مرد مهربان

milla

New member
خوش به حالت!!!!!!!!!!! چون خانمی!!! و بنابراین خیلی دوس داشتنی:heart:!!!!!!!! میتونی هر نظر بدی و اشکالی ندار و ازادی کامل داری!!!!!!!!!!! :21:ولی من چی میتونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:sad:
آرهههههههههههه......میتونی....:ad54ad:

arshade90

New member
تعدادی مرد در رخت كن یك باشگاه گلف هستند... .

موبایل یكی از آنها زنگ می زند, مردی گوشی را بر میدارد و روی اسپیكر می گذارد و شروع به صحبت می كند.

همه ساكت میشوند و به گفتگوی او با طرف مقابل گوش می دهند!

مرد: بله بفرمایید...

زن: سلام عزیزم!... منم!... باشگاه هستی؟

مرد: سلام بله باشگاه هستم.

زن: من الان توی فروشگاهم یك كت چرمی خیلی شیك دیدم فقط هزار دلاره میشه بخرم؟

مرد: آره اگه خیلی خوشت اومده بخر.

زن: می دونی از كنار نمایشگاه ماشین هم كه رد میشدم دیدم اون مرسدس بنزی كه خیلی دوست داشتم رو واسه فروش آوردن خیلی دلم میخواد یكی از اون ها رو داشته باشم ...

مرد: چنده؟

زن: شصت هزار دلار!

مرد: باشه اما با این قیمتی كه داره باید مطمئن بشی كه همه چیزش رو به راهه!

زن: آخ مرسی یه چیز دیگه هم مونده اون خونه ای كه پارسال ازش خوشم میومد رو هم واسه فروش گذاشتن 950000 دلاره!

مرد: خوب برو بگو 900000 تا اگه میتونی بخرش!

زن: باشه بعدا می بینمت خیلی دوست دارم.

مرد: خداحافظ عزیزم...

مرد گوشی را قطع میكند. مرد های دیگر با تعجب مات و مبهوت به او خیره میشوند!

مرد : ببخشید این گوشی مال كیه؟!

بیچاره شد واییییییییییییییییییییی

ثابت شده مردانی که انگشت حلقه شون کوتاه تر از انگشت اشارشونه مهربانتر از دیگر مردان هستند؟
راست می گم!:smilies-azardl (181

ahmadali

New member
آره خانوم پرستار درسته..مردایی مردایی که انگشت حلقشون بلندتر از انگشت اشارشونه چون هورمون تستوسترون اونها بیشتره خشن تر و مردونه تر هستن

ahmadali

New member
ارشد 90 با میلا دعوا داریاااااااااااااااااا......................اینجا جای دعوا نیستش

آيامردان امروز همان مردان گذشته اند؟
با بالا رفتن سن سطح تستوسترون مردان به تدريج کاهش می يابد. اما يک مطالعه در سال 2007 بيان می دارد که سطح تستوسترون در مردان آمريکايی قطع نظر از افزايش سن از سال 1987تنزل مقدار داشته است. محققان سطح تستوسترون 1,532 مردی که به طور تصادفی انتخاب شده بودند را در سه نوبت 89-1987، 97-1995، 04-2002 اندازه گرفتند. در طول مدت مطالعه کاهش آهسته و پيوسته ای در متوسط ميزان تستوسترون وجود داشت. روی هم به طور متوسط يک مرد 65 ساله ی سالم در سال 2002 حدود %15 از يک مرد 65 ساله ی مشابه در سال 1987 تستوسترون کمتری داشت. از آنجايی که استعمال دخانيات سطح تستوسترون را افزايش می دهد و چاقی تأثير وارونه دارد دانشمندان بررسی کردند تا ببينند اگر اين تغيير ناشی از کاهش استعمال دخانيات و افزايش چاقی در سطح جامعه باشد اما هيچ يک از اين دو احتمال صورت نگرفته بودند. برای پی بردن به علت کاهش سطح تستوسترون تحقيقات بيشتری نياز است.

آيامردان امروز همان مردان گذشته اند؟
با بالا رفتن سن سطح تستوسترون مردان به تدريج کاهش می يابد. اما يک مطالعه در سال 2007 بيان می دارد که سطح تستوسترون در مردان آمريکايی قطع نظر از افزايش سن از سال 1987تنزل مقدار داشته است. محققان سطح تستوسترون 1,532 مردی که به طور تصادفی انتخاب شده بودند را در سه نوبت 89-1987، 97-1995، 04-2002 اندازه گرفتند. در طول مدت مطالعه کاهش آهسته و پيوسته ای در متوسط ميزان تستوسترون وجود داشت. روی هم به طور متوسط يک مرد 65 ساله ی سالم در سال 2002 حدود %15 از يک مرد 65 ساله ی مشابه در سال 1987 تستوسترون کمتری داشت. از آنجايی که استعمال دخانيات سطح تستوسترون را افزايش می دهد و چاقی تأثير وارونه دارد دانشمندان بررسی کردند تا ببينند اگر اين تغيير ناشی از کاهش استعمال دخانيات و افزايش چاقی در سطح جامعه باشد اما هيچ يک از اين دو احتمال صورت نگرفته بودند. برای پی بردن به علت کاهش سطح تستوسترون تحقيقات بيشتری نياز است.

ahmadali

New member
میلا من از نوع خشن مهربونم...........آره هر دونوع ولی کمی مایل به خشن

وقتی پسری عاشق میشه هورمون مردانه او از سطح نرمال پایین تر میاد تا شش الی یکی دو سال بعد از ازدواج اما وقتی دختری عاشق میشه هورمون مردانه درو افزایش پیدا می کنه تا شش الی یکی دو سال بعد از ازدواج

وقتي يک دختر حرفي نمی زند ميليون ها فکر در سرش مي گذرد.
وقتي يک دختر بحث نمي کند عميقا مشغول فکر کردن است.
وقتي يک دختر به تو خيره مي شود شگفت زده شده که به چه دليل دروغ مي گويي.

وقتي يک پسر حرفي نمي زند حرفي براي گفتن ندارد.
وقتي يک پسر بحث نمي کند حال وحوصله ی بحث کردن ندارد.
وقتي يک پسر به تو خيره مي شود دو حالت داره يا شگفت زده است يا عصباني.

بالا