مطالعه ي گروهي دكتراي تخصصي تمامي رشته ها

naeim

New member
در تاریخ 14 مهر امسال اعلام شد دانشگاه اصفهان برای اولین بار دکتری ژنتیک پزشکی میگیره-
لینک خبر: راه اندازی رشته ژنتیک پزشکی مقطع دکتری تخصصی (Ph.D) | دانشکده پزشکی اصفهان
من همان موقع از مدیر گروه (دکتر رسول صالحی) پرسیدم که پذیرش از کی شروع میشه و ایشان گفت از بهمن امسال.
ولی امروز ازشون پرسیدم گفتن قرار شده ظرفیت ها نصف بشه به همین خاطر اصفهان ورودی مهر 95 ژنتیک پزشکی میگیره.

mahla1267

New member
در تاریخ 14 مهر امسال اعلام شد دانشگاه اصفهان برای اولین بار دکتری ژنتیک پزشکی میگیره-
لینک خبر: راه اندازی رشته ژنتیک پزشکی مقطع دکتری تخصصی (Ph.D) | دانشکده پزشکی اصفهان
من همان موقع از مدیر گروه (دکتر رسول صالحی) پرسیدم که پذیرش از کی شروع میشه و ایشان گفت از بهمن امسال.
ولی امروز ازشون پرسیدم گفتن قرار شده ظرفیت ها نصف بشه به همین خاطر اصفهان ورودی مهر 95 ژنتیک پزشکی میگیره.
از عواقب اعتراض به برگزاری کنکور 95 هستش... که گریبان 94 رو گرفته! و البته 95... حالا بعدا صدای همه در میاد که رقابتا شدید شد ظرفیت کم شد کاش برگزار نمیشد بهتر بود...

naeim

New member
از عواقب اعتراض به برگزاری کنکور 95 هستش... که گریبان 94 رو گرفته! و البته 95... حالا بعدا صدای همه در میاد که رقابتا شدید شد ظرفیت کم شد کاش برگزار نمیشد بهتر بود...

کاملا درسته- این حرف را خیلی وقت پیش گفتم ولی متاسفانه یه عده از دوستان به شدت به من معترض شدن. از اول هم مبنای اعتراضات اشتباه بود. بهتر بود از همان اول اعتراض به این سمت می رفت که آزمون طبق روال یعنی آبان برگزار بشه تا ظرفیت ها هم تغییر نکنه.
متاسفانه باید مجددا این جمله را تکرار کنم:
HM-2013924671481648971409300199.8594.jpg

varia

Well-known member
دوستان نیاز به بررسی زمان کنکور نیست. فقط بخونید تا آخر اردیبهشت درسارو تموم کنید. بخودتونم با این اخبار استرس وارد نکنید, افسار کنکور دست ماها نیست و هرکی این راهو انتخاب کرده باید به اینجاهاشم فکر کنه. ایشالا همگی موفق باشیم.
التماس دعا

TUMS

Well-known member

امیدوارم بهترین ها براتون رقم بخوره
ولی خب ظرفیتا را کم کردن به ضرر هر دو ورودی به خصوص مایی که این مدت زحمت کشیدیم و حالا دانشگاههای مورد انتظارمون نمیگیرن!!

بهتره قبل از هر کاری به عواقبش فکر بشه

senior

New member
بچه ها شرایط پیش اومده رو نمیشه عوض کرد فقط باید خودمونو وفق بدیم چون این وسط فقط ماهاییم که ضرر میکنیم پس بهتره خودمونو الکی دردسر ندیم
من میخام ایمنی امتحان بدم کسانی که هستن و پایه اند اعلام کنن که با یه برنامه ریزی توپ تا اردیبهشت بترکونیم
کیا هستن؟؟

samanpasha

New member
واقعأ متأسفم واسه اینکه یک عده به ظاهر انسان دارن با سرنوشت ما جوونا بازی میکنن؛ هر روز یه تصمیم هر روز یه قانون؛
نمیدونم چرا این بازیهارو در میارن؛ بخدا خسته شدم از بس منتظر خبر نامید کننده نشستم؛ یک سال تمام وقتتو بزاری آخرشم اینطوری؛
حالا یه عده از دوستان میان میگن با امید به خدا همه چی حله؛
آخه مگه میزارن امیدی بمونه?
یه عده دیگه میگن تلاش میکردی جزء نفرات اول میشدی تا کاهش ظرفیت شامل تو نمیشد؛ این افراد نمیدونن فرقی نداره شما نمره علمیت چند باشه، چون تو مصاحبه قشنگ رتبه هارو هرطور دوس داشته باشن تغیر میدن تا دیگه از دستت کاری ساخته نباشه
این شده وضع زندگی ما که همیشه باید منتظر این باشیم کس دیگه واسه آینده ما تصمیم بگیره
وسلام

jamzilan

New member
دوست عزیز به نظر من کسی که میخواد برای ازمون دکتری بخوند باید بدون توجه به کاهش یا عدم کاهش ظرفیت درس بخونه من الان خیلی ها رو میشناسم بدون توجه به این حرف ها دارند حسابی میخونن
واقعأ متأسفم واسه اینکه یک عده به ظاهر انسان دارن با سرنوشت ما جوونا بازی میکنن؛ هر روز یه تصمیم هر روز یه قانون؛
نمیدونم چرا این بازیهارو در میارن؛ بخدا خسته شدم از بس منتظر خبر نامید کننده نشستم؛ یک سال تمام وقتتو بزاری آخرشم اینطوری؛
حالا یه عده از دوستان میان میگن با امید به خدا همه چی حله؛
آخه مگه میزارن امیدی بمونه?
یه عده دیگه میگن تلاش میکردی جزء نفرات اول میشدی تا کاهش ظرفیت شامل تو نمیشد؛ این افراد نمیدونن فرقی نداره شما نمره علمیت چند باشه، چون تو مصاحبه قشنگ رتبه هارو هرطور دوس داشته باشن تغیر میدن تا دیگه از دستت کاری ساخته نباشه
این شده وضع زندگی ما که همیشه باید منتظر این باشیم کس دیگه واسه آینده ما تصمیم بگیره
وسلام

mahla1267

New member
دوست عزیز به نظر من کسی که میخواد برای ازمون دکتری بخوند باید بدون توجه به کاهش یا عدم کاهش ظرفیت درس بخونه من الان خیلی ها رو میشناسم بدون توجه به این حرف ها دارند حسابی میخونن
کاملا درسته کسی که میخواد بخونه نباید به ظرفیت اهمیت بده... اما کسیکه منتظر اعلام نتایجه و میخواد زحمت یک ساله خودش رو جواب بگیره چطور؟
بحث تغییرات غیرمنتظره بعد از آزمونی که برگزار شد هستش... کاش آزمون 95 باعث تغییرات در پذیرش 94 نمیشد... حداقل یه خبری اعلامیه اطلاعیه چیزی میدادن ...

rawy

New member
باسلام
عذخواهی می کنم که پست ظاهرا نامرتبط هست, اما در عمل می تونه مرتبط باشه

"هر کس خود را شناخت، خدای خود را شناخته است"
انسان به عنوان یک موجود دارای اختیار, مسیر زندگی خود را تحت چارچوبی که در آن زندگی می کند انتخاب میکند, و توانایی حرکت در گستره ای از حیوانیت یا فرشته خویی را دارد.
با توجه به باورهای موجود در رابطه با برتری انسان بر سایر مخلوقات, چگونه است که برخی خلاق و قدرتمند و خداگونه می شوند و بعضی نعمت زندگی را تحت فشار و استرس و افسردگی سپری می کنند و چه بسا به زندگی خود خاتمه می دهند؟
فرض کنیم یک اتومبیل آخرین مدل با تجهیزات کامل در اختیار داریم, در صورتی که با نحوه کاربرد آپشن های آن آشنا نباشیم آیا تفاوتی با اتومبیل از رده خارج دارد؟
شاهکار خلقتی که در ما به ودیعه نهاده شده, ذهن ماست و ما با استفاده ی آگاهانه از آن امکان تعیین مسیر زندگی خود را داریم, و یا با سپردن خود به ذهنی که توسط دیگران برنامه ریزی غلط شده و با زندگی در ناآگاهی امکان رفتن به قهقرا برایمان فراهم است.
در هر صورت انتخاب با خودمان است و ما در قبال این انتخاب مسئولیت داریم.
جناب دکتر سعیدی, برنامه ای برای شناساندن قدرت ذهن و توانایی های بشر در نظر دارند که به رایگان در حال اجرا می باشد و به طرق مختلف امکان دسترسی به کاتالوگ و راهنمای ابرکامپیوتر جهان هستی (ذهن انسان) فراهم است:

از طریق کانال تلگرام
در قسمت جستجوی تلگرام آپدیت شده تان این عبارت NLPlife@ را تایپ کنید و بعد از مشاهده ی کانال مربوط وارد آن شده و در قسمت پایین کلمه ی JOIN را بزنید

از طریق آپارات
ویدیو های ان ال پی تخصصی

از طریق اینستاگرام
https://instagram.com/MetaNLP

" اگر دانش در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد "
با ارتقاء خودمان و گام برداشتن جهت خودسازی و پیرو آن ارتقاء جامعه مان, افتخار عنوان ایرانی را به افتخارات تاریخی مان پیوند بزنیم

به عزیزانتان اطلاع دهید

آخرین ویرایش:

samanpasha

New member

اصلأ حرف شما منطقی نیست؛
شرایط من طوری بوده که نمیتونستم واسه رتبه شدن بخونم اما میدونستم یکسالی که بخونم میتونم از نفرات آخر قبولی باشم؛
رشته ای که من شرکت کردم( بیولوژی تولید مثل) پارسال 12 نفر پذیرش داشت؛ اگه از اول میگفتن قراره سال 94 شش نفر پذیرش کنن من حتمأ یه برنامه ریزی دیگه واسه خودم میکردم که این وقتی که میزارم بیخودی تلف نشه؛
اگه متوجه نشدی بازم بگم تا قانع بشی دوست عزیز

Farzan

New member
بیولوژی تولیدمثل خیلی حاشیه داره
میانگین ۸۰ شدن
سه نفر از کارمندای طراح سوال جنین در یزد هر سه مجاز شدن
فک نکنم ظرفیتشو کم کرده باشن میگن میانگین ها امسال بالا بوده!!!!
خونه نشین ها و فول تایم خوندن ها اینقد بالا نمیزنن کارمندا با تایم کمتر ... درسای شاخه تجربی هم چندان به هوش ربط نداره که بگیم بااستعداد بودن نحوه ی خوندن درست و از اینحرفا کسیکه تا اینجا اومده یعنی در نحوه ی خوندن مشکلی نداره... باید خییلی خوند تکرار بالا
بازم الله اعلم.... دارن چیکار میکنن...

samanpasha

New member
بیولوژی تولیدمثل خیلی حاشیه داره
میانگین ۸۰ شدن
سه نفر از کارمندای طراح سوال جنین در یزد هر سه مجاز شدن
فک نکنم ظرفیتشو کم کرده باشن میگن میانگین ها امسال بالا بوده!!!!
خونه نشین ها و فول تایم خوندن ها اینقد بالا نمیزنن کارمندا با تایم کمتر ... درسای شاخه تجربی هم چندان به هوش ربط نداره که بگیم بااستعداد بودن نحوه ی خوندن درست و از اینحرفا کسیکه تا اینجا اومده یعنی در نحوه ی خوندن مشکلی نداره... باید خییلی خوند تکرار بالا
بازم الله اعلم.... دارن چیکار میکنن...

امتحان امسال به نسبت پارسال سخت تر بوده چطور میانگین نمرهای امسال بالاتره???
شما کسی رو سراغ دارین امسال شرکت کرده?

senior

New member
چرا یا علی نمیگین و شروع به خوندن نمیکنین؟؟؟؟؟
ایمنی ها یالا دیگه
بیاین تو تایپیک دکترای ایمنی و سعی کنین اطلاعات رو شیر کنیم
کیا هستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

papilary

New member
سلام به همگی
کسی دکتری فیزیولوژی امسال شرکت کرده اگه قبول شدین لطفا بگین سوالات چطور بوده ؟؟ و چقد واسه خوندن دکتری وقت گذاشتین و چه کتابایی خوندین ؟؟ ممنون می شم جواب بدین

f.shirin

New member
زمون دکتری تخصصی (Ph.D) سال آینده در تابستان 95 برگزار می شود
براساس برنامه ریزی های صورت گرفته در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و هماهنگی با دانشگاههای علوم پزشکی و تقاضاهایی که از طرف این دانشگاهها مطرح شده است در صدد هستیم که آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) را در تابستان 95 برگزار شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی دکتر جمشید حاجتی دبیر شورای علوم پایه پزشکی،‌بهداشت و تخصصی با اشاره به هماهنگی های انجام شده در خصوص برگزاری آزمون دکتری تخصصی سال آینده در تابستان 95 افزود مرحله کتبی این آزمون به صورت متمرکز و مشابه سالهای گذشته و مرحله مصاحبه آن توسط دانشگاه های پذیرنده در مناطق آمایشی اجرا می شود.

دکتر حاجتی با اشاره به اینکه در حال برگزاری آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) سال94 هستیم و پذیرش آن هم در بهمن ماه انجام خواهد شد خاطرنشان کرد ظرفتیهایی که دانشگاه ها در بهمن ماه پذیرش نکرده اند، ظرفیتهای جدیدی که در دانشگاهها با مجوز شورای گسترش دانشگاهها بوجود آمده و مواردی که به دلیل نبود حدنصاب در پذیرفته شدگان آزمون سال 94 پذیرش نداشته ایم جملگی ظرفیتهای آزمون سال 95 را تشکیل می دهند که آن را مثل همیشه در نزدیکی زمان برگزاری آزمون اعلام خواهیم کرد.

دبیر شورای علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی در ادامه شرط فارغ التحصیلی افراد برای شرکت در آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) را مورد توجه قرار داد و افزود برای آزمون سال 95 مستندات کافی اعم از اینکه فرد تا پایان شهریور ماه برای شرکت در آزمون فارغ التحصیل می شود را مطالبه می کنیم.

وی افزود چون بعضاً افراد در زمان آزمون نمی توانند فارغ التحصیل بشوند و این موضوع مشکلاتی را برای ظرفیت دانشگاهها بوجود می آورد، برای سرو سامان دادن به این موضوع دانشجویان باید مستندات کافی از طرف دانشگاه همچون استاد راهنما، گروه آموزشی و دانشکده مربوطه را در تائید فارغ التحصیلی خود ارائه بکنند.

دکتر حاجتی در پایان زمان آزمون کتبی را براساس هماهنگی با مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور اواخر تیر ماه یا اوایل مرداد ماه و مصاحبه آن را هم در نیمه شهریور اعلام کرد و افزود در مورد امکان شرکت افراد مشمول در طرح نیروی انسانی در آزمون آینده بررسی هایی در دست انجام است و امیدواریم بتوانیم برای آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) سال 95 یا 96 تسهیلات جدیدی فراهم بکنیم که به محض مشخص شدن آن اطلاع رسانی خواهیم کرد.

marava

New member
زمون دکتری تخصصی (Ph.D) سال آینده در تابستان 95 برگزار می شود
براساس برنامه ریزی های صورت گرفته در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و هماهنگی با دانشگاههای علوم پزشکی و تقاضاهایی که از طرف این دانشگاهها مطرح شده است در صدد هستیم که آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) را در تابستان 95 برگزار شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی دکتر جمشید حاجتی دبیر شورای علوم پایه پزشکی،‌بهداشت و تخصصی با اشاره به هماهنگی های انجام شده در خصوص برگزاری آزمون دکتری تخصصی سال آینده در تابستان 95 افزود مرحله کتبی این آزمون به صورت متمرکز و مشابه سالهای گذشته و مرحله مصاحبه آن توسط دانشگاه های پذیرنده در مناطق آمایشی اجرا می شود.

دکتر حاجتی با اشاره به اینکه در حال برگزاری آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) سال94 هستیم و پذیرش آن هم در بهمن ماه انجام خواهد شد خاطرنشان کرد ظرفتیهایی که دانشگاه ها در بهمن ماه پذیرش نکرده اند، ظرفیتهای جدیدی که در دانشگاهها با مجوز شورای گسترش دانشگاهها بوجود آمده و مواردی که به دلیل نبود حدنصاب در پذیرفته شدگان آزمون سال 94 پذیرش نداشته ایم جملگی ظرفیتهای آزمون سال 95 را تشکیل می دهند که آن را مثل همیشه در نزدیکی زمان برگزاری آزمون اعلام خواهیم کرد.

دبیر شورای علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی در ادامه شرط فارغ التحصیلی افراد برای شرکت در آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) را مورد توجه قرار داد و افزود برای آزمون سال 95 مستندات کافی اعم از اینکه فرد تا پایان شهریور ماه برای شرکت در آزمون فارغ التحصیل می شود را مطالبه می کنیم.

وی افزود چون بعضاً افراد در زمان آزمون نمی توانند فارغ التحصیل بشوند و این موضوع مشکلاتی را برای ظرفیت دانشگاهها بوجود می آورد، برای سرو سامان دادن به این موضوع دانشجویان باید مستندات کافی از طرف دانشگاه همچون استاد راهنما، گروه آموزشی و دانشکده مربوطه را در تائید فارغ التحصیلی خود ارائه بکنند.

دکتر حاجتی در پایان زمان آزمون کتبی را براساس هماهنگی با مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور اواخر تیر ماه یا اوایل مرداد ماه و مصاحبه آن را هم در نیمه شهریور اعلام کرد و افزود در مورد امکان شرکت افراد مشمول در طرح نیروی انسانی در آزمون آینده بررسی هایی در دست انجام است و امیدواریم بتوانیم برای آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) سال 95 یا 96 تسهیلات جدیدی فراهم بکنیم که به محض مشخص شدن آن اطلاع رسانی خواهیم کرد.
دوست عزیز منبع این خبر رو ذکر میکنید؟

amirali1

New member
سلام. دوستان کسی نمی دونه کی ظرفیت دکتری امسال رو میدن؟ اون بند ب اطلاعیه فقط در مورد داروسازیه...

بالا