مطالعه گروهي ارشد آمار زيستي93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Immortal

New member
سلام. بچه ها به نظر شما چه ازمونی از همه بهتره؟ شما ازمون سنا دادین؟ تو اراک هم برگزار می شه؟

سلام
احوال شما؟
آره بابا جان برگزار می شه چرا شرکت نکردی شما؟قسمت آقایون فقط من زیستی دارم حضوری آزمون می دم اتفاقا این هفته که آزمون بود از مسئول برگزاری آزمون پرسیدم کسی دیگه از خانوم ها شرکت کننده زیستی داریم که گفت هیچ کس حضوری نیست :(
آدرسشم بالاتر از سرا ارامنه خیابان عباس آباد-خیابان عضد-مجتمع کیانمهر طبقه دوم واحد ششم
شمارشونم 08632215795

آخرین ویرایش:

mgholyan

New member
من ميخوام لزگي رو بخونم اما فك نميكنم بتونم تموم كنم.تصميم گرفتم فقط قسمت مجموعه سوالات سالهاي گذشته رو بخونم كه شامل ٢١ كنكوره كه در مجموع ميشه ٨٤٠ تا تست.نظرتون؟

قبلش از منبع دیگه ای هم خوندین؟ پایه لغاتتون چطوریه؟ اگه خوبه و خوندین از قبل هم سرعتتون بالا میره تو لزگی .خسته کننده هست ولی اگهبا علاقه بخونین تموم میشه. منم کتاب رو 5 روزه گرفتم ولی انشالله باهاش جلو میرم تا هرجا که شد.

mgholyan

New member
دوستان از همتون متشکرم واسه ابراز همدردی
امیدوارم خودتون خانوادتون و اقوامتون همیشه سلامت باشن

سلام.بچه ها نگفتین من اصلا زبان رو شروع کنم یا نه؟نخوندم چیزی تاحالا به نظرتون وقتش رو برای درسهای دیگه بذارم؟یا نه بخونم حتما؟

simin30

New member
به نظر من خوبه که کنکورهای سال قبل رو بخونی.آخه من نگاش کردم اکثر کلمات رو که در 12 مهارت لزگی هست، تقریبا توو چند سال کنکور اخیر بوده.
الان مهارت هارو تموم کردی؟

مهارت ها رو نخوندم.فك نميكنم بتونم تمومش كنم برا همين ميخوام فقط نمونه سوالا رو بخونم

simin30

New member
نتم قطه...با گوشي ميام...اصن يه وعضيه ....منم كه اعصاب ندار ..اينترنت هم كه ناسرعت پرمحدود...
Mgholyan با علاقه رو خوب گفتي خخخخخخ من كلن همه درسامو از بچگي با علاقه ميخوندم..خخخخخخخخ

- - - Updated - - -

نتم قطه...با گوشي ميام...اصن يه وعضيه ....منم كه اعصاب ندار ..اينترنت هم كه ناسرعت پرمحدود...
Mgholyan با علاقه رو خوب گفتي خخخخخخ من كلن همه درسامو از بچگي با علاقه ميخوندم..خخخخخخخخ

Immortal

New member
من که زبان رو از روی لزگی می خونم و لغات 504 رو هم می خونم ایشالا بتونم 30 الی 40 درصد زبان کنکور بزنم.
الان من روی طرح 2 موندم یعنی 2کا 3 کا نه ها اون فصل های بعدیش خیلی غلطی بازی با آدم در میارن سختِ :))
الان ریاضی هنوز انتگرال رو درست درمون نخوندم به همین خاطر روی متغیرهای تصادفی با توریع توام کلا می لنگم.
ناپارامتری هم که همین طوری مونده رویِ اعصابم باید یه بار حسابی بخونمش بینیم داستان چیه تا کنکور شروع نشده :)

Immortal

New member
سلام.بچه ها نگفتین من اصلا زبان رو شروع کنم یا نه؟نخوندم چیزی تاحالا به نظرتون وقتش رو برای درسهای دیگه بذارم؟یا نه بخونم حتما؟

اگر می بینی می تونی رویِ درسای دیگه جبران کنی نخون ولی اگر شک داری بخون زبان ضریب بالایی داره ارزش داره زمان براش بذاری و تستاشو بزنی البته این نظره منه :)

simin30

New member
امروز تصميم گرفتم صبحو خونه درس بخونم عصر برم كتابخونه.ساعت ٣ رسيدم كتابخونه گفتم خوبه ديگه تا ٧/٥ ميخونم.خلاصه نويسي نمونه گيري رو بيرةن اوردم كه كاملش كنم كه ديدم برگ آ٤ رو فراموش كردم از! چند نفر پرسيدم نداشتن بيخيال شدم گفتم بقيشو تو كاغذ چكنويس مينويسم.يه چايي ريختم خلاصه نويسيها رو هم گذاشتم جلوم كه ليوان چايي ريخت روش!!!!! چلپ آب شدن!!!!!! يهويي زنگ تعطيلي كتابخونه رو زدن گفتم چي شد الان كه ساعت چهاره!!!!! گفتن امروز روز نظافته!!!هيچي ديگه ما هم خلاصه نويسي خيس خوردمونو برداشتيم هلك و هلك برگشتيم خونه....

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: biosta

Immortal

New member
امروز تصميم گرفتم صبحو خونه درس بخونم عصر برم كتابخونه.ساعت ٣ رسيدم كتابخونه گفتم خوبه ديگه تا ٧/٥ ميخونم.خلاصه نويسي نمونه گيري رو بيرةن اوردم كه كاملش كنم كه ديدم برگ آ٤ رو فراموش كردم از! چند نفر پرسيدم نداشتن بيخيال شدم گفتم بقيشو تو كاغذ چكنويس مينويسم.يه چايي ريختم خلاصه نويسيها رو هم گذاشتم جلوم كه ليوان چايي ريخت روش!!!!! چلپ آب شدن!!!!!! يهويي زنگ تعطيلي كتابخونه رو زدن گفتم چي شد الان كه ساعت چهاره!!!!! گفتن امروز روز نظافته!!!هيچي ديگه ما هم خلاصه نويسي خيس خوردمونو برداشتيم هلك و هلك برگشتيم خونه....

یعنی خیلی عالی بود :)))))
البته ایشالا از این چیزا براتون پیشنیاد :)

nerci

New member
من که زبان رو از روی لزگی می خونم و لغات 504 رو هم می خونم ایشالا بتونم 30 الی 40 درصد زبان کنکور بزنم.
الان من روی طرح 2 موندم یعنی 2کا 3 کا نه ها اون فصل های بعدیش خیلی غلطی بازی با آدم در میارن سختِ :))
الان ریاضی هنوز انتگرال رو درست درمون نخوندم به همین خاطر روی متغیرهای تصادفی با توریع توام کلا می لنگم.
ناپارامتری هم که همین طوری مونده رویِ اعصابم باید یه بار حسابی بخونمش بینیم داستان چیه تا کنکور شروع نشده :)
مگه طرح تا آخر همین 2k 3k نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ برنامه ی سنا گفتن همینا به اضافه تجزیه کواریانس.
من تا آخر همین مبحث خوندم.شما تا کجا میخونید؟کتاب پیام نور تا چه مبحثی گفته؟
ناپارامتری منم خیلی نگرانش هستم آخه مثل اینکه کتاب بهبودیان کافی نیست(طبق آزمون آخر سنا)امروزم کتاب کنوور دیدم.فرق زیادی نداشت با بهبودیان!مطالبی هم که آقای کیانی ایمیل کردن خوندم.

parasto0o

New member
مگه طرح تا آخر همین 2k 3k نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ برنامه ی سنا گفتن همینا به اضافه تجزیه کواریانس.
ناپارامتری منم خیلی نگرانش هستم آخه مثل اینکه کتاب بهبودیان کافی نیست(طبق آزمون آخر سنا)امروزم کتاب کنوور دیدم.فرق زیادی نداشت با بهبودیان!مطالبی هم که آقای کیانی ایمیل کردن خوندم.

در ناپارامتری روی آزمون ها خیلی دقت کنید

dadasalar

New member

سلام صبح بخیر
من معمولا اول صبح توی محل کارم ی نگاهی به کامنت ها می ندازم
خیلی خندیدم به اتفاقی که براتون افتاده!! جالب بود انشالله که دیگه براتون پیش نیاد:25r30wi:

Immortal

New member

کتاب مونتگومری رو برای طرح رفرنس قرار دادن پیام نور که دیگه کشکِ :))
والا چی بگم من یه نگاهی به بعد از 3کا می کنم حالا نه خیلی دقیق ولی می خونمشون حالا اگر چیزی سوال اومد شاید بتونم جواب بدم.
والا رفرنس ناپارامتری همون بهبودیانِ من که به همین کتاب بسنده می کنم :) ولی کلا درسِ رو مخیه :))

- - - Updated - - -

کتاب مونتگومری رو برای طرح رفرنس قرار دادن پیام نور که دیگه کشکِ :))
والا چی بگم من یه نگاهی به بعد از 3کا می کنم حالا نه خیلی دقیق ولی می خونمشون حالا اگر چیزی سوال اومد شاید بتونم جواب بدم.
والا رفرنس ناپارامتری همون بهبودیانِ من که به همین کتاب بسنده می کنم :) ولی کلا درسِ رو مخیه :))

SEM

New member
سلام بچه هااااااااااا:ad54ad:
میبینم یه گروه بزرگ شیم!!!!
mahan1831-farsi-sungirl0077-parasto104-nbio-کرهانی خییییلی خوش اومدین دوستان:bunnyearsmiley:
بچه ها شاید منم نتونم واسه آذمون 22 فروردین آماده شم ولی همین که میبینم یه گروه با یک هدف هستیم و همگی داریم واسه موفقیت خودمون تلاش میکنیم، انگیزه میگیرم!!!
مهم نیست آزمونو خراب کنید مهم اینکه شما تصمیم گرفتین که تو کنکور اصلی موفق باشید پس این آزمون میتونه نقطه پرتاب واسه هممون باشه.
راستی یه مطلب راجع زبان تو سایت علوم پزشکی پیدا کردم که متنش اینطوری بود: لذا توصیه اکید ما(به عنوان مشاور) این است که حداقل یکبار هم که شده متون موجود در رفرنس های جدید اعلام شده را مطالعه کنید. تا بعد از کنکور پشیمانی به سراغ شما نیاید.
ولی خیلی دیر اعلام کردن! بنظرم خیلی خیلی وزارت بهداشت و مسئولان علوم پزشکی ضعف مدیریتی و برنامه ریزی دارن!! این خیلی بده.
بیخیال بابا، فقط خودتونو عشششششقه. موفق بانشاط خوشحال و پویا باشین.................:thanks:

SEM

New member
mgholyan جان تسلیت میگم عزیزم:sadsmiley:
دست از تلاش بر ندار دوستم، حتی همین چند روز رو!:tsimuzpzwoap1t9y3o7
به این فکر کن یه نفر از اون بالا داره خواهرزاده شو میبینه که داره تلاش میکنه، مطمئن باش خوشحال میشه
روحش شاد...

عجب سرگذشتی کَل سیمین:)))
ایشالا غم آخرت باشه:)

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا