مسابقه ی پیش بینی نتایج جام جهانی در انجمن

قهرمان جام جهانی؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0
  • نظرسنجی بسته .

pashmak

New member
بله رویت فردمودیم مبارکشون باشه جوایز
پرچم خانونا بالاس

melinaa

New member
خخخخخخخخخ پس مییییییدددددااااااااللللللل من کوششششششششششش....
منم میدااااالللللل میخوامممممممممممممممممممممم

marzi ba

Well-known member
5020.gif

5020.gif

5020.gif

5020.gif

marzi ba

Well-known member
حخخخخخخخخخخخخخخخ مرضی چقدم یادته این تاپیک

اوهوم سپید جون هیچ موقع این تاپیک رو فراموش نمیکنم پست به پستش برام خاطرس هر از چند گاهی که دلم تنگش میشه تاپیک رو بالا میارم به همین خاطر این تاپیک رو نبستم که بتونم بالا بیارمش:dadad4::dadad4:

کینز

New member
آخی توی اولین تاپیک غیر درسی که نظر گذاشتم اینجا بود وبااولین کسایی که تو این انجمن آشنا شدم بچه های این تاپیک بودن:rolleyessmileyanim:

maxin

Well-known member
سوآرس باز هم گاز گرفت، این بار در فیفا!

426997_162-199x200.jpg

بازی رایانه‌ای فیفا به تمسخر لوئیس سوآرس در “گاز گرفتن” بازیکنان حریف پرداخت.

به گزارش ایسنا، لوئیس سوآرس اروگوئه‌ای در جام جهانی برای سومین بار اقدام به “گاز گرفتن” بازیکن حریف کرد تا فیفا او را با جریمه‌ای سنگین روبرو و ۹ جلسه از همراهی تیمش محروم کند.

پس از گاز گرفتن شانه “جورجیو کیلینی” از سوی لوئیس سوآرس، انتقاد‌های زیادی از این بازیکن مطرح شد و خیلی‌ها در شبکه مجازی به تمسخر سوآرس پرداختند.
بازی کامپیوتری فیفا نیز تلنگری به سوآرس اروگوئه‌ای زده است. در این بازی سوآرس در شرایطی خاص اقدام به گاز گرفتن بازیکن حریف یا حتی بازیکن خودی می‌کند.
سوآرس یک بار در زمانی که در لیگ هلند بازی می‌کرد و یک بار نیز که در لیورپول بازی می‌کرد این حرکت ناجوانمردانه را انجام داد. او در جام جهانی برزیل نیز برای سومین بار این حرکت خود را تکرار کرد تا با محرومیت روبه‌رو شود.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: نوتر

نوتر

New member
تازههههه دقت کردین طرح مدالهای اون موقع ما مثل طرح مدال های الان بازی های آسیایی هست اینچئون کره است؟؟
اگه دقت نکردین پس الان دقت کنید.:thumbsupsmileyanim: دقت کنید دیگه وااا

u10m8udak3193ckv3cao.jpg

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا