مسابقه ی پیش بینی نتایج جام جهانی در انجمن

قهرمان جام جهانی؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0
  • نظرسنجی بسته .

شفق بانو

New member
سلام دوستان خوبم

کتاب سبز عزیزم / الهام جانم / مهنای گلم ... از صمیم قلبم تبریک میگم به شما و امیدوارم تو زندیگتون همیشه اول اول باشید و بدرخشید .

از داداش خوبم آقا نوتر و دوست عزیزم مرضیه جانم یه دنیا تشکر میکنم بابت زحماتی که کشیدن . عالی شده /دست گلتون واقعا درد نکنه .

این تاپیک هم یکی از خاطره انگیزترین تاپیک ها برای من بود . واقعا دوستش دارم :))

تحفه ای نداریم تقدیم کنم یه سبد عاطفه دارم تقدیم حضورتون میکنم

184.jpg

نوتر

New member
ممنونم از همه دوستای خوب که تشکر کردند. مرسی از همتون

دو تا عکس میذارم نترسینا خخخ. مربوط به محاسبه امتیازای کاربرای خوب تاپیکمون بود

خخخ فقط من خطم انقدراهم داغون نیستاااا. دیگه تند تند حساب میکردم و توجهم به درست محاسبه کردن بود نه زیبایی(توجیه خخخ)

:14::14:

آخرین ویرایش:

N@RVIN

Well-known member
دوستای عزیز آقا نوتر و مرضیه خانوم ممنونم از زحماتی که کشیدین

مهنا و الهام و کتاب سبز عزیزم آفرین به قدرت حدسیاتتون انشاله همیشه موفق باشین

آقا عه اسم منم که هست خخخ هرچند که من اصن تو باغ پیش بینی اینا نبودم از دستم بر نمیاد ، می اومدم خودتونو ببینم و فقط هی بگم که آلمان سلطانه و مسی بهترین :)

خیلی لطف کردین..تشکر:riz304:

marzi ba

Well-known member

ممنونم هوارتااااااااااااااااااااااااااااااا از تمام دوستانی که تشکر کردند دوست داشتیم دور هم جمع باشیم و لحظات شادی رو پیش هم داشته باشیم و یه خورده هیجان رو وارد انجمن کنیم که خدا روشکر به هدفمون هم رسیدیم
به قول همکار نوتر منم عکس میزارم وحشت نکنید
بابا نوتر صد رحمت و هزاران درود به عکس تو
البته گفته باشما این عکس اول که میزارم براتون برا حساب کتاب شب اخره و یه خورده بد خط شده به خاطر اون بوده که میخاستیم سریع امتیازا حساب بشه تا همزمان با جشن پایانی جام جهانی ما هم جشنمون رو بگیریم

وووووووی چه قدی حرف زدم​
xy69jwyz9uyt1sx6q98u.jpg

یه خورده هول هولکی شده ببخشید :smiliess (3):​

آخرین ویرایش:

maxin

Well-known member

ممنونم هوارتااااااااااااااااااااااااااااااا از تمام دوستانی که تشکر کردند دوست داشتیم دور هم جمع باشیم و لحظات شادی رو پیش هم داشته باشیم و یه خورده هیجان رو وارد انجمن کنیم که خدا روشکر به هدفمون هم رسیدیم
به قول همکار نوتر منم عکس میزارم وحشت نکنید
بابا نوتر صد رحمت و هزاران درود به عکس تو
البته گفته باشما این عکس اول که میزارم براتون برا حساب کتاب شب اخره و یه خورده بد خط شده به خاطر اون بوده که میخاستیم سریع امتیازا حساب بشه تا همزمان با جشن پایانی جام جهانی ما هم جشنمون رو بگیریم

وووووووی چه قدی حرف زدم​

xy69jwyz9uyt1sx6q98u.jpg

مرضی داش ینی الان چندتا لوح ماقبل تاریخو بهت بدن از دست خودت قشنگتر بتونی بخونی فک کنم.:bunnyearsmiley:

ایشششششششششششششششششششش داش مکسین
خواستم دلتون شاد شه و گفتم پیش خودم این عینک داش مکسین خیلی وقته عینکش :smilies:درست درمون کار نمیکنه کدر شده

مکسین داش ینی دارم براتااااااااااااا:65d6a5d6s:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

leylii

New member
واقعا برا حساب کردن این امتیازا نوتر و مرضی چی کشیدن ..خخخخخخ واقعا خسته نباشین والاااا :riz304::riz304:

marzi ba

Well-known member
مرضی داش ینی الان چندتا لوح ماقبل تاریخو بهت بدن از دست خودت قشنگتر بتونی بخونی فک کنم.:bunnyearsmiley:

ایشششششششششششششششششششش داش مکسین
خواستم دلتون شاد شه و گفتم پیش خودم این عینک داش مکسین خیلی وقته عینکش :smilies:درست درمون کار نمیکنه کدر شده

مکسین داش ینی دارم براتااااااااااااا:65d6a5d6s:

وقتی که مدیر میشی و میتونی پست ملت و ویرایش کنی چه صفایی داره بیای تو پست ملت چیز بنویسی

اون نوشته نارنجیه برا منه ها ملت
در جواب داش مکسینه
حواستون باشه
::motat:

marzi ba

Well-known member
این عکس رو هم که میزارم برای روزایی بود که من نتایج رو حساب میکردم و از اونجایی که بازی ها با امتحان های من تداخل داشت منم وقت نمیکردم نتایج رو تایپ کنم برا نوتر بفرستم که چک کنه که مبادا امتیازی اشتباه شده باشه منم عکس نتایج رو میگرفتم میفرستادم برا نوتر
مکسین داش حالا بیا از این عکس اکشال بگیر نموتونی ازش اکشال بگیری

ig4emctex46l5erw9kel.jpg

maxin

Well-known member
وقتی که مدیر میشی و میتونی پست ملت و ویرایش کنی چه صفایی داره بیای تو پست ملت چیز بنویسی

در جواب داش مکسینه
حواستون باشه
::motat:[/QUOTE]

خو من الان برم پست خودمو لایکش کنم.:riz481::black_eyed:

marzi ba

Well-known member

در جواب داش مکسینه
حواستون باشه
::motat:[/QUOTE]

خو من الان برم پست خودمو لایکش کنم.:riz481::black_eyed:

هههههههههههههه مکسین نخند چی میخوری ماه رمضونی مگه تو روزه نیستی لو رفتی برو از خدا بترس
تسبیح نوتر کو استغراله..
:smiliess (3):

ketabsabz

Well-known member
نوتر و مرضیه الحق که خیلی زحمت کشیدین این عسکا نمایانگرن خودشون
دلم نیومد یه بار دیگه تو این تاپیک از هر 2 تون تچکرات فراوان نکنم
مرسی های فراوان :riz304:

alireza-ja

New member
به نفرات اول تا سوم و بقیه دوستان تبریک و خسته نباشید میگم و همچنین از نوتر و مرضی با نهایت تشکر رو دارم خیلی زحمت کشیدید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: marzi ba

melinaa

New member
منم از همه بچه ها مخصوصا نوترکم و مرضی باجی تشکر می نمایم...
یک مدت نبودم ....الان دیدم تاپیکو...
انشالله 4 سال دیگه خودشون برن جام جهانی و کیفشو ببرن......
:4d564ad6:

بالا