومد:كي بايد الويت دانشگاه را انتخاب كنيم؟ نكنه همون موقع كه ثبت نام كرديم بود؟من كه انتخاب نكردم...يني اصلا نديدم ..واي خدا...تا سكته نكردم يكي جواب بده
بعد از امتحان و اومدن رتبه و تراز باید انتخاب کنید :)

simin30

New member
پس چرا ٦شهريور كه نتايج اومد هر كس قبول شده بود گفت كدوم دانشگاه قبول شده؟ رتبه ها هم كه اواخر مهر اومد!!! يعني قبل از آزمون انتخاب دانشگاه كردن..يا بعد از آزمون؟ يكي بمن بگه اينجا چه خبره؟

nerci

New member
سیمین جان به صفحه 21 دفترچه راهنما دقت کن.
3خرداداعلام ظرفیت پذیرش دانشگاهاي پذیرنده دانشجو - انتخاب محل تحصیل هست. نگران نباشششش

biosta

Well-known member
خیلی از تذکرات شما ممنون. وقت ازمون کمه. زبان هم ریدینگای بلندی می دن . این موضوع ادمو به اضطراب می ندازه. تا سرگرم زبان شی وقت تمام میشه. پارسال وقت کم اوردم:sadsmiley:

تفاوت رتبه ی 100 و 50 یا تفاوت رتبه 100 حتی با رتبه ی 30 بیشتر از این که در سطح معلومات باشد به نظرم می تونه به عواملی دیگر مرتبط باشد
همان عوامل که باعث میشه ده ها نفر در کنکور آمار زیستی با این که علم و دانش خوبی دارند نتیجه نگیرند
کنکور هیچ وقت صرفا" کنکور اطلاعات علمی نبوده

mw.ashel

New member
1FreeMan.Net-Success-Stickerxd1.jpg

nbio

New member
سلام بچه ها من امار و احتما ل واز احتمال و کاربرد پردازش میخونم به نظرتون تمام مطالب و پوشش داده یا باید منابع دیگه بخونم ممنون میشم راهنماءیم کنید موفق باشین.

dadasalar

New member
سلام بچه ها من امار و احتما ل واز احتمال و کاربرد پردازش میخونم به نظرتون تمام مطالب و پوشش داده یا باید منابع دیگه بخونم ممنون میشم راهنماءیم کنید موفق باشین.

میشه بگید نویسنده این کتاب که گفتید کیه ؟

کتاب های آمار زیستی توی این لین هستش http://www.pardazeshpub.com/products_subjects.asp?id=225

کتاب های رشته آمار توی این لینک http://www.pardazeshpub.com/products_subjects.asp?id=145

حالا میشه بگید منظور از پردازش کدومه ؟؟!!!

آخرین ویرایش:

atiarbab

New member
کاملا درست می گین من پارسال به خاطر 4 3 تا تستی که اشتباها اشتباهی زدم رد شدم. ببخشید سوالات تکراری. برا ناپارامتری کتاب پیام نور کافیه؟ یه خلاصه ای از ازمونای ناپارامتری داده بودین تو انجمن پیداش نمی کنم.شرمنده.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا