محل تجمع قبولی های ارشد91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

arezoomand

New member
سلام به همگی.به همه دوستانم که تلاش کردن وقبول شدن تبریک میگم.امیدوارم همیشه و در تمام مراحل زندگیتون موفق باشید.من با وجود تلاش زیاد قبول نشدم ولی رو ی تجربیاتتون حساب میکنم که با کمک شما نقاط ضعفمو پیدا کنم و مجددا با یه برنامه ریزی بهترشروع کنم.

البته همه تلاش کردن گرچه میزان تلاش ها متفاوته دلم برا هممون میسوزه کلا سر کاریم
واااااا!!!!!!!!!!!اگه فکر میکردی سرکاری واسه چی اینهمه درس خوندی برای ارشد؟؟ هر وقت پیاماتو خوندم یا ساز مخالف بوده یا انرژی منفی. در هرحال من که خیلی راضیم و اصلا هم سرکار نیستم.شاید شما باشی

یاد اون روزای درس خوندنم می افتم که ماه آخر فقط 5 ساعت میخوابیدم چقد سخت بود

رفتم کتابای خط خطیمو دیدم

الان دیدنشون لذت داشت

گوشه کتابام نوشتم خدایا تنهام نذار من تلاشمو کردم به امید تو

اول کتابم که شروع کردم

گریم گرفت نمی دونم چرا..............الان دیدن کتابام و زحمتام لذت داشت

منم دقیقا امروز یاد اون موقع ها افتادم که شبا از تپش قلب خوابم نمیبرد، باعث میشد برنامه درسم به هم بریزه. هنوز قرصای خواب و پروپرانولول های اون موقع رو نگه داشتم به یادگار تا هیچ وقت یادم نره چقدر زحمت کشیدم.چقدر ناامیدی و گریه های دم کنکور، مشکلات و موانعی که همشون توی سال کنکور اومدن سراغم.چقدر استرس . 1وقتایی میشد که ذهنم خسته بود و متوجه نمیشدم اما چون وقت نبود مجبور بودم همون شکلی بخونم و میگفتم خدایا تو شاهد باش که من زحمتمو کشیدمو خوندم اما مغزم جواب نداد.مطمئنم همه بچه ها این تجربه رو داشتن و میدونن چه عذابیه وقتی مغز خسته باشه و نفهمه ولی مجبور باشی که بخونی. خدایا شکرت واقعا که کمکمون کردی.
ولی برای دوستام خیلی ناراحتم.کسایی که شب و روز خوندن مثل من و حتی با شرایط تأهل و بچه بیشتر و بهتر خوندن ولی فبول نشدن.نمیدونم چه حکمتیه.

n.dalil

New member
سلام بچه ها
بهشتی اسامی قبول شده ها رو تو سایتش زده
من نفر اولم اونم با اختلاف خیلی زیاد از نفر دوم
نمرم 321/25 حالا مطمئن شدم که تهران قبول بودم اگه انتخاب اولم بود. نمره نفر دوم 292:thumbsupsmileyanim:

رامین123

New member
سلام:تو سایت زده زده اول ثبت نام اینترنتی ولی توی سایت شهید بهشتی چیزی نبود تلفنی هم پرسیدم گفت فکر نمیکنم کسی میدونه پیرا پزشکی تکنولوژی تشدید تصویر شهید بهشتی ثبت نام اینترنتی داره ؟

TUMS

Well-known member
سلام بچه ها
نمرم 321/25 حالا مطمئن شدم که تهران قبول بودم اگه انتخاب اولم بود. نمره نفر دوم 292:thumbsupsmileyanim:

آره واقعآ قبول بودی و همکلاسی میشدیم:sdasdasd:
حالا اونجا ما نیستیم یکه تازی کن:motat:(شوخی کردم)
حتمآ حکمتی بوده:sarma:
راستی نمره ات توی تخمین چقدر شده بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

TUMS

Well-known member
سلام بچه ها
راستی لینکش را میزاری تا ما هم مطلع بشیم همکلاسی از دست رفته:j58r36j3gcr4suxymup

melodic_m68

New member
Raftam inestitu pastor sabte nam kardam va bargashtam mohitesh aliye.daneshjoyanesham hame phd be joz ma 6 nafar ke arshad bodim

hadis90

New member
بابا دوستان تازه قبول شده .بازم تبريك دسته جمعي...:applause:..اينم يه كف به افتخار قبولي..
ولي به نظر من بهتره اين شادي قبولي را با كمك كردن و راهنمايي دادن به كنكورياي امسالي يكم كنترل بهينه كنيد...:thumbsupsmileyanim:
مي دانيد من ياد ازموناي قلم چي با اون پشتيباناش افتادم ...خوب مي شد كه شمام مي شديد پشتيبان هم رشته اي هاي خودتون...
........................................عنوان طرحشم پشتيبان برتر...........................
بابا به خدا لذت كمك كردن به ديگران شادي را واس خود آدم صد چندان مي كنه.:applause:

25RR

New member
سلام بچه ها.
منم قبول شدم
علوم پزشكي اهواز
شهر دلخواهم نيست
ولي شكرررررررررررررررررخدااااااااااااا

ariya21

New member
اين همه قبل از قبولي قول شيريني دادنا همه زدن زير قولشون

nsj

New member
کی گفته مدرک علوم پزشکی قزوین معتبرتره ؟ بر یه سری به رتبه بندب دانشگاه های ایران بزن دستت میاد[/QUOTE[/SIZE]

من گفتم مدرک وزارت بهداشت معتبرتر از وزارت علومه و ادامه تحصیل هم باهاش راحت تر و استخدام هم بهتر .

jupiter_sps

New member
سلام بچه ها

تبریک می گم ایمونولوژیست عزیز!

ممنون میشم اگه لینکشو بذاری!
4xvim2p.gif

TUMS

Well-known member

n.dalilاگه دوس داری لینک قبولی های دانشگاهتون را بزار
ممنون میشم:thumbsupsmileyanim:

n.dalil

New member

آره واقعآ قبول بودی و همکلاسی میشدیم:sdasdasd:
حالا اونجا ما نیستیم یکه تازی کن:motat:(شوخی کردم)
حتمآ حکمتی بوده:sarma:
راستی نمره ات توی تخمین چقدر شده بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تو تخمین 310 ولی درصد زبانمو مطمئن نبودم
یعنی تخمین رتبه اشتباه حساب کرده؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا