مطالعه ي گروهي دكتراي تخصصي تمامي رشته ها

*hadis*

New member
نه مثل اینکه بین نداشتن استرس و مردودی رابطه وجود داشت..راضی ام به رضای خدا

biosta

Well-known member
سلام
ایا ظرفیت های پذیرش امسال را می توان فهمید ؟

*hadis*

New member
هیچکس که ما رو دلداری نداد این برای خودم و همه ی دوستانی که امسال موفق نشدن:
fu2700.jpg

love virology

New member
بچه ها چکار کردین / بچه های ویروس و باکتری اعلام حضور کنن باچه درصدهایی پذیرفته شدین//

شانلی

New member
مشخص نشد آزمون کی هست؟
من آزمون زبانم 26 خرداد اکسپایر میشه؟ به نظرتون نیاز هست دوباره آزمون زبان بدم؟؟؟؟ خواهش میکنم کمک کنین

مشخص نشد آزمون کی هست؟
من آزمون زبانم 26 خرداد اکسپایر میشه؟ به نظرتون نیاز هست دوباره آزمون زبان بدم؟؟؟؟ خواهش میکنم کمک کنین

بچه های یچیزی خیلی ذهن من رو درگیر کرده این بند اطلاعیه در رابطه با پذیرفته شدگان مرحله اول هستش تو سایت گذاشته نوشته که نتایج نهایی نیمه اول بهمن خیلی مشکوک میزنه مگه اینجور نبود که از اول بهمن دانشجوهای پذیرفته شده شروع ترمشون بود بعد الان نتیجه نهایی تازه اول بهمن میاد؟!!!!!! نکنه واقعا ورودی این پذیرفته شده ها همون مهر هستش؟!!! آزمون 95 هم هست؟!!!این بند میگم
: ج- نتایج نهایي آزمون از طریق همين سایت در نيمه اول بهمن ماه سال جاري اعلام خواهد شد .

saharii

New member
مشخص نشد آزمون کی هست؟

سلام دوستم
ریسک نکن
دوباره امتحان بده چون تاریخ دقیق کنکور مشخص نیست

بچه های یچیزی خیلی ذهن من رو درگیر کرده این بند اطلاعیه در رابطه با پذیرفته شدگان مرحله اول هستش تو سایت گذاشته نوشته که نتایج نهایی نیمه اول بهمن خیلی مشکوک میزنه مگه اینجور نبود که از اول بهمن دانشجوهای پذیرفته شده شروع ترمشون بود بعد الان نتیجه نهایی تازه اول بهمن میاد؟!!!!!! نکنه واقعا ورودی این پذیرفته شده ها همون مهر هستش؟!!! آزمون 95 هم هست؟!!!این بند میگم: ج- نتایج نهایي آزمون از طریق همين سایت در نيمه اول بهمن ماه سال جاري اعلام خواهد شد .

marava

New member
بچه های یچیزی خیلی ذهن من رو درگیر کرده این بند اطلاعیه در رابطه با پذیرفته شدگان مرحله اول هستش تو سایت گذاشته نوشته که نتایج نهایی نیمه اول بهمن خیلی مشکوک میزنه مگه اینجور نبود که از اول بهمن دانشجوهای پذیرفته شده شروع ترمشون بود بعد الان نتیجه نهایی تازه اول بهمن میاد؟!!!!!! نکنه واقعا ورودی این پذیرفته شده ها همون مهر هستش؟!!! آزمون 95 هم هست؟!!!این بند میگم: ج- نتایج نهایي آزمون از طریق همين سایت در نيمه اول بهمن ماه سال جاري اعلام خواهد شد .

نه دوست عزیز هرسال همون موقع اعلام میشه و از اواخر بهمن 28-29 ترم جدید شروع میشه.

- - - Updated - - -

سلام.من قبول شدم.رشته ام اپیدمیولوژی هست.

موفق باشید و تبریک میگم.

- - - Updated - - -

ممنونم حق با شماست

به نظر منم ریسک نکنید تا فرصت هست دوباره شرکت کنید

love virology

New member
درود دوستان ازمون ارشد افتاد 23 24 اردیبهشت / شاید ازمون دکترا 30 اردیبهشت یا هفته اول خرداد برگزار کنن / امیدوارم لطمه وارد نشود/ شاد باشید

بالا