مطالعه ي گروهي دكتراي تخصصي تمامي رشته ها

mehrnaz1367

New member
ماالان نباید بحث اینا رو کنیم و همدیگه رو ناراحت کنیم باید به دنبال چاره باشیم. قبلا هم اگه اعتراضی انجام شد به این خاطر بود کسایی که امتحان امسال رو خراب کردن یا اصن از قبل واسه 95 برنامه ریزی کرده بودن عملا دو سال عقب نیفتن . ولی الان اوضاع بدتر شد فقط کسایی ضرر دیدن که آزمون 94 رو تا حدودی خوب داده بودن و با این اوصاف به اون نصف دوم که قرار بود امسال جز قبولیا باشن ظلم خیلی بزرگی قرار بشه که احتمالا خودم هم جز اونا هستم.

*hadis*

New member
ممنون از لطفتون، برای همیشه میادین رو ترک میکنم...
به امید عاقبت به خیری هممون

دلخور نشید حالا اینقدر..معذرت میخوام ولی خب آخه حرف زدن و سرزنش کردن و ...گذشته که الان چاره ای نمیشه واسمون..همگی یه خرده به آرامش بیشتری نیاز داریم..:rose:

naeim

New member
دلخور نشید حالا اینقدر..معذرت میخوام ولی خب آخه حرف زدن و سرزنش کردن و ...گذشته که الان چاره ای نمیشه واسمون..همگی یه خرده به آرامش بیشتری نیاز داریم..:rose:

ناراحت نشدم. براتون پیغام خصوصی گذاشتم.
موفق باشید.

XXIII

New member

با سلام
من کوچیکتر از اونم که این حرف رو بزنم؛ اما قدری سعه صدرمون رو هم بالا ببریم. هر کسی نظری داره، دیگری هم نقدش میکنه که البته امیدوارم با بیان محترمانه هم باشه.
با خروج و ... مشکلی حل نمیشه.

عاقبتتون بخیر

Farzan

New member
هی خوشگلا ..
چرا این نامه خطاب به ریاست دانشگاه آزاد گفته ؟؟

ali.emad.tab3

New member
چون از امسال قرار بوده دانشگاه آزاد برای بعضی رشته های علوم پایه پزشکی دانشجو برداره... متاسفانه دارن علوم پایه پزشکی رو به کل نابود میکنن

ali.emad.tab3

New member
تو کانال تلگرامی که تو همین تاپیک برای اعتراض به بخشنامه ی دکترای پژوهشی اومده دفترچه و رشته های تصویب شده علوم پایه پزشکی برای دانشگاه آزاد هست میتونین برید ببینین...

marava

New member
کلا مبنای اعتراض باید عوض باشه- از همون اول باید اعتراض میرفت سمت اینکه آزمون در موعد همیشگی یعنی آبان برگزار بشه و ورودی هم همان بهمن بمونه چون سالهاست که اینطور برگزار شده و مشکلی هم نبوده
با نصف کردن ظرفیت ها به داوطلبان دو دوره پشت سرهم ظلم میشه
متاسفانه یه عده به صورت کاملا جوگیرانه و شلوغ کردن بیخودی باعث شدن آزمون از اواخر 95 بیاید تیر. وزارت بهداشت هم ظاهرا موافقت کرده ولی با نصف کردن ظرفیت ها نه تنها برگزاری آزمون در تیر به نفعمون نشد بلکه به ضررمون هم میشه...
دوست عزیز کسی جوگیرانه تصمیم نگرفت اون موقع فقط بحث تاریخ آزمون بود و اینکه شما میگی اواخر سال 95، عملا پذیرشی برای 95 قرار نبود اتفاق بیفته. در ضمن تو این شرایط بهتره غرض ورزانه صحبت نکنیم و باعث رنجش هم نشیم. اینجا اگر فعالیت شد صرفا انجام کاری به نیت نفع رسانی به همه بود و بس!

marava

New member
قرار نیست از هم دلخور بشیم بهتره کمی صبر و حوصله داشته باشیم و همدیگرو متهم نکنیم.حضور همه مون برای رسیدن به نتیجه مطلوب لازمه.

marava

New member
این نامه خطاب به انستیتو پاستو و دانشگاه آزاده؟ یا کلا برای همه دانشگاهها ارسال شده؟

marava

New member
از طریق آزمون سراسری برا دانشگاه آزاد کمی گنگ نیست؟!

sahar2

New member
دوستان برای شرکت در کنکور 95 شرط فارغ اتحصیلی هست؟ یعنی پایان نامه اگر تا بهار طول بکشه نمیشه در کنکور شرکت کرد؟؟

c0c578b0ba47657a1c82d7dd969f475a.jpg

این بخشنامه رو از گروه تلگرام دیدم...

با سلام
ببینید دوستان در کدام قسمت این نامه گفت شده که ظرفیتها کاهش پیدا میکند!!!!اصلا چنینی چیزی نیست
2.هر سال در هر مقطعی دانشگاهها موظف به اعلام ظرفیتها بر اساس بودجه سالیانه تعیین میشه و حتی دانشگاه از افزایش ظرفیت استقبال میکنند چون بودجه بیشتر تعلق میگیره
3. در این نامه کاملا با توجه به متن نامه به دانشگاه آزاد و پاستور خطاب شده تجربه نامه نگاری اینو میگه!!! خط دوم اشاره کرده آن دانشگاه!!حالا شاید به دانشگاههای دیگر هم باشد ولی ایننامه منحصراً به این دانشگاه و انستیتو است.هر سال دانشگاه آزاد آزمون دکتراش رو بر اساس آزمون وزارت بهداشت برگزار میکرد بخصوص علوم دارویی!!وامسال هم مصوب شده الان دوسال پیگیرن که دکتری علوم پایه و دستیار تخصص و فوق تخصص هم بگیرن نامه اش مال دو سال پیش چیز جدیدی نیست.
4.دانشگاه تربیت مدرس قطعاً براساس آزمون 95 که قرار تابستان برگذار بشه طبق گفته رئیس سنجش پزشکی دکتر کاظمی،پذیرش ندارد چون این دانشگاه از زیر مجموعه های علوم است و دانشجو همیشه از مهر میگیره پس در نتیجه چون دانشگاه از مهر میگیره برا اساس آزمون 94 که برگزار شد بنابر این دیگه بر اساس 95 نمیگیره این ی نمونه از کاهش ظرفیت!!!یا مثلا پژوهشگاه رویان هم اینگونه است!
5.تمام دانشگاهها بر اساس یک فرم به معاونت آموزشی اعلام ظرفیت میکنند در یک دوره زمانی و هیچ تحمیلی در انتخاب ظرفیت نیست و توی این نامه هم اشاره شده که بر اساس اون جدول بفرستن
6.برخی دانشگاهها هر یک سال در میون دانشجو بر میدارن مثلا تهران زنجان و مشهد خودم دیدم برخی رشته ها اینکارو کردن سالهای قبل
7.اینقدر استرس الکی به خودتون راه ندید هر ظرفیتی باشه شما هدفتون این قبول بشید خوب تلاش کنید بهترین باشید از الان فکر ظرفیت میکنید الکی واسه چی؟!! دلیلی نداره ظرفیت کن فیکون کنند که چی بشه مثل هر سال قرار بوده بهمن باشه الان شده مهر هیچ ربطی به کاهش ظرفیت نداره سالی دوبار که نمیخوان بگیرن اینجوری فک میکنید بین دانشجو ها هم یک ترم فاصله است هیچ تداخلی واسه و پایان نامه هم ندارن
8.اینقدر هم این نامه رو ملاک کاهش ظرفیت ندونید این نامه هیچ گزارشی در رابطه با کاهش ظرفیت درش نیست!!!
9.سری قبل هم یک نامه گذاشتید که آره گفتن پژوهش محورا میشن مث آموزشی پژوهشیا خود من گفتم نامه اینو نگفته گفته که فقط تطابق رشته اما کسی قبول نکرد و اون جو اعتراض پیش اومد که خود دکتر حاجتی توضیح داد که چنین چیزی نیست و فقط تطابق رشته بوده به علت نامانوس بودن رشته های پژوهش محور میتونید تو سایت معاونت بخونید صحبتاشون رو
10.مشکل زمان برگزاری آزمون بود که فقط بر اساس گفته ها میگفتن اردیبهشت 96 پس الان مشخص اینا قرار بود اردیبهشت 95 برگزار کنن تاریخ نامه هم 27 آبان یعنی زمانی بود که ما پیگیر اعتراض بودیم تقریبا. مطمئن باشید آزمون تیر ماه اگر جدیداً اردیبهشت شده تابستون!!!الکی حرص نخورید همونطور آزمون ارشد اردیبهشت بود بعدشد خرداد پس چیز عجیبی رخ نداد!!لینک خبر صحبت دکتر کاظمی رئیس سنجش آزمون تابستان 95 نه اردیبهشت بهار!!!برگزاری زود هنگام آزمون دکترای تخصصی علوم پزشکی ۹۵ - اخبار دانشگاهی, اخبار دکتری, اخبار کارشناسی ارشد, اخبار کارشناسی, اخبار استخدامی
11.آرزوی موفقیت برای همه شایدم حرفام واسه یک عده منطقی نباشه با این حال گفتم نظرم رو داده باشم

آخرین ویرایش:
بالا