مطالعه ي گروهي دكتراي تخصصي تمامي رشته ها

tabestan

New member
منم میخوام بخونم یکمتو شروع مشکل دارم
ترم چهار هستم پایان نامم هم هست
ازمون زبان هم تا حالا شرکت نکردم

- - - Updated - - -

منم میخوام بخونم یکم تو شروع مشکل دارم
ترم چهار هستم پایان نامم هم هست
ازمون زبان هم تا حالا شرکت نکردم

TUMS

Well-known member

اگر نمی رسید بخونید به شخصه میگم خودتونو اذیت نکنید بزارید با خیال راحت درس بخونید

bacillus.bs

New member
منم نمي دونم امسال شرايطشو دارم يا نه چون پايان نامم سنگينه ولي سعي ميكنم يه چيزايي بخونم
به اميد موفقيت همتون

marava

New member

اگر نمی رسید بخونید به شخصه میگم خودتونو اذیت نکنید بزارید با خیال راحت درس بخونید

دقیقا با نظرتون موافقم. پایان نامه و ارشد یک روندی دارن که باید طی بشن. پس با لذت درس بخونید و خودتون رو اذیت نکنید. با آرزوی موفقیت برای همه.

ع ل ی رضا

New member
این نظریه که بشین و با لذت درس بخون خیلی به نظر من اشتباهه... تو سن بیست و پنج به بالا بشین و راحت بخون...اصلا مگه چند نفر میتونن یکی دو سال از عمرشونو همینطوری به هدر بدن؟؟؟؟؟؟؟ بخصوص اگه طرف پسر هم باشه.....تازه نودو نه درصد اونایی که دنبال این نظزیه میرن یا کلا بی خیال میشن یا تا قبولی بعدیشون 7 یا 8 سال فاصله میفته..........این اشتباهو نکنید

mehrshad.namdar

New member
منم پایانامه دارم. مقالات و ازمون زبان هم ندادم. از تابستون سعی می کنم شروع کنم ی سری چیزا رو بخونم. نه برای کنکور بلکه برای امادگی ضمنی. انشا الله همه موفق بشیم

TUMS

Well-known member

باید منطقی عمل کنه
نه اینکه بگی من با سختی درس میخونم درحالی که هیچ کاری از پایان نامه تو پیش نبردی
منظور من از خیال راحت این بود که دغدغه زیادی نداشته باشن مثلآ پایان نامه شروع نکرده باشن آزمون زبان نداده باشن و بعدش هم هر روز استاد راهنما بخوادشون با اون وضعیت هم بخوان درس بخونن
خوب سخته
حداقل کارای پایان نامه را تموم کنن بماند نوشتن و مقاله ش....

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: leylii

marava

New member

باید منطقی عمل کنه
نه اینکه بگی من با سختی درس میخونم درحالی که هیچ کاری از پایان نامه تو پیش نبردی
منظور من از خیال راحت این بود که دغدغه زیادی نداشته باشن مثلآ پایان نامه شروع نکرده باشن آزمون زبان نداده باشن و بعدش هم هر روز استاد راهنما بخوادشون با اون وضعیت هم بخوان درس بخونن

خوب سخته
حداقل کارای پایان نامه را تموم کنن بماند نوشتن و مقاله ش....

دقیقا منم منظور این بود تا این مرحله از کارتون رو پیش نبردید استرس نداشته باشید. :21:

ع ل ی رضا

New member
من تمام کارای پایانامممو بعد از مصاحبه ی کنکور دکترا شروع کردم...اولویتو داده بودم به قبول شدن...اگه قبول بشی دانشگاه بهت وقت اضافه میده.....

love virology

New member
درود بر دوستان ارشد و داوطلب دکترا/ کتاب خوب برای بخش کلیات باکتری البتیه برای ارشد میخام با توجه اینکه سوالات امسالم فضایی بود/ سیستماتیکم تاپلی میخام بگیرم خلاصه

mahsa3790

New member
Salam bacheha,khaste nabashin
Man emrooz ozv shodam kheili guruhe khubie
Bacheha mam arshade bacteri shenasie pezeshkiamo mikham vase phd e emsal bekhunam vali enghad hame goftan kar nis va ba phd bikar mimooni nemitoonam tamarkoz konam roo darsam kheili stress gereftam ke nakone ba phd bikar bemoonam

nastaran8

New member
Salam bacheha,khaste nabashin
Man emrooz ozv shodam kheili guruhe khubie
Bacheha mam arshade bacteri shenasie pezeshkiamo mikham vase phd e emsal bekhunam vali enghad hame goftan kar nis va ba phd bikar mimooni nemitoonam tamarkoz konam roo darsam kheili stress gereftam ke nakone ba phd bikar bemoonam

به نظر من اگر علاقه دارى درس بخون و به حرف بقيه گوش نکن چون الان وضع همه رشته ها همينه

nastaran8

New member
دبیر شورای آموزش علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی یکی از مباحث مطرح شده در این شورا را تبادل نظر و تصمیم گیری در خصوص آزمون دکتری تخصصی (PhD) سال 94-95 بیان کرد و افزود: مقرر شد در این زمینه نقش دانشگاه های علوم پزشکی در پذیرش دانشجویان دوره دکتری تخصصی تقویت شود؛ بطوریکه پذیرش دانشجویان PhD با برنامه ريزي مناسب و در دوره زماني قابل قبولي همانند سایر کشورها بر عهده اساتید دانشگاه مربوطه قرار گیرد.

به گفته وی، شیوه های اجرایی و ضوابط پذیرش توسط دبیرخانه شورای آموزش علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی بر نامه ريزي خواهد شد.

دکتر حاجتی در ادامه، با تاکید بر فارغ التحصیل شدن دانشجویان کارشناسی ارشد به منظور شرکت در آزمون PhD خاطر نشان کرد: در گذشته دانشجویان ترم آخر کارشناسی ارشد قبل از اتمام پايان نامه دوره كارشناسي ارشد می توانستند در آزمون PhD شرکت کنند که این مسئله موجب بروز مشکلات آموزشی عديده به ويژه در فرآيند تكميل دوره كارشناسي ارشد و انجام پايان نامه دانشجويان می شد؛ به همین با توجه به پيگيري مستمر دانشگاهها این شورا به منظور جلوگیری از ایجاد مشکلات آموزشی تصمیم گرفت تا فقط داوطلباني كه از پايان نامه خود دفاع كرده باشند مجاز به شركت در آزمون باشند.

به گفته دبیر شورای آموزش علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، تاریخ اجرای این تصميم توسط دبیرخانه اعلام خواهد شد.

سلام... کسی خبر دقیق تری نداره قراره چجوری برگزار شه آزمون دکتری امسال؟
دوست محترم اينجا از نحوه تغيير ازمون که چيزی نگفته فقط می خوان دانشجوهای ارشد شرکت نکنن ...
البته اميدوارم اينطوری باشه و تغيير ديگه ايی ايجاد نکنن

دبیر شورای آموزش علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی یکی از مباحث مطرح شده در این شورا را تبادل نظر و تصمیم گیری در خصوص آزمون دکتری تخصصی (PhD) سال 94-95 بیان کرد و افزود: مقرر شد در این زمینه نقش دانشگاه های علوم پزشکی در پذیرش دانشجویان دوره دکتری تخصصی تقویت شود؛ بطوریکه پذیرش دانشجویان PhD با برنامه ريزي مناسب و در دوره زماني قابل قبولي همانند سایر کشورها بر عهده اساتید دانشگاه مربوطه قرار گیرد.

به گفته وی، شیوه های اجرایی و ضوابط پذیرش توسط دبیرخانه شورای آموزش علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی بر نامه ريزي خواهد شد.

دکتر حاجتی در ادامه، با تاکید بر فارغ التحصیل شدن دانشجویان کارشناسی ارشد به منظور شرکت در آزمون PhD خاطر نشان کرد: در گذشته دانشجویان ترم آخر کارشناسی ارشد قبل از اتمام پايان نامه دوره كارشناسي ارشد می توانستند در آزمون PhD شرکت کنند که این مسئله موجب بروز مشکلات آموزشی عديده به ويژه در فرآيند تكميل دوره كارشناسي ارشد و انجام پايان نامه دانشجويان می شد؛ به همین با توجه به پيگيري مستمر دانشگاهها این شورا به منظور جلوگیری از ایجاد مشکلات آموزشی تصمیم گرفت تا فقط داوطلباني كه از پايان نامه خود دفاع كرده باشند مجاز به شركت در آزمون باشند.

به گفته دبیر شورای آموزش علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، تاریخ اجرای این تصميم توسط دبیرخانه اعلام خواهد شد.

سلام... کسی خبر دقیق تری نداره قراره چجوری برگزار شه آزمون دکتری امسال؟
سلام یعنی من که الان دانشجوی ارشدم و بهمن از پایان نامم دفاع میکنم نمیتونم توی آزمون شرکت کنم؟؟؟؟؟ میشه دقیقاً بفرمایید این مطالب را از کجا آوردید؟؟

*hadis*

New member
دوست محترم اينجا از نحوه تغيير ازمون که چيزی نگفته فقط می خوان دانشجوهای ارشد شرکت نکنن ...
البته اميدوارم اينطوری باشه و تغيير ديگه ايی ايجاد نکنن

خب اینکه گفته نقش دانشگاههای علوم پزشکی در پذیرش پی اچ دی تقویت بشه یعنی چی؟
یا اینکه پذیرش همانند سایر کشورها به عهده اساتید دانشگاه مربوطه قرار بگیره؟
منم خیلی نگرانم..واقعا خداکنه در روند برگزاری ازمون تغییری ایجاد نکنن

nastaran8

New member
خب اینکه گفته نقش دانشگاههای علوم پزشکی در پذیرش پی اچ دی تقویت بشه یعنی چی؟
یا اینکه پذیرش همانند سایر کشورها به عهده اساتید دانشگاه مربوطه قرار بگیره؟
منم خیلی نگرانم..واقعا خداکنه در روند برگزاری ازمون تغییری ایجاد نکنن
خدا کنه اين طرح رو اجرا نکنن اينطوری قبول شدن سخت می شه در حال حاضر که نمره مصاحبه و اعمال نظر اساتيد کمه کلی توی مصاحبه تاثير گذاره چه برسه به اجرای اين طرح !!!

mana

New member
بچه ها کی میتونیم بفهمیم این قانون اجرا میشه یا نه؟

tabestan

New member
سلام بچه ها این خبر صحت داره که آزمون پی اچ دی سال 95 افتاده خرداد ماه؟

بالا