محل تجمع قبولی های ارشد91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ariya21

New member
منم بابت این تصمیم بزرگ به این شیرزن تبریک میگم!چه معنی داره بیاد اینجا و با ما که چون نتونستیم تهران قبول بشیم داریم از لجمون این حرفا رو میزنیم دهن به دهن بشه؟متوجه شدید ناراحتیم از کدوم جمله بوده؟

زن بودددددددد؟فکر کردم داش آکله

jupiter_sps

New member
باید از من اجازه میگرفتی!!!!!!!!!!!!!:smiliess (7):
شما که از من حواس پرت تر هستین:tonguesmiley:

اهم!!! تق تق!!! دوستان سلام منو بعد از یک دوره غیبت صغری پذیرا باشید (مسافرت رفته بیدم... جاتون خالی!):bunnyearsmiley:
جناب ایمونو بنده بابت تاپیک ---قبولی های ارشد تهران بیان اینجا--- از محسن خان اجازه گرفتم!از شما هم بابت وارد ساختن تاپیک دیگری در تاپیک شما اجازه میگیریم!!!_ خیلی زود اجازه گرفتم... نههههههه؟ غلام؟)
bb8.gif

jupiter_sps

New member
دوستان من به همه قبولیا تبریک میگم.ببخشید که دیر شد به اینترنت زیاد دسترسی نداشتم.خلاصه که خیلی خیلی مبارک باشه.به خصوص به mohsen,vida,fateme67,farideh,najma,joboy,omid که میدونم قبول شدن تبریک میگم.ایشالا قبولی دکترا همتون.:4d564ad6:[/QUOTE

شما خودت کجا قبول شدی اقا رضا؟

reza.n

New member
ایول نشستی همه رو خوندی دیگه.:smilies-azardl (181من اصفهان.شما چی؟

jupiter_sps

New member
ایول نشستی همه رو خوندی دیگه.:smilies-azardl (181من اصفهان.شما چی؟

اورین اورین! تبریک می گم به شما!:ad54ad:
بله دیکه! چون یه مدت نبودم از اخرین پستم خوندم به بعد! منم به لطف خدای مننان---> تهران-پزشکی!

reza.n

New member
بابااااااااا.ایول مبارکه.از زیر 50 تومنی رد میشین پس.خیلی عالیه:riz304:.اگه دعا کنی من دوسال دیگه اونجام

farid

New member
تبريك ميگم *وپيتر جان.من تهران بهداشت قبول شدم.هم دانشگاهي عزيز:smiliess (3):

rezattttt

New member
بعضی از کامنتا منو یاده دوران راهنمایی انداخت، از یه عده مثل من حتما باید علاوه بر آزمون یه تست درست و حسابی انجام بگیره تا مشخص بشه سن و درک با هم می خونن یا نه

jupiter_sps

New member
بابااااااااا.ایول مبارکه.از زیر 50 تومنی رد میشین پس.خیلی عالیه:riz304:.اگه دعا کنی من دوسال دیگه اونجام

رضا.ان---> ان شالله که دکترا تهران میای (هرچند که اصفهان هم عالیه!)

رضاتتتت----> یعنی چی؟:sadsmiley: اینقدر بی درک به نظر میایم؟

f.epid

New member
jalebe ke dostane arshad va doktora inghadr vaghte khali daran baraye .fekr mikardam badjor dargire dars bashan.mano ke kheyli tarsondan az arshad

S

smko.boukan

Guest
این شورها گذراست...............................

daylightdremer

New member
سلام ............. سلام...........
بچه ها من رفتم شهرکرد ثبت نام کردم .....شهرشون افتضاحه............البته با عرض معذرت از همشهریهای اونجایی.............
کسی شهرکرد نزنه خواگاهشم افتضاحه............. اااااافففففتتتتتضضضضضاااااححححححححههههههههههههههههههههههههههههه: :14: :14: :13: :13 : :sadsmiley:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا