مطالعه گروهي ارشد آمار زيستي 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

fateme5

New member
سلام
رفع اشکال رو خوب اومدی

نترسید مشکلی پیش میاد معمولا
متن زیر رو کپی کنید و بعنوان امضای خودتون قرار بدید تا همه در جریان قرار بگیرند:riz277:

داوطلبان کنکور 94 آمار زیستی
باتوجه به احتمال بروز مشکل در سایت و ارتباط بین داوطلبان شما میتوانید
با ارسال یک ایمیل بدون متن و با موضوع "داوطلب" به جمع ما بپیوندید درواقع خبری شد خبرتان میکنیم
amarzisti@chmail.ir (به متن آدرس دقت کنید com. نیست)

سلام
باشه امضا رو میذارم.
فقط برای رفع اشکال کدوم درسها رو خوندین؟
کاربردیها رو خوندین شما؟

ضمنا من ایمیل با متن فرستادم! اسممو نوشتم خو!

آخرین ویرایش:

fateme5

New member
آخ آخ فاطمه من خیلی عقبم ، ولی اگه تاپیک بزنید هم میام اگه تونستم کمک کنم هم استفاده کنم
ولی من به تسلط نرسیدم هنوز

استاد بزرگ ، اره راست میگی شانس آوردیما
اره ما ایمیل همو داشتیم

FaAl عزیز فکنم سوالی که ازت پرسیدم رو قبل از پاک شدن ندیدی . گفته بودی سوالای پیرارسال رو جواب میدی تا عید؟ چندتاشو ؟ همه رو؟ یا باهم قسمت کنیم؟

پرنسس من هم مسلط نیستم! اگه مسلط بودم دیگه رفع اشکال نمیخواستم که! تازه این رفع اشکال که میگم، منظورم رفع اشکال از متن کتاباست نه تستهای کنکور! من هنوز از متن کتابها سوال دارم!! هنوز در خم یک کوچه موندم!:1dco2x0p1lilzhfpg1t

بیوستا اگه اینجایید لطفا بگید ما کجا رفع اشکال رو شروع کنیم؟ همینجا؟

نظر من در مورد حل سوالات اون تعدادی که جدیدا اومدن این هست که با توجه به اینکه ما سه نفر دو سال آخر یعنی سوالات 93-94 و همچنین 92-93 رو تقسیم بندی کردیم طبق این که فعال و برخی از دوستان نیز ممکنه تقاضا داده باشن، اونایی که تازه اومدن سه نفر جور بشن و اون ها هم سوالات سالهای 92-93 و همچنین 91-92 رو حل کنن!!
زیرا در اینصورت گروه اول اگه بخوان دوسال رو به صورت آزمایشی حل کنن میتونن سوالاتی رو آزمون بدن که گروه دوم حل کردن و برعکس گروه دوم هم میتونن سوالات گروه اول رو به صورت جامع و آزمایشی حل کنن!!
از طرف دیگه هم درواقع سوالات 4سال رو بررسی میکنیم که بهتر از دوسال هست!!
اگه منظورمو نتونستم برسونم بیشتر توضیح بدم!!
البته تابع نظر جمع هستم..

prinses

New member
خب کتاب های پردازش که سال های قبل رو با جواب تشریحی منتشر کردن ! چه احتیاجیه ؟
فقط دو سال اخیر رو پردازش نداره ، 5 چلد هست فکنم جواباشم بدک نبود پن تو کتابخونه دیدمش کتاباشو ، حتما تو بازار هم گیر میاد....

اگر فاصله اطمینان 95 درصد برای تفاوت میانگین دو جامعه m1-m2 به صورت 0.05 , 4.65 باشد کرامیک از فرضیه های اماری زیر در سطح 0.05 رد نمی شود ؟

h0:m1=m2

h0:m1>m2 , ام یک بزرگتر و مساوی ام دو

h0:m1<m2

h0:m1<m2 ام یک کوچکتر و مساوی ام دو

دوستان خواهشا توضیح بدهید

خب کتاب های پردازش که سال های قبل رو با جواب تشریحی منتشر کردن ! چه احتیاجیه ؟
فقط دو سال اخیر رو پردازش نداره ، 5 چلد هست فکنم جواباشم بدک نبود پن تو کتابخونه دیدمش کتاباشو ، حتما تو بازار هم گیر میاد....

من از اینترنت و بیرون هرچی گشتم گیر نیاوردم!! بخصوص دنبال جامعه نگر هم بودم که بالاخره تا سال88اش رو تونستم پیدا کنم که اونم دیگه به دردم نمیخورد و نگرفتم!!
به هرحال اگه اینترنتی تو سایتی پیدا کردین یا از انتشاراتی جایی گرفتین به ما هم خبر بدین تا ما هم تهیه کنیم!!
با سپاس...

fateme5

New member

اگه منظورمو نتونستم برسونم بیشتر توضیح بدم!!

راستش من متوجه منظورتون نشدم ولی با خوندن نوشته هاتون یه چیزی به ذهنم رسید:
به نظرم اگه 2kنفر دیگه اضافه بشن بهمون خوبه دیگه. kنفر میان با من سوالات پارسالو توافقی تقسیم میکنیم! و kنفر هم میرن با پرنسس سوالات دو سال پیش رو هر جور دلشون خواست تقسیم میکنن! توافقی!

تابلوئه که امروز نمونه گیری خوندم نه؟:25r30wi:

fateme5

New member
اگر فاصله اطمینان 95 درصد برای تفاوت میانگین دو جامعه m1-m2 به صورت 0.05 , 4.65 باشد کرامیک از فرضیه های اماری زیر در سطح 0.05 رد نمی شود ؟

h0:m1=m2

h0:m1>m2 , ام یک بزرگتر و مساوی ام دو

h0:m1<m2

h0:m1<m2 ام یک کوچکتر و مساوی ام دو

دوستان خواهشا توضیح بدهید

به نظرم جواب گزینه 2 میشه.
چون با توجه به اینکه فاصله اطمینان مقادیر بزرگتر از صفرو گرفته، یعنی میانگین جامعه اول از میانگین جامعه دوم بزرگتره. پس این فرض که میانگین جامعه اول از میانگین جامعه دوم بزرگتر باشه، رد نمیشود.

ولی گزینه های دیگه به فاصله اطمینان تعلق ندارند پس رد میشوند.

فقط به نظرم باید گزینه ی2 مساوی نمیداشت! باید فقط علامت بزرگتری می بود!

دقت کنید شاید موقع تایپ، نوشته هاتون جابه جا شده باشه. دقت کنید به صورت سوالی که اینجا نوشتید و مطمئن بشید که درست تایپ شده.
موفق باشید

ﺧﺪﺍ "
ﻭﻗﺘﯽ ﻧﺨﻮﺍﻫﺪ " ﻋﻤﺮ ﺩﻧﯿﺎ " ﺳﺮ ﻧﺨﻮﺍﻫﺪ ﺷﺪ ! ! !
ﮔﻠﻮﯼ ﺧﺸﮏ ﺻﺤﺮﺍﯾﯽ ﺑﻪ " ﺑﺎﺭﺍﻥ " ﺗﺮ ﻧﺨﻮﺍﻫﺪ ﺷﺪ !
ﻭ . . .
ﺗﺎﻭﻗﺘﯽ ﻧﺨﻮﺍﻫﺪ ﺑﺮﮔﯽ ﺍﺯ " ﮐﺎﺟﯽ " ﻧﻤﯽﺍﻓﺘﺪ
ﻭ . . .
ﺑﺎﻏﯽ ﺍﺯ ﻫﺠﻮﻡ ﺩﺍﺱ ﻫﺎ " ﭘﺮﭘﺮ " ﻧﺨﻮﺍﻫﺪ ﺷﺪ ! ! !
" ﺧﺪﺍ "
ﻭﻗﺘﯽ ﻧﺨﻮﺍﻫﺪ " ﺩﺍﻧﻪ ﺍﯼ " ﮐﻮﭼﮑﺘﺮ ﺍﺯ " ﺑﺎﺭﺍﻥ "
" ﮔﻠﯽ "
ﺑﺎﻻ ﺭﻭﻧﺪﻩ ﻣﺜﻞ " ﻧﯿﻠﻮﻓﺮ " ﻧﺨﻮﺍﻫﺪ ﺷﺪ
ﻭ . . .
ﮐﺮﻡ ﮐﻮﭼﮑﯽ " ﭘﺮﻭﺍﻧﻪ ﺍﯼ " ﺯﯾﺒﺎ ﻧﺨﻮﺍﻫﺪ ﺷﺪ ! ! !
" ﺧﺪﺍ "
ﻭﻗﺘﯽ ﺑﺨﻮﺍﻫﺪ؛
" ﻏﯿﺮ ﻣﻤﮑﻦ "
ﻣﯽ ﺷﻮﺩ " ﻣﻤﮑﻦ "
ﻭﻟﯽ . . .
ﻭﻗﺘﯽ " ﻧﺨﻮﺍﻫﺪ " ﻭﺍﻗﻌﺎ ﺩﯾﮕﺮ " ﻧﺨﻮﺍﻫﺪ " ﺷﺪ . .

faAl

New member
FaAl عزیز فکنم سوالی که ازت پرسیدم رو قبل از پاک شدن ندیدی . گفته بودی سوالای پیرارسال رو جواب میدی تا عید؟ چندتاشو ؟ همه رو؟ یا باهم قسمت کنیم؟

بله ندیده بودم
اگه اجازه بدید من برای هفته آینده بعنوان عیدی :tonguesmiley: براتون جوابهایی رو که تونستم حل کنم رو برای دوستان ایمیل میکنم

faAl

New member
هنوز که بعضی ها امضاشونو تغییر ندادن:mad_majidonline::mad_majidonline::mad_majidonline::New (6):

faAl

New member
من از اینترنت و بیرون هرچی گشتم گیر نیاوردم!! بخصوص دنبال جامعه نگر هم بودم که بالاخره تا سال88اش رو تونستم پیدا کنم که اونم دیگه به دردم نمیخورد و نگرفتم!!
به هرحال اگه اینترنتی تو سایتی پیدا کردین یا از انتشاراتی جایی گرفتین به ما هم خبر بدین تا ما هم تهیه کنیم!!
با سپاس...

داداش چایی تو عوض کن!!!:a2d3:
اینم لینک کتاب سوالات آمار زیستی .... در ضمن اون که شما دیدی کتاب قدیمیه بوده
http://www.jameenegar.com/others.asp?M=PRODUCTS&MC=SHOWPRODUCTS&m_id=1038&cntid=654&A=SP

faAl

New member
اینم سیر مطالعاتی من
سبزهارو ی دور خوندم
خیره سرم قرار بود تا عید تمام کنم

ravand.jpg

آخرین ویرایش:
داداش چایی تو عوض کن!!!:a2d3:
اینم لینک کتاب سوالات آمار زیستی .... در ضمن اون که شما دیدی کتاب قدیمیه بوده
‫مجموعه آزمون هاي کارشناسي ارشد آمار زيستي همراه با پاسخ تشريحي‬

دمت گرم داداش!!
من همه ی اون سایت هایی رو که منتشر میکردن رو کلا گشته بودم تو همشون نوشته بود موجود نیست!!
دستت درد نکنه...

prinses

New member
اره باهات موافقم فاطمه
ولی الان که faAlگفت منسوالایی رو که بتونم جواب میدم مال پیرارسال ، خب فاطمه صبر کنیم ببینیم کدوم سوالا رو نمیتونه من حل میکنم ، بعد اولین نفری که اومد داوطلب شد تو بهش قسمتی از پارسالو بده اگه نیومد که من میام کمک تو ... ok?
بچه هاودست بجنبونید که نیوفته برای خیلی بعد عید ! همون 13 یا 14 تموم بشه

prinses

New member
من فهمیدم منظور استاد بزرگ رو:smiliess (4):
خب استاد عزیز سوالای سالهای قبل غیر از دو سال اخیر که هم پردازش هم جامعه نگر پاسخ تشریحیشو دادن تو بازار :riz277:، نمیدونم چه شهری هستی ولی فکنم فراوونه گیرت میاد بخری:rose:

prinses

New member
بله ، چه ضایع شدم ، قبلا faAlلینکشو داده بود برات :1dco2x0p1lilzhfpg1 من دیگه حرفی ندارم :dadad4:

love virology

New member
با توجه به تمدید مهلت ثبت نام برای بار سوم ، افرادی که موفق به ثبت نام نشده اند می توانند از تاریخ 94/01/16 لغایت 94/01/17 نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

من فهمیدم منظور استاد بزرگ رو:smiliess (4):
خب استاد عزیز سوالای سالهای قبل غیر از دو سال اخیر که هم پردازش هم جامعه نگر پاسخ تشریحیشو دادن تو بازار :riz277:، نمیدونم چه شهری هستی ولی فکنم فراوونه گیرت میاد بخری:rose:

راستش تا هفته ی پیش بیرونو من هرچقدر گشتم نتونستم پیدا کنم!! یعنی جامعه نگر پیدا کردم ولی قدیمی بود!! یه کتاب هم از پردازش پیدا کردم که فقط یه کتاب مجموعه سوالات کنکورهای سالهای مختلف و تا سال93 بود و پاسخ سوالات رو ننوشته بود!!
تو سایت ها هم همه ی فروشگاههای اینترنتی رو گشتم ولی تو همشون نوشته بودن موجود نیس!!
ولی این آدرسی که دوست عزیز فعال دادن انگاری نوشته موجود هست!! ولی قبلا همین سایت رو هم دیده بودم ولی موجود نبود!! بهرحال هفته ی دیگه سفارش میدم بیارن!! ولی احساس کردم این کتاب هم تا سال 90-91 نوشته و باتوجه به اینکه 92-93 و 93-94رو حل میکنیم با این حساب سوالات 91-92 رو هواست!! پس اونایی که این کتاب رو دارن از جمله بانو فاطمه، زحمت بکشن این کتابو چک کنن ببینن تا کی نوشته شده!
بانو پرنسس بهتره شما هم یه دور کتاب پردازش رو چک کنین اگه پاسخ سال 91-92رو اون هم نداشته باشه و یا دوستان مایل باشن حل اون سال رو هم تو برنامه قرار بدیم..
البته اگه اون سال هم موجود باشه دیگه نیازی نیس...
با سپاس..

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا