محل تجمع قبولی های ارشد91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

n.dalil

New member

n.dalilاگه دوس داری لینک قبولی های دانشگاهتون را بزار
ممنون میشم:thumbsupsmileyanim:

amoozesh.sbmu.ac.ir

ته صفحه زده اسامی پذیرفته شدگان

راستی دانشگاه تهران که گزینش داره.. حالتونو حسابی میگرن یه مشت....:25r30wi:

ariya21

New member
من كه قول شيريني ندادم biochem خودتم از اونا بودي كه قول ميدادي

number ONE

New member
خدا رو 1000000000000000000000000000بار شكر قبول شديم انشالله اونايي كه نشدن سال بعد

!i!iEbi!i

New member
تو تخمین 310 ولی درصد زبانمو مطمئن نبودم
یعنی تخمین رتبه اشتباه حساب کرده؟
من پارسال با نمره 298 رتبم شد 84 وبه زور یه درندشت قبول شدم.امسال با نمره277 که فک کنم پارسال اصلا قبول نشد طرف بهشتی قبول شده.دیگه فکرکنید دانشگاهای دیگه چی میشن.فک کنم نمره 20 هم قبول شده:mad_majidonline:

nsj

New member
من پارسال با نمره 298 رتبم شد 84 وبه زور یه درندشت قبول شدم.امسال با نمره277 که فک کنم پارسال اصلا قبول نشد طرف بهشتی قبول شده.دیگه فکرکنید دانشگاهای دیگه چی میشن.فک کنم نمره 20 هم قبول شده:mad_majidonline:
کجا قبول شدی ؟ منم با تو همدردم.

n.dalil

New member
این حرفو نزن پارسال انقدر زبانش آسون بوده که بچه ها زیر 60 نزدن ولی امسال خیلی سخت بوده. همه میگن کنکور پارسال خیلی آسون بوده من تو گروه ایمونو هستم و از بچه ها پرسیدم.
بعدشم نمره آخرین فرد قبولی پارسال277 بوده حتماً شما شهرهای خاصیو زدید

n.dalil

New member

هیچوقت نمیتونی یه سالو با ساله قبلش مقایسه کنی رتبه 2 ایمنی 88 نمرش 328 بوده خوب خودت حساب کن دیگه 90 خیلی بیشتر بوده

!i!iEbi!i

New member
هیچوقت نمیتونی یه سالو با ساله قبلش مقایسه کنی رتبه 2 ایمنی 88 نمرش 328 بوده خوب خودت حساب کن دیگه 90 خیلی بیشتر بوده
اتفاقا نمره زیاد تغییری نمیکنه.درصد رو نمیشه مقایسه کرد اما نمره رو میشه.اکثر اساتید از رو نمره قبولی رو پیش بینی میکنن.

ariya21

New member
azizam age biae uni shz esme beheshtio faramush mikoni albate sae kon karet be inja nakeshe chon vase foghet 4 va vase phd 6 sal injae.hala dg sathe uni ro khodet besanjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

vb2

New member
اصلا قابل مقایسه نیست یک سال با سال قبل

کلا امسال کنکور اکثر رشته ها سخت و پر از اشکال بوده پس طبیعیه

mohsen_rok

New member

فکر کنم درجه سختی سوالات هر سال فرق میکنه
بعدش افزایش ظرفیت هم بی تاثیر نبوده

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا