مطالعه گروهي ارشد آمار زيستي93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

nbio

New member
سلام دوستان امیدوارم که خوب باشین و درسارو خوب خوب بخونین راستش من دانشجوی ترم 1 امار ریاضیم این ترمو مرخصی میگیرم میخوام واسه امار زیستی بخونم این روزا میخوام شروع کنم میخوام راهنماییم کنین از کجا و از چه درسی شروع کنم از شماها خیلی عقبم کمکم کنین پارسالم امار زیستی داده بودم اما همه شهر هارو نزده بودم قبول نشدم فایل لغات مهارت های لزگیو اگه کسی داره لطفا واسه منم بفرسته ممنون میشم.nghasemi1905@gmail.com

dadasalar

New member
سلام
چون ریس امر کردن هفته قبل گزارش بدم عرض می کنم
فقط کتاب بهبودیان اونم فقط تا وسطاش:14::riz513:

ولی کارهامو تحویل دادم نمرشونم گرفتن:riz481:

sungirl0077

New member
سلام وعرض خسته نباشید به همه دوستان
بچه هایی که آزمون های سنا رو شرکت میکنند میشه تاریخ آزمونهای جامعش رو بگین؟
ممنون از همگی
موفق باشین:riz304:

simin30

New member
سلام به همه دوستان
قصد داشتم كلن آماررياضي رو حذف كنم و براش وقت نذارم!!!!:shocked:
اما با بررسي سوالات سالهاي گذشته و آزمون سنا ديدم كه 4...5 تا سوال از آماررياضي مياد.. يعني آمار محض رو بايد از 75% در نظر بگيرم كه اگه اين وسط به سوالي هم جواب ندم يا اشتباه جواب بدم درصدم ميشه چيزي حدود 50% درصد.... درصدي كه تو آزمونهاي سنا دارم.:14:
امروز شروع كردم به خوندن آماررياضي بهبوديان...نمي فهممش...آخرين باري كه آماررياضي خوندم 6...7 سال پيش بوده:sadsmiley:
اگه ممكنه منو راهنمايي كنيد...چه كتابي بخونم؟ بهبوديان؟ پارسيان؟ مود؟ جان فروند؟
نميدونم چكار كنم؟

کرهانی

New member
سلام دوستان‏↳‏
گزارش ندادنم رو به پای کوتاهی نزارید؛فعلا واسه کنکور علوم خودمو آماده میکنم و بیشتر تمرکزم رو درس آمارریاضی هست که گزارش دادنش واسه کنکور زیستی بی فایده هست اینترنت گوشیمم یه مدته خرابه:(‏↳‏
دارم نمونه1رو مرور میکنم

کرهانی

New member
سیمین جان اگه نمیخوای زیاد وقت بزاری خلاصه پردازش رو بخون؛تست داره و توضیحاتش روانه

simin30

New member
مرسي كرهاني عزيز:)
يعني با اينكه پيش زمينه اي ازش ندارم و هيچي ازش يادم نيست خلاصه درسش قابل فهمه؟

nbio

New member
سلام سیمین جان راستش من پارسال واسه امار ریاضی خیلی وقت گذاشتم پارسیا ن همشو خونده بودم بهبودیان هم تا یه جاهاییشو خونده بودم اینو بر اساس تجربه ام میگم پارسیان 3 فصل اولشو بخونی کافیه بهبودیان هم مثال های مرتبط با اون مباحثو بخونی کفایت میکنه من خودم هم همین کارو میکنم موفق باشی.

nbio

New member
سلام دوستای گلم میشه بگین واسه طرح چه کتابیو میخونین اخه من کتاب مونت گمریو ندارم حتما باید بخرمش؟

mortezahaji

New member
سلام
استاد نفرمایید
دوستان باور نکنید این آقا مرتضی استاد من هستند و شاگرد نوازی میکنن
اختیار دارید ما شاگردیم شماییم
استاد یه وقتی بدین بیایم خدمتتون
ببینیمتون
خیلی درس می خونید خسته میشین بیایم خسته نباشید بگیم:ad54ad:

dadasalar

New member
اختیار دارید ما شاگردیم شماییم
استاد یه وقتی بدین بیایم خدمتتون
ببینیمتون
خیلی درس می خونید خسته میشین بیایم خسته نباشید بگیم:ad54ad:
هستم خدمتتون دیروز اومدم اتاق گروه مشغول بودید
رفتم و برگشتم تشریف برده بودید!!!

درس خوندنم که چ عرض کنم مدیر گفت گزارش بده

کرهانی

New member
منم چون منت گمری رو واسمون تدریس نکردن سختمه خوندنش؛طرح1و2 پیام نور رو خوندم سوالارو میشد جواب داد؛ در رابطه با آمارریاضی فصل اول و روابط توزیع ها مفیده واسه کنکور آمارزیستی؛ زیاد از این کتاب به اون کتاب نرید حداکثر 2تا کتاب؛

mgholyan

New member
سلام بر دئوستان قدیمی. الان میخوام گزارش بدم راستش خودمم باورم نمیشه
میدونم کم خوندم به روم نیارید ولی 4 فصل اول پارسیان
فصول 1 و 2 و 3 نمونه 1
3 فصل اول رگرسیون
ریاضی تکمیل
و و الان هم تقریبا 2 هفتس که دیگه درس تخصصی نمیخونم شروع کردم واسه تافل خوندن
در ادامه گزارش هم لغات پرکاربد ارشدهای سال های گذشته و 504 به حافظه رفتن امیدوارم فرار نکنن.
:motat:

mgholyan

New member
سلام دوستای گلم میشه بگین واسه طرح چه کتابیو میخونین اخه من کتاب مونت گمریو ندارم حتما باید بخرمش؟

خب من که منت گومری رو دیدم خیلی خوب توضیح داده نمیدونم پیام نور چطوریه.... البته همون مون هم بعد از 5 بار خوندن میره تو سر آدم یا حداقل من

nbio

New member
پیام نور اصلا نمیشه خوند یعنی من یکی که نمیتونم بخونم اصلا روان نیست بالاخره پیشنهادتون چیه مونت گمریو بخرم؟

mgholyan

New member
پیام نور اصلا نمیشه خوند یعنی من یکی که نمیتونم بخونم اصلا روان نیست بالاخره پیشنهادتون چیه مونت گمریو بخرم؟

خب خودت سبک سنگین کن.اگه بتونی از کتابخونه ای چیزی گیر بیاری می ارزه. که حتی جریمه دیر کرد هم بدی واسش. ولی در حالت عادی گیر آوردنش یه کم سخته .حداقل واسه من که اینطوری بود. حجم مطالب تو کتاب مونت خیلی زیاده و همش هم واسه کنکور نمیاد ولی همون تیکه ایش که میاد ارزش خوندن داره. از نظر روان بودن هم این مشکل درس طرحه که روان نیست البته پیام نور هم ....

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا