مطالعه ي گروهي لزگي( تمامي رشته ها)ورژن جدید( 93) بیا تو ضرر نمیکنی

آیا شما برای زبان کارشناسی ارشد از کتاب لزگی استفاده می

• مجموع رای دهندگان
    0

mohana

Well-known member
سلام...
همچنان مهارت سوم.......
270 لغت:thanks:

دیگه گزارش نمیدم تااااااااااااااااااا مهارت 3 تموم شه:auizz3ffy9vla57584x

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mf2009

samira68

New member
سلام برای من نه تو کامپیوتر نه تو گوشیم سیستم اندروید نصب نمیشه 504 رو تو کامپیوتر ریختم اما برای مهارت 1 تو فیلم اموزشی بعد از کلوز شما میزنید برای نصب لزگی رو میزنید اما برای من پایین فوتوز ndiscمینویسه ویندوز نمیتونه این فایل رو باز کنه(برای مهارت 1 از فایل کمکی استفاده کردم فایل اصلی رو میگه باز نمیکنه)

آخرین ویرایش:

mf2009

New member
سلام برای من نه تو کامپیوتر نه تو گوشیم سیستم اندروید نصب نمیشه 504 رو تو کامپیوتر ریختم اما برای مهارت 1 تو فیلم اموزشی بعد از کلوز شما میزنید برای نصب لزگی رو میزنید اما برای من پایین فوتوز ndiscمینویسه ویندوز نمیتونه این فایل رو باز کنه(برای مهارت 1 از فایل کمکی استفاده کردم فایل اصلی رو میگه باز نمیکنه)
برای اندروید :
سلام شما اول نرم افزار نسخه اندروید رو نصب کنید بعد توی مموری کارتتون یه پوشه به نام AnkiDroid بسازید و مهارت های لزگی اندروید رو از حالت فشره دربیارید و بریزد تو این پوشه بعد برنامه اندروید رو باز کنید و other dic رو بزنید و لزگی رو انتخاب کنید
برای کامپیوتر :به خدا نتونستم بفهمم چی نوشتیذ :riz513:

maryam58

New member
سلام به همه مهارت 3 را تا 210 وارد کردم
مهارت 1و2 هم دارد پیش می رود اما خیلی کند است

liona

New member
بچه ها من نياز به يكم روحيه دارم .تنها مشكل من تو كنكورم زبان چون تقريبا روي درساي رشته خودم تسلط خوبي دارم .از مهارت يك كه قبلا خوندم و تازه تمومشم نكردم خيلي وقته كه ميگذره احساس ميكنم خيلي عقب موندم:14:از همين امروز مي خوام با اراده بيشتري زبان بخونم .واقعا به انرژي مثبت همه تون احتياج دارم.اميدوارم تك تكتون جواب زحماتتون رو بگيريد وتوي هر رشته ايي كه هستيد بهترين باشيد:a2d3:

maryam58

New member
سلام دوستان من یک مشکل دارم الان که دارم مهارت یک را در لایتنر پیش می روم دیگه به غیر از بخش اول کلمات بین بخش های دیگر منتقل نمی شود مثلا ا زبخش 2 به 3 نمی رود وکار ادامه پیدا نمی کند فقط اگه اشتباه جواب دهم به بخش قبل برمیگردد چکار باید بکنم راهنماییم کنید

mw.ashel

New member
1.jpg

mf2009

New member
بچه ها من نياز به يكم روحيه دارم .تنها مشكل من تو كنكورم زبان چون تقريبا روي درساي رشته خودم تسلط خوبي دارم .از مهارت يك كه قبلا خوندم و تازه تمومشم نكردم خيلي وقته كه ميگذره احساس ميكنم خيلي عقب موندم:14:از همين امروز مي خوام با اراده بيشتري زبان بخونم .واقعا به انرژي مثبت همه تون احتياج دارم.اميدوارم تك تكتون جواب زحماتتون رو بگيريد وتوي هر رشته ايي كه هستيد بهترين باشيد:a2d3:
نه دوست عزیز عقب نیستید مهم کمیت خوندن نیست مهم کیفیت و صرف فعل خاستن هستش شما شروع کن شک نکن که موفق میشی

- - - Updated - - -

سلام دوستان من یک مشکل دارم الان که دارم مهارت یک را در لایتنر پیش می روم دیگه به غیر از بخش اول کلمات بین بخش های دیگر منتقل نمی شود مثلا ا زبخش 2 به 3 نمی رود وکار ادامه پیدا نمی کند فقط اگه اشتباه جواب دهم به بخش قبل برمیگردد چکار باید بکنم راهنماییم کنید
شما این نسخه رو نصب کنید درست میشه http://www.intelisoft.ir/download/p30/Dictionary_Windows%207.rar

amirooz_rt

New member
اقا این کتاب خوبه ها
منم خریدم و دارم میخونم
اما انصافا گرامرش خیلی ضعیف نیست؟؟؟؟

maryam58

New member
سلام از راهنمایی های ام اف واقعا متشکر م
نسخه جدید را نصب کردم وکارم را ادامه میدهم مهارت 3 تمام شد ومهارت 4 هم 180 کلمه را وارد کردم ومرور کردم . البته در نصب نسخه جدید چون بک اپ نگرفته بودم مهارت های قبلی ام پرید اما یک حسن داشت مثلا دوباره که خواستم مهارت اول ار مرور کنم و وارد کنم درصد کلماتی که میدانستم بسیار بالا رفته بود با اینکه کلمات مهارت 1 را فقط تا مرحله 5 پیش رفته بودم اما کلمات زیادی را یاد گرفته بودم وعالی بود باز هم تشکر می کنم وخدا خیرتان بدهد دوست عزیز

rojan

New member
سلام سطح من a2 بود خیلی افتضاحه
آره
حالا چیکار کنم؟

mf2009

New member
سلام سطح من a2 بود خیلی افتضاحه
آره
حالا چیکار کنم؟
سلام بله سطحتون پایینه با توجه به زمان به نسبت کم تا کنکور پیشنهاد میکنم از همین لزگی شروع کنید به خوندن

- - - Updated - - -

سلام از راهنمایی های ام اف واقعا متشکر م
نسخه جدید را نصب کردم وکارم را ادامه میدهم مهارت 3 تمام شد ومهارت 4 هم 180 کلمه را وارد کردم ومرور کردم . البته در نصب نسخه جدید چون بک اپ نگرفته بودم مهارت های قبلی ام پرید اما یک حسن داشت مثلا دوباره که خواستم مهارت اول ار مرور کنم و وارد کنم درصد کلماتی که میدانستم بسیار بالا رفته بود با اینکه کلمات مهارت 1 را فقط تا مرحله 5 پیش رفته بودم اما کلمات زیادی را یاد گرفته بودم وعالی بود باز هم تشکر می کنم وخدا خیرتان بدهد دوست عزیز

سلام خواهش میکنم به امید موفقیت :rose::rose::rose:

Aysel

New member
سلام برو بچ
میخونید دیگه؟؟؟؟؟؟
منم کماکان مهارت 5 هستم
بیشتر رو تافل فوکوس کردم که تمومش کنم ایشالا بعد تموم شدن اون دوباره لزگی رو شرو میکنم

amirooz_rt

New member
اره روی لغات تمرکز کرده
بنظرتون واس گرامر هرچند هم پایه نیاز هم چیزی بخونم؟؟

بالا