محل تجمع قبولی های ارشد91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

nsj

New member
یکی بگه اگه نریم میتونیم سال بعد شرکت کنیم یا نه ؟:13:

یه سوال دارم:به نظرتون با نمرهء 292 میشد تهران قبول شد؟نزدیکترین نمرتون به این چند بوده؟خواهشا جواب بدید:riz277:

faridehmk

New member
یه سوال دارم:به نظرتون با نمرهء 292 میشد تهران قبول شد؟نزدیکترین نمرتون به این چند بوده؟خواهشا جواب بدید:riz277:
.
آره ميشد.
تا اونجايي كه من اطلاع دارم 275 تربيت مدرس قبول شده، پس از اين نمره به بالا همه تهران بودن.
خود نمره 292 هم شهيد بهشتي قبولي داشته هم دانشگاه تهران.

reza.n

New member
دوستان من به همه قبولیا تبریک میگم.ببخشید که دیر شد به اینترنت زیاد دسترسی نداشتم.خلاصه که خیلی خیلی مبارک باشه.به خصوص به mohsen,vida,fateme67,farideh,najma,joboy,omid که میدونم قبول شدن تبریک میگم.ایشالا قبولی دکترا همتون.:4d564ad6:

آخرین ویرایش:

honeyjun

New member
به همگی تبریک میگم:4d564ad6:
قبولی شما انرژی منو چندین برابر کرد.موفق باشین

mohsenhsm

New member
من بهداشت محيط يزد قبول شدم كسي هست كه كاشان قبول شده باشه و قصد جابجايي داشته باشه
چون زن و بچه و كار دارم كه مشكل بدجور برام پيش مياد مجبور به جابجايي هستم
اگه كسي خبري از نحوه انتقالي داره بگه
شماره تماسم 09381649668
محسن حسامي

.
آره ميشد.
تا اونجايي كه من اطلاع دارم 275 تربيت مدرس قبول شده، پس از اين نمره به بالا همه تهران بودن.
خود نمره 292 هم شهيد بهشتي قبولي داشته هم دانشگاه تهران.
ممنون که جوابمو دادین.من که تهران نزدم،امیدوارم ضرر نکرده باشم.

epi110

New member
سلام و با عرض تبريك به همه قبول شدگان من اپيدمي شهيد بهشتي قبول شدم اگه كسي فكر ميكنه كمكي از دست من برمياد با كمال ميل ميتونم كمكش كنم .

سلام به دوستان عزیز.
تبریک میگم به تمام بچه هایی که ارشد قبول شدن و امیدوارم که همیشه موفق باشن.:thanks:

shahram25

New member
منم به تمامي دوستاني كه قبول شدن تبريك ميگم و تمتم كساني كه قبول نشدن اميدوارم سال بعد قبول شن

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا