مسابقه عکس متناسب با کاربر!

khodaei

New member
مکسین واقعا که ..................
نوکه اومد به بازار کهنه می شه دل آزار:sad:

خدایی جان شاکی نشید دیگه!
من که هرچی سعی کردم دلتونو به دست بیارم نشد...
اگه واقعا ناراحت هستین نام کاربریمو عوض میکنم آجی...
یه پخ بدی حله جون جفتمون:riz304:

yara

New member
ابجی خدایی گلم یه دخترخانوم اروم ومهربون و حس هنری هم داره ....خیلی گشتم که یه مناسب پیداکنم فقط این بنظرم رسید....:dadad4:

( عاقا عکس رو یکم دست کاری کردم حجابش بد بود):14:

0a409f7044f0.jpg

-------------

پ ن : خخخ روز اول اشنایی با خدایی(رویاجان) من فکر کردم همون سمیه عزیز خودمونه خخخ....که نوتر لطف کردن گفتن ایشون یه خدایی دیگه هستن...:tonguesmiley:

khoudaei

New member
خدایی جان شاکی نشید دیگه!
من که هرچی سعی کردم دلتونو به دست بیارم نشد...
اگه واقعا ناراحت هستین نام کاربریمو عوض میکنم آجی...
یه پخ بدی حله جون جفتمون:riz304:

شوخی کردم ابجی جون
شما عزیزی:28::rose::rose:

MAHSABANOO

New member
ایران دوباره از شرکت گوگل اعتراض نموده بخاطر اسم خلیج فارس که در نقشه گوگل خلیج عربی ثبت شده است برای همین هم شرکت گوگل اعتراض ایران را قبول کرده وگفته راجب این دو رای گیری اینترنتی انجام میگیره که رای هر کدام بیشتر شد به اسم همان ثبت مشود.

Persian Gulf or Arabian Gulf

لطفا اطلاع رسانی بشه مچکرم خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

khodaei

New member
دوستای خوبم حالا من با این همه اظهار لطف و این همه عسک خوشمل چه کنمممممممممممم؟؟؟؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: elham2012

mexin

Well-known member
دوستای خوبم حالا من با این همه اظهار لطف و این همه عسک خوشمل چه کنمممممممممممم؟؟؟؟

عکس خودت رو بذار و ملت انجمنی رو از این همه تصور غلت در بیار دیگه ..چه وضعشه ....:motat::tonguesmiley:

mexin

Well-known member
ابجی خدایی گلم یه دخترخانوم اروم ومهربون و حس هنری هم داره ....خیلی گشتم که یه مناسب پیداکنم فقط این بنظرم رسید....:dadad4:

( عاقا عکس رو یکم دست کاری کردم حجابش بد بود):4:

0a409f7044f0.jpg

-------------

پ ن : خخخ روز اول اشنایی با خدایی(رویاجان) من فکر کردم همون سمیه عزیز خودمونه خخخ....که نوتر لطف کردن گفتن ایشون یه خدایی دیگه هستن...:tonguesmiley:

هی میگم یکیتون اسمش رو عوض کنه پیغمبری و ازیتا ...انگاری رتبه شون پایین میا دد...ملت انجمنی بدجور سردرگم شدن ازین خدایی ها ...:21:

mexin

Well-known member
ابجی خدایی گلم یه دخترخانوم اروم ومهربون و حس هنری هم داره ....خیلی گشتم که یه مناسب پیداکنم فقط این بنظرم رسید....:ddad4:

( عاقا عکس رو یکم دست کاری کردم حجابش بد بود):14:

0a409f7044f0.jpg

-------------

تاتو کرده بود اونجارو پوشوندی؟؟!!هوم؟:21:

eeeeeeehsan

New member
ابجی خدایی گلم یه دخترخانوم اروم ومهربون و حس هنری هم داره ....خیلی گشتم که یه مناسب پیداکنم فقط این بنظرم رسید....

( عاقا عکس رو یکم دست کاری کردم حجابش بد بود

0a409f7044f0.jpg

-------------

یادمه قدیما که میخواستن فیلمای خارجی رو سانسور یا اصلاحش کنن اینطوری اسلامیش می کردن، یه تیکه از جای دیگه لباسشون رو بر میداشتن میذاشتن به جای منشوری :25r30wi:
خیلی باحال بود یارا خانم :)))) ماشالا از هر انگشتتون هزار تا هنر میریزه :rose:

mexin

Well-known member
یادمه قدیما که میخواستن فیلمای خارجی رو سانسور یا اصلاحش کنن اینطوری اسلامیش می کردن، یه تیکه از جای دیگه لباسشون رو بر میداشتن میذاشتن به جای منشوری :25r30wi:
خیلی باحال بود یارا خانم :)))) ماشالا از هر انگشتتون هزار تا هنر میریزه :rose:[/QUOT

از یکی از انگشتاش 780 تا هنر بارید ..من یه بار شمردمشونا ..تو کی شمردی 1000 تا شد؟؟! هوم؟ :21:عاره دیگه ...از صدا و سیماهم باید بیان دنبالش همه فیلمهای خارجی رو اینجوری کنه دیگه....:tonguesmiley:

elham2012

New member
رویا جون پس چرا نمیای انتخاباتو بگییی..منتظریماااا:ph34r-smiley:

khodaei

New member
سلام به همه.واقعا شرمنده تون شدم...شانس من این هفته کلا سفر بودیم الانم کافی نت اومدم!
از همه بابت مهربونیاتون تشکر میکنم و ممنوم بابت حضور تک تک تون
نفر اول رو نوتر خان اعلام میکنم
40921789465165069426.jpg
نفر دوم یارا جان
مشاهده فایل‌پیوست 6882
نفر سوم ماهی خاله و آقا احسان
مشاهده فایل‌پیوست 6883
(عکس ماهی جونم آپ نشد شرمنده)
در ضمن مهسا بانوی عزیزم که لطف کردن دعوتم رو قبول کردن عکس انتخابی من برای تصویر شخصی پروفایلم خواهند بود:rose:

آخرین ویرایش:

mexin

Well-known member
هوم؟ هر چی عکس خوشکله انتخاب کردی دیگه :65d6a5d6s:...توهم عکس خودت رو بذار ببینیم اصلا راست میگی ....چه گیری افتادیم از دست این خداییا...:New (6):
حالا چرا روی شونه ت رو تاتو کردی //هوم؟؟:21:

بالا