مدتهاست تنها سرگرمي مان....!!!!

mw.ashel

New member
IMAGE634937582921031171.jpg

مدتهاست تنها سرگرمي مان

همين دنياي مجازيست...
همين نوشته ها که گاهي ساده اند و گاهي پر معنا...
مدتهاست دلمان که ميگيرد...
تنها جايي که سر ميزنيم تا روحيه عوض کنيم اينجاست......
مدتهاست مجازي زندگي ميکنيم... مجازي حرف ميزنيم ...مجازي ميخنديم...
دوست مجازي من... اينجا دنيايي خياليست... اينجا نيمي از ادمها دروغ اند... اينجا همه ادمها شبيه هم اند...
اکثرا ادعا ميکنند شکست خورده اند....!!
و جالب تر اينکه همان شکست خورده ها خيلي ساده عاشق يک عکس ميشوند...!
دنياي جالبيست... پر از فريب وگاهي هم صداقت...
ادمهاي اينجا تنها تفريحشان شوخي هايي تلخ است....!
چيزهاي جالبي اينجاست...
گاهي کسي بيش از حد شاد و شوخ است... و بعد مدتي ميفهمي همان ادم از همه غمگين تر است...
و گاهي کسي افسرده و شکست خورده... که خواهي فهميد از بر انگيختن حس ترحم تو شادترين موجود عالم است...
اينجا بعضي ها شخصيت هاي خياليشان هستند...
بعضي ها خود واقعي...
اينجا هيچکس تنها نيست ... انگار همه دوروبرشان شلوغ است... اما... حقيقت چيز ديگريست... اينجا خاص ترين و محبوبترين هم که باشي... بازهم تنهايي ... ادمي که تنها نباشد..
به دنياي مجازي پناه نمي اورد...

تقديم به همه دوستاي مجازي عزيزم

:riz304::riz304::riz304:​

شهاب

New member
اولین لایک رو من زدم.پس شما هم بالاخره یه جورایی به نظر من نزدیک شدید البته فکر میکنم اینطور باشه.نمیدونم چی شده اما انگار خوشبینی تون کمتر شده.نمیدونم کسی شاید پیام خصوصی فرستاده بهتون . . .
نمیدونم . . .

شهاب

New member
خوشحالم که میبینم این نوشته رو.من افتخار میکنم به خودم که با اسم حقیقی و حقوقی خودم وارد شدم.
اونموقع که ایراد گرفتم از بعضیا که از چی میترسید؟این پنهان کاریا برای چیه؟مگه فکر کردید عضو سازمان سی آی ای یا موساد و . . .هستید.خشمها شعله کشید و . . .

mw.ashel

New member
اولین لایک رو من زدم.پس شما هم بالاخره یه جورایی به نظر من نزدیک شدید البته فکر میکنم اینطور باشه.نمیدونم چی شده اما انگار خوشبینی تون کمتر شده.نمیدونم کسی شاید پیام خصوصی فرستاده بهتون . . .
نمیدونم . . .

از شما تشکر میکنم به خاطر حضور و لایکتون .:riz304:
ولی باید بگم همین دنیای مجازی با دنیایی که برای خودش داره خیلی تجربه رو میشه دید و خوند ، تا کمتر دچار اشتباه در دنیای حقیقی بشیم ، آقا شهاب درست فرمودید که میزان خوشبینیم کمتر شده و اینم خودم قبول دارم چون واقعا یه تجربیاتی بودند که خودم تجربه نکرده باعث شد تمام راه هایی که بقیه دانسته و یا ندانسته رفتند تکرار نکنم و همیشه با سرلوحه قرار دادن تجربیات دیگران ، گام های جدید و رد پاهای جدیدی در زندگی از خودم بر جای بگذارم و از اینکه خدا این فرصت رو در اختیارم قرار داد تا به این نقطه برسم سپاسگزارم.:riz304:

شهاب

New member
ولی من یک بار دیگه از این فرصت استفاده میکنم و میگم:
نظر من اینه که:بعضی از اعضای این سایت تفکر اشتباه در مورد روش عضویت دارن.چرا با خودشون روبرو نمیشن؟چرا پشت یه اسم دیگه مخفی میشن؟
آیا میترسن حرفی که میزنن براشون دردسر درست کنه؟بازم این منطقیه.
آیا دوست دارن پشت نقابی برن که دوسش دارن؟پس خلایی وجود داره.
اونوخ خانوم یا آقای ایکس برمیگرده میگه من فکر میکردم اینجا یه جای علمیه.اینجا رو مثل فیس بوک نکنید!آخه ایکس محترم!دیگه آیا این سایت از سایت جهانی www.linkedin.com بالاتره؟!که متخصصین عضوش میشن؟استادان بزرگی عضوشن؟پس اونا هم عکسشونو نذارن یا اسم و فامیلشونو مخفی کنن دیگه.نه!موضوع این نیست.اگه بحث علمی بودن بود این بچه بازیها چه معنایی داره؟!
مگه شما دانشگاه میرید با اسم الکی میرید؟
نه!
این شمایید که اینجا رو با چت باکسای مزخرف اشتباه گرفتید جناب ایکس!
ممکنه این حرفا به کام بعضیها تلخ بیاد.و البته اینا نظر منه.شایدم من اشتباه میکنم.
در پذیرفتن هم همه آزادن.اونچه که صلاحتونه همونو انجام بدید.
در پناه خدا.

آخرین ویرایش:

shayeste12

New member
اسم کاربری من اسم واقعیم نیست ولی حرفایی که می زنم واحساساتی که بیان می کنم واقعیه واقعیه.......

bioshimi@

Well-known member
نظر من اینه که:بعضی از اعضای این سایت تفکر اشتباه در مورد روش عضویت دارن.چرا با خودشون روبرو نمیشن؟چرا پشت یه اسم دیگه مخفی میشن؟
اونوخ خانوم یا آقای ایکس برمیگرده میگه من فکر میکردم اینجا یه جای علمیه.اینجا رو مثل فیس بوک نکنید!آخه ایکس محترم!دیگه آیا این سایت از سایت جهانی www.linedin.com بالاتره؟!که متخصصین عضوش میشن؟استادان بزرگی عضوشن؟پس اونا هم عکسشونو نذارن یا اسم و فامیلشونو مخفی کنن دیگه.نه!موضوع این نیست.اگه بحث علمی بودن بود این بچه بازیها چه معنایی داره؟!
نه!
ممکنه این حرفا به کام بعضیها تلخ بیاد.و البته اینا نظر منه.شایدم من اشتباه میکنم.
در پناه خدا.
:riz304::riz304::riz304:

mw.ashel

New member
اونوخ خانوم یا آقای ایکس برمیگرده میگه من فکر میکردم اینجا یه جای علمیه.اینجا رو مثل فیس بوک نکنید!آخه ایکس محترم!دیگه آیا این سایت از سایت جهانی www.linkedin.com بالاتره؟!که متخصصین عضوش میشن؟استادان بزرگی عضوشن؟پس اونا هم عکسشونو نذارن یا اسم و فامیلشونو مخفی کنن دیگه.نه!موضوع این نیست.اگه بحث علمی بودن بود این بچه بازیها چه معنایی داره؟!
نه!
در پناه خدا.

حرفاتون رو قبول دارم ولی در مورد سایتی که گذاشتید و بنده در اونجا با اسم حقیقیم عضو هستم شرایطش فرق میکنه و کلا محیط نسبتا خوبی نسبت به بقیه جاها داره ،ولی بازم افرادی با اسم های مستعارعضویت دارند و حتی در زمانی که یکی از وبلاگ های مشاوه خودم رو ایجاد کردم تا بتونم به بقیه کمکی کرده باشم و اسم حقیقی خودم در عنوان وبلاگم بود دیدم چقدر میتونه باعث ناراحتی بشه و باعث شد دردیگر وبلاگ های علمی خودم دیگر اسمم رو ننویسم و گمنام باقی بمونم.

آخرین ویرایش:

swan20

New member
خوبی آدمای دنیای مجازی اینه که هیچ انتظاری ازشون نداری!ازشون انتظارمحبت،صداقت وخیلی انتظارای دیگرو نداری!آدمای دنیای مجازی بااسم ها وعکسای الکی احساسای واقعیشونو خیلی راحت میگن!اما همین آدما تودنیای واقعی به هزارو یک دلیل نمیتونن افکارواحساسات واقعیشونو بیان کنن!البته این نظرمن راجع به دوستای مجازیم تواین سایته،آخه من دوست مجازی دیگه ای ندارم:sad:
دوستایی که بدون اینکه منو دیده باشن توی ناراحتیام باهام همدردی میکنن یا وقتی خوشحالم ابراز خوشحالی میکنن یاوقتی مشکلی دارم راهنماییم میکنن،من بعضیاشونو ازدوستای غیرمجازیمم بیشتر دوست دارم:thumbsupsmileyanim:

بالا