محل تجمع پذیرفته شدگان ارشد بهداشت و ایمنی مواد غذایی

CorScorpi

New member
دوستان عزیزم من تمام منابع رو دارم اگر کتاب ایماندل رو بخواین میتونم برایتون کپی بفرستم من این کتاب رو از یونی ازاد اصفهان گرفتم
در مود راهنمایی هم هر سوالی باشه در خدمتم
من تو ترجمه گروهی لزگی شرکت کرده بودم اگه دوستان ترجمه اون را بخوان ادرس ایمیل برام بذارن تا براشون بفرستم با این کار خیلی جلو میافتین
بازم در خدمتم موفق باشین

سلام دوست عزیز منظورت از تمام منابع شامل سم شناسی چراغعلی هم میشه؟

amiir

New member
من از همین جا از کسانی که خیلی کمک و راهنمایی کردن تشکر میکنم
اقای ایمنی مواد غذایی تهران و از امیر اقا
لیلا جون و سمانه خانم
لیلا و سمانه جان فضای رقابت خوبی رو درست کرده بودن و راهنمایی های خوبی داشتن انشاله که هردوی این دوستان هم همیشه موفق باشن
اقای ایمنی و امیر اقا هم انشاله phdقبول میشن
خاهش میشه توران جان... ایشالا تهران بهت خوش بگذره. phd هم تلاشمون میکنمیم دیگه هرچی خدا بخاد. موفق باشی:riz304:

سلام توران جان بهت تبریک میگم منم میخوام این رشته رو امتحان بدم ولی نمیدونم چی بخونم (کتاب و)اگه میشه راهنماییم کنید ترجمه لزگی هم میخوام لطفا برام امیل کنید.شما روزی چند ساعت درس خوندین از کی شروع کردین؟روزی چن ساعت زبان خوندین؟خواهش میکنم راهنماییم کن gole_golab14@yahoo.com:smiliess (1):

آخرین ویرایش:

tooran.b

New member
خاهش میشه توران جان... ایشالا تهران بهت خوش بگذره. phd هم تلاشمون میکنمیم دیگه هرچی خدا بخاد. موفق باشی:riz304:

امیر جان من هم برای شما ارزوی موفقیت دارم انشاله مقاطع بالاتر شما رو ببینیم

آخرین ویرایش:

tooran.b

New member
سلام ببخشید با تاخیر جواب دادم خدمت دوستانی که اصفهان قبول شدن عرض کنم که از خود دانشگاه پرسیم گفتن فعلا که چنین خبری نیست خیالتون راحت خوبگاه را بهتون میدن اگه هم خوابگاه خودگردان باشه هزینه خیلی ناچیزی میگیرن
اگه قبل از ثبت نام سوال دیگه ای بود بگین بپرسم من فردا گذرم طرفای دانشگاه می افته

tooran.b

New member
منابع ارشد شامل موارد زیره :
منایع اصول نگهداری:
اصول نگهداری مواد غذایی ( حسن فاطمی)
عوامل فساد و نگهداری مواد غذایی در سرد خانه( کرامت اله ایماندل – عذرا صادق زاده)
منابع شیمی :
شیمی مواد غذایی ( حسن فاطمی )
کنترل کیفی و آزمایشهای مواد غذایی( ویدا پروانه )
منابع کلیات بهداشت وایمنی مواد غذایی :
سم شناسی مواد غذایی (چراغعلی )
اصول بهداشت مواد غذایی( نور دهررکنی)
شیر و فراورده های آن یا بهداشت و فناوری شیر ( گیتی کریم )
اصول و روشهای تولید سوسیس و کالباس ( مهرداد محمدی –هدایت حسینی )
منابع میکروب:
میکروبیولوژی مدرن مواد غذایی (جی)
میکروب مواد غذایی ( فریزر )
میکروبهای بیماریزا در مواد غذایی (ودود رضویلر )
منابع زبان :
504 واژه
درسنامه جامع زبان ارشد علوم پزشکی ( امیر لزگی )
لغات ضروری تافل

tooran.b

New member
در مورد منابع به غیر از کتاب ویدا پروانه من تمام منابع رو دارم به دوستان هم گفتم کپی اونهاییکه میخواین واستون میفرستم فقط باید صبر کنین کپی تمیز بگیرم نیازی به عجله نیست کتاب ایماندل خیلی راحته و تکرار میکروب هم زیاد داره
کتاب سم شناسی تو این چند سال نهایتا 2 تا سوال ازش امده سوسیس و کالباس هم در کل مطالب مهمش چند صفحه نیمشه در هر صورت هر کس بخواد براش میفرستم

tooran.b

New member
در مورد خوندن درسها به دوستان توصیه میکنم که
میکروب آدامز را بخونن فریزر که اصلا نخونین چون کتاب قدیمیتر و تو این چند سال هم اصلا مهم نبوده و رضویلر که تمام مطالبش همون کتاب ادامزه
کتاب ازمونهای شیمیایی هم تو این چند سال 1 یا 2 سوال ازش دادن اما کتاب شیمی مواد رو خیلی خیلی دقیق بخونین
در مورد کلیات مهمترین منبع کتاب رکنی و شیر
اصول نگهداری مهمتر ازایماندل هست دقیق بخونین تا 80 درصد میتونین بزنین به دوستان توصیه میکنم یه سر به تایپیک مطاله گروهی ارشد 92 بزنین دوستان دیگه راهنمایی خوبیتویاون تایپیک دادن

tooran.b

New member
بعضی از دوستان گفتن چطور درس خوندیم فکر کنم تمام بچه هاییکه قبول شدن و اونهایی که تجربه خوبیدارن میتونن به همدیگه کمک کنن
کسانی که امسال خوندن و قبول نشدن که 50 درصد راهو رفتن و ازنو شروع کردن براشون سخت نیست اونهایی هم که تازه میخوان بخونن بایی تلاش بیشتر کنن
من ازهیچ منبعی غیر ازکتاب استفاده نکردم چون 100 درصد سوالات جمله کتاب بوده توصیه میکنم دنبال و مطالبی غیر از منابع اصلا نرین
بار اول که خوندم ( اول بهمن ) تمام کتابها رو به صورت سوال و جواب در اوردم طوری که حتی کوچکترین نکته ای نبود که من احتمال سوال دادنشو نداده باشم از اسفند ماه از7 صبح تا 12 شب تا روز کنکور میخوندم تست های سالهای قبل همین رشته و 18 سال کنکور مهندسی صنایع رو زدم خیلی به ادم ذهنیت میده و نکته ها رو یاداوری میکنه و زبان رو از ابان ماه شروع کردم انشاله که همه بچه هایی که قبول نشدن ناامید نشن و بخونن سال اینده حتما قبول میشن

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: am-ml

tooran.b

New member
شرمنده همه دوسستان ممنون میشم کسانی که ترجمه ها رو میخوان لطفا پیام خصوصیبذارن شاید من پیامشونو اینجا نبینم

ZIYA1366

New member
دوستان بازهم ميكم : كساني ك ميخاين سال 93 كنكور بهداشت و ايمني مواد غذايي رو امتحان بدين ، من جاي شما بودم دست از سر توران خانوم بر نميداشتم و هرجي تجربه داره رو ازش ميكشيدم .
زماني ك من ميخواستم شروع كنم كامﻻ سردركم بودم و همجين شخص قوي اي هم ك تجربه داشته باشه نبود ولي از حق نكذريم خانم am-ml بودن.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: am-ml

ZIYA1366

New member
با اجازتون منم 1 توصيه دارم ، هرجه زبانتون قوي تر باشه حتمأ جاي بهتري قبول ميشين ، من بخاطر اينكه زبان 1% زدم تهران رو ازدست دادم ، بس زبان مهمه،خيلي خيلي هم مهمه .كاري ك من نكردم رو شما بكنين،برنامه بريزين و حتمأ بخونين و دامنه لغاتتون رو براساس كنكوراي قبل وزارت بهداشت باﻻ ببرين .ومنابع اي رو ك توران خانوم معرفي كردن رو بخونين .
شاد باشين .

am-ml

New member
از توران عزیزم و همینطور آقا ضیا بخاطر اینکه ما رو فراموش نکردن و تجربیاتشون رو در اختیارمون گذاشتن خیلی خیلی ممنونم.
در مورد هر دوی این دوستان چیزی که یادم هست اینه که یه مدت اینجا سوالاتشون رو پرسیدن و از منابع که مطمئن شدن دیگه کمتر دیدمشون ؛خوب کجا بودن؟
برنامه ریزی کرده بودن و با همت و زحمت شبانه روزی درس خوندن و بالاخره نتیجه زحمتشون رو هم دیدن.
من از تجربه خودم می گم بچه ها:
*سعی کنید هدفمند به این سایت مفید بیایین وگرنه همونقدر که میتونه مفید باشه ؛میتونه شما رو از هدفتون دور کنه .
* هنوز هم من هر زمان که بخوام وب گردی کنم و حوصله ام سر رفته باشه ؛فقط و فقط اینجا رو مفید می دونم و سر می زنم.
* تو این چند روزه در مورد روش های برنامه ریزی و تصمیم گیری و هدف گذاری مطالعه کردم و سعی می کنم مرتبا این موارد رو تکرار کنم.

بازم از تمام دوستانی که اینجا راهنمایی کردن خیلی خیلی تشکر می کنم و امیدوارم همه موفق باشن.
از همه دوستای گلم می خوام برام دعا کنند که توی برنامه هایی که نوشتم مصمم و ثابت قدم باشم.

CorScorpi

New member
سلام دوستان کارنامه ها اومد دوستانی که قبول شدن لطف کنن و درصداشونو بگن

بالا