مطالعه گروهي ارشد آمار زيستي 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

nasiii.bio

New member
سلام دوست عزیز
ممنونم بابت دلگرمیتون
واقعا شما هم امروز شروع کردید؟:rolleyessmileyanim:
وای چه خووووب
پس من زود به زود میام سر میزنم حتما
مرسییییییی:smilies-azardl (113

nasiii.bio

New member
فقط اگه میشه لطفا بگید چطوری شروع کردید و برنامتون چطوریه
مرسی:smiliess (12):

خیلی واسم سخته از این رقابت دوستانه جدا افتادم ... بچه ها تورو خدا واسم دعا کنید مشکلم حل شه .... 6 ساله رویایه آمار زیستی رو دارم اما حالا که وقتش رسیده حتی نمی تونم واسش بجنگم :(

fateme5

New member
یه نگاه مختصر به سوالات ریاضی کنکور انداختم، اکثر سوالهاش حد بود! به نظر آسون میومد.
برای ریاضی، فقط تستهای سالهای قبلو خوب کار کنیم کافیه؟

خیلی واسم سخته از این رقابت دوستانه جدا افتادم ... بچه ها تورو خدا واسم دعا کنید مشکلم حل شه .... 6 ساله رویایه آمار زیستی رو دارم اما حالا که وقتش رسیده حتی نمی تونم واسش بجنگم :(

نمیدونیم مشکلتون چی هست ولی انشاا.. که به زودی حل میشه..
توکلتون به خدا باشه..

فقط اگه میشه لطفا بگید چطوری شروع کردید و برنامتون چطوریه
مرسی:smiliess (12):

به نظر من هرکسی باید علاوه بر الگو قرار دادن افراد موفق سالهای گذشته، استعدادها و توانایی ها و ابزارهای خودشو هم ملاک قرار بده..
برنامه ی اصلی من که از امروز شروع کردم این هست که بتونم تا عید دروسی را که برای خودم سنگین میاد یا دروسی را که به عنوان پایه انتخاب کردم تموم بکنم یعنی ریاضی عمومی و آمارریاضی و زبان که تافل و لزگیو میخونم و طرح آزمایش ها! که با برنامه ریزی که کردم احساس میکنم بشه! البته ممکنه یه تغییرات کوچیکی داشته باشم!
بعدش هم دروس بعدی مثل رگرسیون و ناپارامتری و نمونه گیری و ... برام خیلی آسون هستند و تو دو هفته ی تعطیلات عید میتونم بخونمشون!
بعدش هم شروع میکنم به تست های سال گذشته و کنکوری که منابع تست رو فعلا انتخاب نکردم وبا توجه به تجربیاتی که از انجمن و دوستان به دست میارم کتابهای تست مفیدرو انتخاب خواهم کرد! البته نظر برخی از دوستان هم این هست که مدت تست زنی باید بیشتر از این مدت باشه!
امروز هم از تافل و احتمال و با 5ساعت مطالعه ی مفید شروع کردم و با اینکه میتونستم بیشتر هم بخونم به خودم فشار نیاوردم! روز به روز تعداد ساعات مطالعه و بازده ام روند صعودی به خودش میگیره! البته سقف مطالعه ام نمیتونه از 9ساعت تجاوز کنه چون کار هم میکنم!!
علت اینکه دروس سنگینو انتخاب کردم اول بخونم این هست که وقتی عید میگذره استرس کنکور میاد و از اونجایی که پیشروی تو این درسها با سرعت کمی صورت میگیره به آدم فشار و آسیب وارد میکنه! ولی تو دروس روان هرچقدر بهم فشار بیاد باعث میشه سرعت خوندنم هم بیشتر بشه!!
البته میگم که ممکنه تو یه قسمت هایی برنامه ام تغییر کنه! چون این یه راهی هست که هنوز نرفتیم وبستگی به شرایط هرکسی و شرایط راه داره و هیچ کس انسان کاملی نیست و رفته رفته و با کسب تجربیات کاملتر میشویم!
به نظر من روزی یه ربع بیست دقیقه ای بتونین اینجا سر بزنین واز نظرات دوستان و پیشکسوتان استفاده کنین براتون خیلی خوبه چون تجربه تون رو میبره بالا و هم با وجود دوستان انگیزه تون بیشتر میشه وهم معیارها میاد دستتون! و از همه مهمتر اینکه زیاد وقتتونو نمیگیره!
البته انتظار دارم جناب بیوستا هم کامنتای مارو که میخونن نظرشونو در مورد نحوه ی برنامه ریزیمون با توجه به اینکه بی تجربه هستیم اعلام کنن!
با تشکر..
با آرزوی موفقیت..

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: biosta

SEM

New member
سلام بچه ها
فقط یه چیز رو فرآموش نکنید. اینکه دروس باید مداوم مرور بشه

biosta

Well-known member
یه نگاه مختصر به سوالات ریاضی کنکور انداختم، اکثر سوالهاش حد بود! به نظر آسون میومد.
برای ریاضی، فقط تستهای سالهای قبلو خوب کار کنیم کافیه؟

بستگی به انتظار تان از کنکور
وقتی که می خواهید برای این درس بگذارید
دارد
برای عده ای خوبه این کار
برای عده ای هم بهتر کتاب بخوانند و بعد تست
با خواندن فرمول های انتگرال گیری و مشتق گیری و تست های سال های گذشته نمی توان به درصد بالای 40 در این درس دست یافت
مگر این که داوطلب از قبل پایه ریاضی قوی داشته باشد تا که با خواندن فقط تست به درصد 60 یا بیشتر برسد .

prinses

New member
سلام ،دوستان من قبلا هم عضو بودم ولی نمیومدم اما میخوام بعد از کنکور اماررایاضی برای امار زیستی بخونم.
دیگه میام اینجا باهم مشورت کنیم و پیش بریم
یه سوال دارم ، کسی میدونه برنامه جدید سنا برای ازمون جامع ها چیه؟ فایل سرفصل ها رو قفل کردن برنامشون به روز شده ، من میخوام 3 دورشو ثبتنام کنم ولی نمیدونم که چه تاریخ هاییه
کی ثبتنام کرده سنا؟ من دو دوره ازمون امارزیستی زدم مال دوسال پیش و سه سال پیش که بسنجم خودمو اخه برای امارریاضی کمی خوندم و خواستم ببینم ضعف و قوتم کجاست
بد نبود من خیلی محض نخوندم و به نکته هایی توجه کردم که دیدم قشنگ سبک امار زیستی بوده درصد هام خوب بود امیدوار شدم
تقریبا همه درسا رو خوندم غیر از طرح و ناپارا که فقط اطلاعات خودم از دوران لیسانس زیاد بوده و تونستم خوب جواب بدم البته بخونم حتما بیشتر میشه درصدام
اینطور که پیاما رو خوندم زبانم بچه ها لزگی و تافل میخونن ، من 504 رو تموم کردم تقریبا ، یه 70تا کلمه مونده میخوام لزگی مهارت هاشو بخونم 12 تا که بیشتر نیست بعد میرم سوالات سنوات گذشته
خیلی گیر ندین به زبان اگه زبانتون خوب نیست من پارسال وقت کم اوردم زبانو خوب نرسیدم بزنم ، دیدم رتبه برتر هایی که زبان 0 زدن ولی بقیه درساشون خدا بوده ، اگه توامار عالی هستین کافیه البته با توجه به این میگم که زمان کنکور کمه و حساب سر جلسه دستمه اول تست جامع 160 دقیقه ای از خودتون بگیریتن ببینین میرسین چقد زبان جواب بدین ،
خیلی حرف زدم ، ببخشید

SEM

New member
بچه ها راستی نمیدونم در جریان هستید یا نه
ولی علوم پزشکی یه سری آزمون های آزمایشی داره که
با توجه به تعرعف بچه های سال های قبل بنظرم از
کیفیت خوبی برخورداره.توصیه می کنم 3 آزمون آخرش
رو که جامع هستند رو حتما ثبت نام کنید
sanaportal.ir

prinses

New member
اقای کیانی سلام ، منم از همین سایت دان کردم برنامه ازمونها رو ولی فایله رمز میخواد جایی هم رمزشو ننوشته ، اسم سایتو زدم رمزش این نیست :sadsmiley:

prinses

New member
هااااااااااا
ا ببخشید الان دیدم نمیخواد دانلود کنم که ....! تاریخ ها رو زده 3 ازمون اخر از 8 مرحله، جامع هست که سروفصلشم 100% مطالبه :14::1dco2x0p1lilzhfpg1t
21 فروردین 4اردیبهشت 18 اردیبهشت

biosta

Well-known member
اقای کیانی سلام ، منم از همین سایت دان کردم برنامه ازمونها رو ولی فایله رمز میخواد جایی هم رمزشو ننوشته ، اسم سایتو زدم رمزش این نیست :sadsmiley:
سلام
البته رمز هم نمیخواد
فولدر را باز کنید

prinses

New member
من هرکاری کردم باز نمیکنه شاید رو کامپیوتر باز کنه ، مرسی،
راستی دوستای کنکوری گل ، کتاب تست تالیفی سراغ ندارین؟

amin.ghz

New member
آقای کیانی،لطف می کنید لینک اون فایلی که جدول درصد و رتبه ی قبولیای سال قبل توش بود رو یه بار اینجا بذارین؟اون جدول خیلی خوبه ولی گمش کردم. ممنون می شم...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا