مطالعه گروهي ارشد آمار زيستي93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

rahele.t

New member
چشم از هفته بعد انشالله
این هفته ی چندتا پروژه دانشجویی و پایان نامه دارم
باید تمامش کنم

به نظر شما با روزی 4 ساعت از الان میشه امیدواربود؟

مهم کیفیت خوندنه. یکی با روزی 4 ساعت رتبه تک رقمی میاره. یکی هم با روزی 12-13 ساعت جزو نفرات آخر قبول میشه. ایشالا سال بعد هممون قبولیم. امیدوار باش دوست عزیز:riz277:

pegii

New member
چشم از هفته بعد انشالله
باید تمامش کنم

سلام دادا!اصلا نگران نباش منم ساعنت مطالعم کمه اما با اعتماد بنفس کامل میام گزارش میدم!برو پستامو ببین :thumbsupsmileyanim: تو بخون هرچی که دوس داشتی بخون اصن فعلا کاری به ساعتش نداشته باش کم کم زیاد میشه:applause:

pegii

New member
بچه ها میگما از فصله 3 نمونه 1 تو کتاب طالخونچه حرفی زده نشده شما این فصلم میخونید؟فک نکنم مهم باشه...:21:

rahele.t

New member
بچه ها میگما از فصله 3 نمونه 1 تو کتاب طالخونچه حرفی زده نشده شما این فصلم میخونید؟فک نکنم مهم باشه...:21:

سلام. منظورت نمونه گیری طبقه بندیه؟ بخون عزیزم. اگه قرار بود براساس کتاب طالخونچه سوال بدن اونو منبع میکردن نه کتاب دکتر عمیدی رو.

pegii

New member
سلام. منظورت نمونه گیری طبقه بندیه؟ بخون عزیزم. اگه قرار بود براساس کتاب طالخونچه سوال بدن اونو منبع میکردن نه کتاب دکتر عمیدی رو.

نه عزیز فصله 3 نمونه گیری با احتمال متغیره!!!انتخاب نمونه به روش لاهیری و اینا....

parasto0o

New member
سلام دادا!اصلا نگران نباش منم ساعنت مطالعم کمه اما با اعتماد بنفس کامل میام گزارش میدم!برو پستامو ببین :thumbsupsmileyanim: تو بخون هرچی که دوس داشتی بخون اصن فعلا کاری به ساعتش نداشته باش کم کم زیاد میشه:applause:
من از هفته دوم اسفند با روزی 2 ساعت شروع کردم...تازه کنکورمونم یه ماه جلوتر بود!

parasto0o

New member
چشم از هفته بعد انشالله
باید تمامش کنم

من از هفته دوم اسفند با روزی 2 ساعت شروع کردم...تازه کنکورمونم یه ماه جلوتر بود!

Immortal

New member
بزرگترین منفعتی که من از عضویت در این انجمن و تصمیمم برای خوندن ارشد بردم آشنایی با شخصیتی عالی و بسیار مهربان و با معرفت به نام امید کیانی عزیز بود........امید جان دوستِ خوبم و استاده عزیزم خداوند از امثال شما در کشورم زیاد کنه و خداوند حفظتون کنه که هر جا پا می ذارید نور و روشنایی و صفا در اونجا می شه پیدا کرد........بدون یه ارادتمند در شهره اراک به نام رضا ابراهیمی منفرد داری که خاطرتو خیلی می خواد و از طرفدارنِ دو آتیشتِ و همیشه از خدا برات بهترین ها رو می خواد.......بدونِ شک خیلی از ماها انگیزمون و تلاشمون رو مدیون شما هستیم.........مخ لص:heart:

mw.ashel

New member
fd6f31d6209a13561.jpg

parasto0o

New member
نه بابا خدا نکنه من بخوام جسارتی به شما بکنم.........نه چون می دونم سطح علمیتون بالاست اینو گفتم منظورم این بود که همه توانِ شما رو ندارن فقط همین.

من میخواستم بگم هر کی بخواد میتونه... و به قول یکی از بچه ها که گفت مهم کیفیته نه کمیت...:)

mortezahaji

New member
چشم از هفته بعد انشالله
باید تمامش کنم

سلام آقا یه چندتا از اون کارا رو به ما هم بدین تجربمون مث شما زیاد شه

simin30

New member
سلااااااااااااااااااااااااام به همه بچه هاي گل و گلاب آمارزيستي:bunnyearsmiley:
ايشالا كه همگي خوب باشيد و برنامه هاي درسي تون خوب پيش بره
من هم كه طبق برنامه سنا پيش ميرم..امروز آزمون داشتم. هنوز نمي دونم چكار كردم!!!! ولي از حالي كه سر جلسه داشتم خوشم نيومد...سوالا رو با شك جواب ميدادم كه نشان از مروووووووووووور كم بود:sad:
طبق برنامه سنا الان 50% مطالب رو خوندم!!!!!
آزمون بعدي 18 بهمن

pegii

New member
سلام بچه ها من این هفته طبق معمول 20 ساعت خوندم دارم رگ مرور میکنمو از نمونه 1 فصله 2و4 خوندم از نمونه 2 وسطای فصله یکم باید کم کم شروع کنم ریاضیم بخونم.....برام دعا کنید!:heart::smiliess (10):

کرهانی

New member
سلام بچه ها
من مرور رو شروع کردم(آمار و احتمال و رگرسیون رو خوندم) تا بهمن آمادگی داشته باشم واسه کنکور باوجود عوض شدن منابع و احتمالا طرح سوالات اما وسط راه خسته شدم از درس:(
زبان فقط 3درس 504رو خوندم و از خودم ناراضیم؛ناپارامتری و طرح رو هم که گذاشتم واسه بعد کنکور
11هم قبل کنکور هم که آزمون استخدامی دارم و باید 2؛3روز بخونمش

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا