محل تجمع قبولی های ارشد91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

!i!iEbi!i

New member
دلتون خوشه سره تهران و بهشتی دعوا میکنید؟؟؟فکر بیکاریه بعد تموم شدنتون باشید.

A

ariyana

Guest
شاید زیاد جالب نباشه که اینجور بحثا رو بکشیم وسط،ولی بهتره ندا خانم شما هم در مورد چیزایی که میگی بهتر فکر کنی.به نظرتون هر کسی که تهران نیومده دلیلش اینه که نمیتونسته؟اگه نمره هایه بچه هایه ایمونویه شیرازو میدونستین،متوجه می شدین که خیلیاشون الان میتونستن دانشجویه تهران باشن یا تو بدترین حالتش،تو کلاس شما و کنارتون بشینن.فقط کافی بود انتخابش کنن.
امیدوارم لحنم بد نبوده باشه،هدفم این بود که متوجه شی زیادن اونایی که هیچ علاقه ای به تهران یا هر شهر دیگه ندارن و با وجود نمره هایه خوب بازم انتخاب اول شهر خودشون رو میزنن.

منم با این مسئله موافقم توبقیه رشته ها هم به همین ترتیبه اینطور نیست که من نمیتونستم دانشگاه های تهران رو بیارم ولی انتخاب نکردم چون ترجیح میدادم شیراز باشم به خاطر شرایط کاریم در ضمن دانشگاه شیراز رو قبول دارم وگرنه با نمره ای که داشتم میتونستم جزو چند نفر اول شهید بهشتی توی رشته خودم باشم.لطف کنید اگر دیگران اشتباهی رو انجام میدن شما تکرارش نکنید!!! موفق باشید

TUMS

Well-known member
اینها طبیعی هست
از بیکاری نمیدونید چکار کنید با هم بحث میکنید
همشهری های من و همچنین ندا بهتره یه کم نسبت به بعضی مسائل بی تفاوت باشیم:riz304:
:ad54ad:

microb2012

New member
متاسفانه ما ایرانی ها به جای اینکه بیشتر هوای همو داشته باشیم و به هم کمک کنیم بیشتر با هم جر و بحث می کنیم اونم سر مسایلی که اصلا ارزش نداره. تو مشکلات که به داد هم نمیرسیم حداقل تو خوشی های هم سعی کنیم به هم عشق بورزیم. قبول شدن در دانشگا ه های برتر آرزوی هر دواطلب کنکور هست. بخصوص بچه هایی از جمله من که لیسانس خودم رو از داتشگاه آزاد ضعیف و نه چندان قوی در رشته ی خودم گرفتم. واقعا نباید افراد تحصیل کرده سر این جور مسایل با هم بحث کنند! اگه ما اینجوری هستیم پس چه انتظاری از اقشار دیگر جامعه داریم!؟ من خودم الان خیلی ناراحتم که مجبورم شدم از قبولی خودم در دانشگاه شهید بهشتی تهران رشته ی میکروبیولوژی دست بکشم و برم دانشگاه علوم پزشکی که شاید خیلی قوی نباشه! اما در مجموع تونستم رشته ی میکروب شناسی قبول بشم. و برای آینده بهتر مبخوام شاخه ی پزشکی رو ادامه بدم. امیدوارم درست انتخاب کرده باشم. من خودم الان دوست دارم جای بچه هایی که تهران و دانشگا ه های تیپ یک قبول شدن باشم. اما باز در نهایت خدا رو شکر و مهم اینه که چه تلاشی خودمون می کنیم و چه حرفی واسه گفتن داربم؟ امیدوارم موفق باشید.:riz304:

هرجور که دوست دارید میتونید فکر کنید،من اون جایی که میخواستم الان وایسادم.شاید برایه خیلیاتون قبولی تو تهران یا هرچیزه دیگه یه رویا بوده،قرار نیست فکر کنید بقیه هم با این آرزو شبا سر رو بالش میذاشتن.
immunoooجان،شما درست میگی،اصلا نباید یه همچین بحثایی بوجود بیاد.ولی چی میشه کرد وقتی کسی که هنوز یه ترم از ارشدش نگذشته خیلی راحت خودشو گم کرده و به بقیه به دید کسایی که توان رسیدن به اونجا رو نداشتن نگاه میکنه.

ariya21

New member
هرجور که دوست دارید میتونید فکر کنید،من اون جایی که میخواستم الان وایسادم.شاید برایه خیلیاتون قبولی تو تهران یا هرچیزه دیگه یه رویا بوده،قرار نیست فکر کنید بقیه هم با این آرزو شبا سر رو بالش میذاشتن.
immunoooجان،شما درست میگی،اصلا نباید یه همچین بحثایی بوجود بیاد.ولی چی میشه کرد وقتی کسی که هنوز یه ترم از ارشدش نگذشته خیلی راحت خودشو گم کرده و به بقیه به دید کسایی که توان رسیدن به اونجا رو نداشتن نگاه میکنه.

اره راست میگن اقا اشکان

آخرین ویرایش:

kevin1982

New member
این تاپیک بسته بشه خیلی بهتره....حاله ادم بد میشه از بس همه بهم دیگه توهین میکنن...هر جا قبول شدین مبارکتون باشه دیگه دعوا نداره....در ضمن قبول شدن تازه اول کاره

kakaali

New member
سلام بچه ها
به همه ی کسانی که قبول شدن تبریک میگم

به نظرتون بیوتکنولوژی بین الملل تبریز خوبه یا نه ؟
لطفا راهنمایی کنید

ariya21

New member

لطف کن برو نوشته های قبلیه منو بخون بعد اظهار نظر کن. بعدشم من مخاطبم آقای آریا بوده که نه رشتش به شما ربطی داره نه حرف من.
بعدشم من خودمو گم نکردم کسی خودشو گم کرده که میاد زحمات چند ماه چند صد نفرو که تو بهشتی قبول شدن میبره زیر سوال (که البته اصلاً مهم نیست حرفش) میگه این دانشگاه به درد نمیخوره من از اول اومدم به همه تبریک گفتم. به همه رشته ها و به هر کس که هر جای ایران قبول شده. من اگه شیرازو بد میدونستم که کاردانیم اونجا نمیرفتم آقای محترم. لطف کن یه طرفه به قاضی نرو. بعدشم من با آرزوی تهران سر به بالین نمیذاشتم لطفا از طرف خودت حرف بزن.
واقعاً موندم بهتون چی بگم که به همشهریتون که زد تو ذوق من هیچی نمیگید بعدش یهو اومدید سراغ من بدون اینکه نوشته های قبلیه منو بخونید.واقعاً واستون متاسفم.

داداش من همشهری ایشون نیستم بنده خدارو قاطی نکن من کرمانیم بعدم ببخشید اقا من فقط قصد شوخی و اذیت کردن داشتم نمیدونستم اینقدر رو دانشگاه تعصب دارینننن بهشتی بیشک از بهترین دانشگاههای ایرانه

masi

New member
oh ,oh
che khabare inja !

dustan arameshe khudetuno hefz konin,
mohem ineke hamegi jaee ro ke dust dashtin ghabul shodin :) omidvaram hamegi dar reshte va unie khodetun khosh bederakhshid :heart:

ariya21

New member
منم با این مسئله موافقم توبقیه رشته ها هم به همین ترتیبه اینطور نیست که من نمیتونستم دانشگاه های تهران رو بیارم ولی انتخاب نکردم چون ترجیح میدادم شیراز باشم به خاطر شرایط کاریم در ضمن دانشگاه شیراز رو قبول دارم وگرنه با نمره ای که داشتم میتونستم جزو چند نفر اول شهید بهشتی توی رشته خودم باشم.لطف کنید اگر دیگران اشتباهی رو انجام میدن شما تکرارش نکنید!!! موفق باشید

دوستمون راست میگن فکر نکنین هر کی شیراز نیست نمره نیاورده بیشک بچه های شیراز خیلی هاشون تک رقمیه حالا به دلایل متعدد که میدونین تهران نزدن حرفتون اصلااااااااااا منطقی نبود

n.dalil

New member
من از تمام دوستانم آقای ایمونو .masi و...... خداحافظی میکنم. شاید دیگه به اینجا نیام چون وقتی میام اینجا منو یاد برخوردای بد بعضی ها میندازه. امیدوارم همیشه موفق و موید باشید. و یه روزی خبر قبولی phd تونو بهم بدید.با امید به خدای مهربون

ariya21

New member
من از تمام دوستانم آقای ایمونو .masi و...... خداحافظی میکنم. شاید دیگه به اینجا نیام چون وقتی میام اینجا منو یاد برخوردای بد بعضی ها میندازه. امیدوارم همیشه موفق و موید باشید. و یه روزی خبر قبولی phd تونو بهم بدید.با امید به خدای مهربون

آفرین کارتون عالیه

TUMS

Well-known member
آریا بس کن دیگه:smiliess (11):
واقعآ کی میخواهید بزرگ بشیدو من نمیدون
از شماها بعیده
این لج و لجبازی ها مال بچه هاست:(50):

ariya21

New member
کدوم لجبازی اخه رفیقمون گفت دیگه اینجا نمیاد منم گفتم کارش عالیه همین

منم بابت این تصمیم بزرگ به این شیرزن تبریک میگم!چه معنی داره بیاد اینجا و با ما که چون نتونستیم تهران قبول بشیم داریم از لجمون این حرفا رو میزنیم دهن به دهن بشه؟متوجه شدید ناراحتیم از کدوم جمله بوده؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا