مطالعه گروهي ارشد آمار زيستي 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

fateme5

New member
سوالای پارساله؟ من کنکورشو دادم ولی سوالشم حتی ندیدم ای بابا چرا اینطوری درس میخونم من ؟!

نه از درس خوندن خودت ناامید نشو!
من سوالای پارسالو هنوز نگا نکردم. فکر کنم مال سال 91/92 بود

biosta

Well-known member
سلام
گاهی سوالات کنکور برای جواب داده نشدن طرح می شوند
یعنی سوال راه حل طولانی دارد و یا نکته بسیار ریز و یا انحرافی دارد که طراح های سوال می خواهند بسنجد آیا داوطلب هوش این را دارد که از این سوال بپرد یا نه
همه ی سوالات برای جواب دادن طرح نمی شوند! برای موفقیت باید به بعضی سوالات جواب ندارد و یا با مدیریت جلسه کنکور در دور بعد برای آن سوالات خیلی وقت گیر یا بد قلق وقت گذاشت
همان سوال هم خطی را بیاد دارم که سال 91 نیز مطرح شده بود که من کنکور دادم
در دور سوم یا دوم به این سوال جواب دادم در حالی که در دور اول اصلا متوجه نشدم چی می خواهد
پس نگران نباشید و تلاش خودتان را انجام دهید که این مهم ترین است و تلاش جودتان را به صورت مدون و مستمر و منظم انجام دهید نتیجه خودش خواهد آمد

alohao

New member
سلام امیدوارم خوب باشین.....

یک سوال داشتم، شاید اینجا جاش نباشه.
گرایش آمار بیمه (اکچواری) که از طریق کنکور کنکور وزارت علوم برا ارشد دانشجو پذیرش میکنه، چجور رشته ایه؟ آیندش چطوره؟ آینده شغلیش چطوره؟ در مقایسه با سایر گرایشهای آمار از جمله امار زیستی، از لحاظ محتوای مطالب و اینده شغلی... چطوره؟ و ....
خلاصه اگه اطلاعاتی در اینباره میدونید ممنون میشم بگین.
با کمال احترام.

آخرین ویرایش:

ماجدي

New member
سلام بچه ها جون. بعضي از محاسبات خيلي وقت گير و سخته بايد چيکار کنيم.اصلا نميشه ماشين حساب برد اخه من شنيدم واسه بعضي رشته ها اجازه ميدن ببخشيد که سوال کردم اخه من بار اوله که امار زيستي شرکت ميکنم.با تشکر

fateme5

New member
سلام بچه ها جون. بعضي از محاسبات خيلي وقت گير و سخته بايد چيکار کنيم.اصلا نميشه ماشين حساب برد اخه من شنيدم واسه بعضي رشته ها اجازه ميدن ببخشيد که سوال کردم اخه من بار اوله که امار زيستي شرکت ميکنم.با تشکر

سلام
تستهای کنکور معمولا سوالهای محاسباتی نیستن!
من تستهای کنکورو که نگا کردم، بیشتر مفهومی هستند تا حل کردنی. اونایی هم که حل کردنی هستن، جوابهای کوتاه و ساده دارن معمولا.
اصلا ماشین حساب نمیخواد. نگران محاسبات نباش!

fateme5

New member
بچه ها! سوالهای آمارریاضی سال 88 به قبلو نگاه کردین؟ کلی در مورد umvue و ump و بسندگی و...سوال داده!
یعنی اون سالها منابع آمارریاضیشون با منابع الان فرق داشته؟ آخه تو منابعی که الان به ما گفتن، این مباحث اصلا نیست!
نکنه از این سوالا به ما هم بدن!
آخه من از آمارریاضی پارسیان هیچی یادم نمیاد!:65d6a5d6s:

fateme5

New member
نمونه 2 رو تازه امروز شروع کردم
ناپارامتری رو از رو پیام نور یه دور سرسری خوندم و کتابش پر از غلط غلوطه!
آمار ریاضی پردازش رو دیروز شروع کردم

بچه ها شمام بگین چی میخونین خو!

prinses

New member
من کلی وقته توی طرح گیر کردم پیامنوره، کلا نمیدونم چم شده کم میخونم از این درس به اون درس میپرم ،
منم ناپارا پیامنور سرسری خوندم به امید دور دوم!
رگرسیون بازرگان رو حال ندارم بخونم من یه دور جزومو قبلا خونده بودم خلاصه دارم ازش نمیدونم بازرگان بخونم یا نه
نمونه تو برنامم هس قبل عید بخونم
من دیگه حرفی ندارم واقعا ! چم شده ؟ اهههههههه اههههههه باید خودمو جم و جور کنم خیلی بد میخونم

بچه ها! سوالهای آمارریاضی سال 88 به قبلو نگاه کردین؟ کلی در مورد umvue و ump و بسندگی و...سوال داده!
یعنی اون سالها منابع آمارریاضیشون با منابع الان فرق داشته؟ آخه تو منابعی که الان به ما گفتن، این مباحث اصلا نیست!
نکنه از این سوالا به ما هم بدن!
آخه من از آمارریاضی پارسیان هیچی یادم نمیاد!:[5d6a5d6s:[/QUOTE

آمارریاضی بهبودیان- انتشارات دانشگاه امیرکبیر
این منبع که معرفی شده!! توش umvue و ump و ... هم نوشته شده!!
تو سالهای اخیر فقط یکی دو سوال از بسندگی و ... داده!! و اکثرا قبل 88 umvue و ... هست!!
ولی خب بالاخره کنکور هست!! و منابع هم معرفی شده!!
پس عقل سلیم هم این حکم رو میکنه که اول منابع اصلی و مهم رو بخونیم و بعدش اگه وقت اضافی آوردیم به اون قسمت هایی اختصاص بدیم که سوال ازشون کم میاد یا زیاد مهم نیستن!!

نمونه 2 رو تازه امروز شروع کردم
ناپارامتری رو از رو پیام نور یه دور سرسری خوندم و کتابش پر از غلط غلوطه!
آمار ریاضی پردازش رو دیروز شروع کردم

بچه ها شمام بگین چی میخونین خو!

من یه مدتی درگیر کار هستم و اصلا بدنم نمیکشه زیاد درس بخونم!!
از گزارش قبلی که دادم به بعدش فقط تونستم چند درس از زبان رو بخونم!!
رفته رفته به کار که عادت میکنم زیادتر میکنم خوندنمو!!
فقط به این اعتقاد دارم که هیچ وقت سست نمیشم و دست از درس خوندن نخواهم کشید!! حتی اگه روزی بتونم یه صفحه بخونم!!

آخرین ویرایش:

amin.ghz

New member
آقای کیانی درخواستی از شما کردم ولی فقط لایک کردین.چراااااا؟اون جدول واسه من خیلی مهمه...

سایت رو هک کرده بودن!!
احساس میکنم یه تعدادی از پیام های آخری حذف شدن!!
به نظرتون اینطوریه؟؟

prinses

New member
ای بابا چه وضعشه چرا پیامای هماهنگی جواب کنکور ها حذف شده ، غیر از اونی که پیام میذاره کی میتونه پاک کنه؟ مدیر؟ کی؟
من اصلا از سیستم این سایته خوشم نمیاد شاید عادت ندارم بهش به هر حال اینجا گیج میشم یه شبکه اجتماعی که همه دارن بریم اونجا ،همون پیشنهاد استاد بزرگ فکنم اخرش باید اجرا شه

ای بابا چه وضعشه چرا پیامای هماهنگی جواب کنکور ها حذف شده ، غیر از اونی که پیام میذاره کی میتونه پاک کنه؟ مدیر؟ کی؟
من اصلا از سیستم این سایته خوشم نمیاد شاید عادت ندارم بهش به هر حال اینجا گیج میشم یه شبکه اجتماعی که همه دارن بریم اونجا ،همون پیشنهاد استاد بزرگ فکنم اخرش باید اجرا شه

حالا اگه سایت تا آخرش هک مونده بود ممکن بود کلا پل ارتباطیمون که فقط همین انجمن هست قط بشه و کلا قرار مدارای سوال حل کردنامون بهم بخوره!!
فقط تو یه جایی شانس آورده بودیم که چندروز پیش بصورت اتفاقی ایمیلمو به بانو فاطمه داده بودم و فکر کنم شما هم ایمیل همدیگه رو داشتین!! و گرنه باید فاتحه ی همه چیزو خونده بودیم!!

fateme5

New member
اوه مای گاد! ببین چی شده! انجمن چرا اینجوری شده!:smiliess (15):
از همه بدتر اینکه پست های تاپیک خودم همه پاک شده!
مرگ بر آمریکا!! :25r30wi:

بچه ها من رفع اشکال میخوام! برا درسهای کاربردی.
حالا اگه بیوستا صلاح بدونن یا توی همین تاپیک، یا شاید هم اجازه تاپیک جدید بدن بهمون.

به هر حال اگه کسی درسهای کاربردیو تقریبا خونده اعلام آمادگی کنه تا کم کم رفع اشکال رو شروع کنیم.:smilies-azardl (113

fateme5

New member
35.jpg

بچه ها بیاین باهم بریم تا پله ی 8!:smilies-azardl (113

البته اونیکه رو پله ی 7 وایساده، موفق تر به نظر میاد! انگار اراده ی بیشتری داره!!:tonguesmiley:

faAl

New member
سلام
رفع اشکال رو خوب اومدی

نترسید مشکلی پیش نمیاد معمولا
متن زیر رو کپی کنید و بعنوان امضای خودتون قرار بدید تا همه در جریان قرار بگیرند:riz277:

داوطلبان کنکور 94 آمار زیستی
باتوجه به احتمال بروز مشکل در سایت و ارتباط بین داوطلبان شما میتوانید
با ارسال یک ایمیل بدون متن و با موضوع "داوطلب" به جمع ما بپیوندید درواقع خبری شد خبرتان میکنیم
amarzisti@chmail.ir (به متن آدرس دقت کنید com. نیست)

آخرین ویرایش:

prinses

New member
آخ آخ فاطمه من خیلی عقبم ، ولی اگه تاپیک بزنید هم میام اگه تونستم کمک کنم هم استفاده کنم
ولی من به تسلط نرسیدم هنوز

استاد بزرگ ، اره راست میگی شانس آوردیما
اره ما ایمیل همو داشتیم

FaAl عزیز فکنم سوالی که ازت پرسیدم رو قبل از پاک شدن ندیدی . گفته بودی سوالای پیرارسال رو جواب میدی تا عید؟ چندتاشو ؟ همه رو؟ یا باهم قسمت کنیم؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا