مطالعه ي گروهي لزگي( تمامي رشته ها)ورژن جدید( 93) بیا تو ضرر نمیکنی

آیا شما برای زبان کارشناسی ارشد از کتاب لزگی استفاده می

• مجموع رای دهندگان
    0

mf2009

New member
عاغا منم هستم میتونم رز 30 تالغت بخونم.البته چونفعلا یماهونیم ازتافل مونده فقط لغات لزگیومیتونم بخونم........متنشو بعد تافل اگه خدابخاد
خوش امدی . روزی 30 تا لغت برای شما تا ده روز دیگه باید مهارت یک رو تموم کنی موفق باشی

mf2009

New member
سلام منم میخوام شرکت کنم اگه امکانش باشه
روزی 30 لغت
خوش امدی . روزی 35 لغت برای شما . روش کار :روزی 35 تا بعد تا 9 روز دیگه مهارت یک رو تمام و کمال تموم میکنی یعنی 35 تا رو خوندی میری سراغ متن اول کتاب شروع میکنی به خوندن و هر روز همین کار رو میکنی مهارت که تموم شد یه امتحان ازت میگیرم اگه قبول شدی میری مهارت بعدی اسم شما به لیست اضافه شد موفق باشی

ghazal26

New member
سلام دوستای عزیز؛ ام اف جان گلم من واقعا نمیدونم چطور باید از این زحمتای بی منت و بی دریغ تو دوست خوبم تشکر کنم!
امیدوارم جواب نیکی هاتو خدای نیکی ها بده عزیزم...
راستی منم هستم از 10شهریور روزی 20تا لغت رو شروع میکنم و روزانه گزارش میدم...

mf2009

New member
سلام دوستای عزیز؛ ام اف جان گلم من واقعا نمیدونم چطور باید از این زحمتای بی منت و بی دریغ تو دوست خوبم تشکر کنم!
امیدوارم جواب نیکی هاتو خدای نیکی ها بده عزیزم...
راستی منم هستم از 10شهریور روزی 20تا لغت رو شروع میکنم و روزانه گزارش میدم...
سلام دوست عزیز خوش آمدی

horijoon

New member
سلام من از کجا مهارت یک رو دانلود کنم؟
لغات رو از کجا گیر بیارم که شروع کنم؟

Queen

New member
درود برهمگی دوستان من اومدم اما نمیدونم از کجا شروع کنم تعیین سطح هم نمیخام من زیرصفرهستم:sad:

ir_pari

New member
وقت بخیر:painting:
من معنی لغت به لغت این جمله رو میدونم اما مفهوم کلی جمله رو میخواستم از نظر شما بدونم:
Further to your letter of March 11th, I should like to inform you of a number of recent developments regarding the Saffron Hill site.

mf2009

New member
وقت بخیر:painting:
من معنی لغت به لغت این جمله رو میدونم اما مفهوم کلی جمله رو میخواستم از نظر شما بدونم:
Further to your letter of March 11th, I should like to inform you of a number of recent developments regarding the Saffron Hill site.
با توجه به نامه 11 مارچ ، من باید در مورد مواردی از توسعه سایت زعفران هیل به شما آگاهی میدادم . یا . با توجه به نامه 11 مارچ ، من باید به شما اطلاع میدادم درباره توسعه سایت زعفران هیل .
further در بعضی از جملات استفاده میشه تا به نامه قبلی یا مکالمه قبلی یا نشست قبلی ای که صورت گرفته اشاره کنه

آخرین ویرایش:

MANDI89

New member

سلام مرسی از زحمتت دوست عزیز .من سطحb1 بودم زبانم خیلی معمولیه البته خیلی وقت نخوندمش

mf2009

New member

سلام مرسی از زحمتت دوست عزیز .من سطحb1 بودم زبانم خیلی معمولیه البته خیلی وقت نخوندمش
خوش امدی . روزی 35 لغت برای شما . روش کار :روزی 35 تا بعد تا 9 روز دیگه مهارت یک رو تمام و کمال تموم میکنی یعنی 35 تا رو خوندی میری سراغ متن اول کتاب شروع میکنی به خوندن و هر روز همین کار رو میکنی مهارت که تموم شد یه امتحان ازت میگیرم اگه قبول شدی میری مهارت بعدی اسم شما به لیست اضافه شد موفق باشی

mf2009

New member
سلام مرسی از زحمتتون خیلی ممنون
منم هستم
خوش امدی . روزی 30 لغت برای شما . روش کار :روزی 30 تا بعد تا 10 روز دیگه مهارت یک رو تمام و کمال تموم میکنی یعنی 30 تا رو خوندی میری سراغ متن اول کتاب شروع میکنی به خوندن و بعد سعی میکنی اون لغاتی رو که یاد گرفتی در متن ترجمه کنی و بعد میایی سراغ ترجمه لزگی میبینی چند درصد درست ترجمه کردی و هر روز همین کار رو میکنی مهارت که تموم شد یه امتحان ازت میگیرم اگه قبول شدی میری مهارت بعدی اسم شما به لیست اضافه شد موفق باشی

hamatology92

New member
سلام. خوبی؟ منم هستم ولی فعلا نمیدونم چی به چیه!! :-دی
برم صفحه ی 1 ببینم چی نوشتین

اوکی! اما الان توانایی تعیین سطح ندارم آخه با دیال آپم:))
زبانم بدک نیس. دارم واژگان ضروری برای تافل رو میخونم :-0
کتاب لزگی رم ندارم فعلا.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا