مطالعه ي گروهي لزگي( تمامي رشته ها)ورژن جدید( 93) بیا تو ضرر نمیکنی

آیا شما برای زبان کارشناسی ارشد از کتاب لزگی استفاده می

• مجموع رای دهندگان
    0

s@min

New member
سلام

به نظرتون منم میتونم از این هفته شروع کنم؟!:33: :(((((

s@min

New member
متوسط هر مهارت چقد طول میکشه؟!! بعد لغات ضروری تافل کتاب هستش یا دانلودشم هست؟!وای من چقد شبیه علامت سوالم!

maryam58

New member
سلام در حال مرور مهارت 1تا4 هستم برای همین کند مابقی را پیش می روم مهارت 5 هم 30 کلمه وارد کدرم همه موفق باشید

mf2009

New member
متوسط هر مهارت چقد طول میکشه؟!! بعد لغات ضروری تافل کتاب هستش یا دانلودشم هست؟!وای من چقد شبیه علامت سوالم!
متوسط هر مهارت بین 10 تا 14 روز طول میکشه بله لغات تافل هم هستتش تو پنجمه . :tsimuzpzwoap1t9y3o7

سلام در حال مرور مهارت 1تا4 هستم برای همین کند مابقی را پیش می روم مهارت 5 هم 30 کلمه وارد کدرم همه موفق باشید
سلام افرین شما با این مشغله خیلی خوب داری پیش میری بازم آفرین
:riz304:

من باید این لزگی رو بخونم اما حیف وقت ندارم
سلام با روزی نیم ساعت هم میشه لزگی رو خوند شما نرم افزار گوشی رو استفاده کن هر موقع وقت خالی پیدا کردی لغات رو بخون

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mohana

Well-known member
سلاااااام...
230 تا لغت تموم شد..تقریبا 100 تا مونده:4d564ad6:

موفق باشیـــــــــن:auizz3ffy9vla57584x

شفيع

New member
سلام با روزی نیم ساعت هم میشه لزگی رو خوند شما نرم افزار گوشی رو استفاده کن هر موقع وقت خالی پیدا کردی لغات رو بخون

سلام مرسی.
من msrt 44گرفتم حالا سطح زبانم بنظرت چطوره!
البته من ادونس بودم وقتی میرفتم سه سال رفتم .
اسپیکینگم ک خوبه لسینینگمم خوبه گرامر خیلی خوب نیستم از لزگی شروع کنم؟

mf2009

New member
سلاااااام...
230 تا لغت تموم شد..تقریبا 100 تا مونده:4d564ad6:

موفق باشیـــــــــن:auizz3ffy9vla57584x
بابا آفرین امروز ترکوندی ها :auizz3ffy9vla57584x

سلام مرسی.
من msrt 44گرفتم حالا سطح زبانم بنظرت چطوره!
البته من ادونس بودم وقتی میرفتم سه سال رفتم .
اسپیکینگم ک خوبه لسینینگمم خوبه گرامر خیلی خوب نیستم از لزگی شروع کنم؟
شما اول به من بگو هدفت چیه ؟ لزگی بیشتر دایره لغاتت رو افزایش میده که برای کنکور دادن خوبه زیاد گرامرت رو قوی نمیکنه شما هدفت چیه

آخرین ویرایش توسط مدیر:
سلام من تازه دارم میخونم . البته قبلا" زبان پزشکی و 504 رو یه مقدار خوندم اما رهاش کردم . به نظرتون میرسم تو این چند ماه باقیمانده لزکی رو تموم کنم.

mf2009

New member
سلام من تازه دارم میخونم . البته قبلا" زبان پزشکی و 504 رو یه مقدار خوندم اما رهاش کردم . به نظرتون میرسم تو این چند ماه باقیمانده لزکی رو تموم کنم.
سلام بله چرا نتونید ؟ هنوز 6 ماه فرصت هستش اگه روزی 30 تا لغت هم حفظ کنید میشه 5400 لغت کل لغات مهارت ها و متن های متفرقه تقریبا همین مقدار است پس میتونید :smilies-azardl (113

maknon

New member
سلام منم تازه دارم میخونم توزبان که کلا ازخودم ناامیدم چون واقعا ضعیفم 504ولزگی رو گرفتم روزی 1تا1:30 میتونم وقت بذارم ممنون میشم راهنماییم کنید

mf2009

New member
سلام منم تازه دارم میخونم توزبان که کلا ازخودم ناامیدم چون واقعا ضعیفم 504ولزگی رو گرفتم روزی 1تا1:30 میتونم وقت بذارم ممنون میشم راهنماییم کنید
سلام خوش آمدید نا امید چرا ؟
خیلی از دوستانی که که امسال قبول شدند زبان رو از همین موقع ها شروع کردن به خوندن و موفق هم شدن پس وقتی اونها تونستن پس شما هم میتونی با توجه به وقت نیازی نیست 504 رو بخونید همین لزگی رو اگه خوب بخونید کافیه .
من خودم از نسخه اندروید استفاده میکنم پیشنهاد میکنم شما هم از اون استفاده کنید روزی 30 لغت هم خوبه برای شروع .
در ضمن هم زمان که مهارت ها رو میخونید برای اینکه وقت کم نیارید رویزی یک ریدینگ هم از کنکورهای سال های قبل که انتهای کتاب هستش به روش زمانی حل کنید (برای هر ریدینگ تقریبا 5 دقیقه برای اینکه خودتون رو تست کنید دو تا خودکار کنار خودتون بذارید هر چند تا سوالی که تونستید در 5 دقیقه اول جواب بدید رو با خودکار آبی جواب بدید و اگه وقت کم آوردید بقیه رو با خودکار قرمز جواب بدید در آخر به هر سوالی که با آبی درست جواب داده بودید 10 امتیاز و هر سوالی که با قرمز درست جواب داده بودید 5 امتیاز بدید وهر سوالی که غلط جواب داده بودید -5 امتیاز بدید و جمع امتیاز خودتون رو کنار ریدینگ بنویسید اینجوری میتونید در طول زمان خودتون رو تحلیل کنید که آیا بهتر شدید یا نه ) .
باز هم اگه سوالی بود در خدمتم

آخرین ویرایش:

maryam58

New member
سلام و خسته نباشید به همه من مهارت 5 را تمام کردم
الان بیشتر دارم این 5 مهارت را مرور میکنم
همگی موفق نباشید

bria

New member
سلام، به نظرتون فقط درسنامه جامع لزگی رو بخونم کافی نیست؟

mf2009

New member
سلام و خسته نباشید به همه من مهارت 5 را تمام کردم
الان بیشتر دارم این 5 مهارت را مرور میکنم
همگی موفق نباشید

همگی موفق نباشید?????:25r30wi::25r30wi:
افرین تو میتونی

- - - Updated - - -

سلام، به نظرتون فقط درسنامه جامع لزگی رو بخونم کافی نیست؟
متاسفانه خبری از ازمون دکترا ندارم

بالا