مطالعه ي گروهي دكتراي تخصصي تمامي رشته ها

a.sohrab

New member
سلام، همیشه جوابا چند ساعت زود تر میومد، کاشکی ظرفیتا رو هم باهاش بزارن

bahareh. k

New member
امیدوارم جوابا هر چی زودتر بیاد. امیدوارم بعد دیدن جوابا لبای همتون خندون بشه. امیدوارم امروز به یکی از شیرینترین روزای زندگیتون تبدیل شه. امیدوارم بیاد همینجا و خبر قبولی مرحله دومتونم بزارید.

mahla1267

New member
امیدوارم جوابا هر چی زودتر بیاد. امیدوارم بعد دیدن جوابا لبای همتون خندون بشه. امیدوارم امروز به یکی از شیرینترین روزای زندگیتون تبدیل شه. امیدوارم بیاد همینجا و خبر قبولی مرحله دومتونم بزارید.
همچنین برای شما [emoji5]

*hadis*

New member
با دیدن اطلاعیه منم دیگه استرس گرفتم کااش نتایجو زودتر بدن خلاصمون کنن

*hadis*

New member
بچه ها این یعنی اینکه ظرفیتها رو الان نمیزنن؟ ب- از آنجا كه رشته هاي داروسازي به صورت یک مجموعه تعریف شده است و به منظور انتخاب هر چه بهتر محل هاي آموزشي براي داوطلبان سایر رشته ها، ظرفيت رشته محل ها به همراه كارنامه كليه داوطلبان پس از برگزاري آزمون مصاحبه بر روي سایت
این مركز از تاریخ 10/19 تا 10/21 قرار خواهد گرفت و داوطلبان مي توانند بر اساس رتبه و عالقه و با رعایت سایر ضوابط
نسبت به انتخاب رشته محل اقدام نمایند.

mahla1267

New member
بچه ها این یعنی اینکه ظرفیتها رو الان نمیزنن؟ ب- از آنجا كه رشته هاي داروسازي به صورت یک مجموعه تعریف شده است و به منظور انتخاب هر چه بهتر محل هاي آموزشي براي داوطلبان سایر رشته ها، ظرفيت رشته محل ها به همراه كارنامه كليه داوطلبان پس از برگزاري آزمون مصاحبه بر روي سایت
این مركز از تاریخ 59/17/15 تا 59/17/11 قرار خواهد گرفت و داوطلبان مي توانند بر اساس رتبه و عالقه و با رعایت سایر ضوابط
منم دیدم... باز تغییر جدید اه

varia

Well-known member
این مركز از تاریخ 10/19 تا 10/21 قرار خواهد گرفت و داوطلبان مي توانند بر اساس رتبه و عالقه و با رعایت سایر ضوابط
فکر کنم مخصوص داروسازهاست. به ما مربوط نمیشه.

a.sohrab

New member
به نظرم تغییر بدی نیست ازمون شفاف تر میشه، البته اگه نمره کتبی و مصاحبه رو کامل تو کارنامه بزارن نه فقط رتبه

mahla1267

New member
آخه اینا با این جمله بندیهاشون آدمو گیج میکنن.اولش نوشته داروسازی جمله دومش نوشته داوطلبان سایر رشته ها..من که نمیفهمم
یعنی با این جمله های مبهم بخوان بلایی سر ظرفیتها بیارن من دیگه روانی میشم...

saharii

New member

سلام
این اطلاعیه رو کجا زدن
چرا من نمیبینم

shadyrecords

New member
قبلا گزینه غیر فعال میذاشتن، الان اونم نیست!
منظورشون اینه که همه رشته ها بعد از مصاحبه که انجام دادن انتخاب شهر میکنن و ظرفیت ها هم بعد از مصاحبه برای همه رشته ها میاد.

سلام
این اطلاعیه رو کجا زدن
چرا من نمیبینم

این فقط مخصوص داروسازیهاست یعنی گرایشهای داروسازی که بصورت مجموعه برای اولین بار امسال برگزارشد و ربطی به دیگر گرایشها نداره فقط گرایشهای مجموعه داروسازی را شامل میشود.این خبر رو دبیر شورای داروسازی هم در سایت معاونت آموزشی گفته.

بالا