محل تجمع قبولی های ارشد 92-93

profsor

New member
سلام یک سوال : ترم اول ارشدو میشه مرخصی گرفت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mehdi_imuno

New member
نتایج آزاد اومد

من میکروب علوم تحقیقات قبول شدم رتبه 12

سلام منم دانشگاه آزاد میکروب علوم تحقیقات قبول شدم،اگر پای ایمنی شناسی دانشگاه دولتی وسط نبود حتما میرفتم چون واقعا میکروبیولوژی رو دوست دارم،در هر صورت تبریک میگم بهتون.

secret_red

New member
سلام به همه دوستان گلم تبریک میگم به همتون منم ایمنی شناسی یزد قبول شدم.کسی هست؟:bunnyearsmiley:

epid_epid

New member
خیلیییییییییییییی مسخرست، چرا از ثبت نام دانشگاه تهران هیچ خبری نیست ؟؟!!!!!!!!!!
گفتن متعاقبا اعلام میکنیم اما الان 10 روزه مارو کاشتن...... زنگم میزنی کسی جواب درستو حسابی نمیده !!!!:65d6a5d6s: :( :p7977cujr38iyymsu8::smiliess (14):

VERSA

New member
zaheran doostan vase beynolmelal sar da gom shodan
bale emkane qaboolie har 2 hast
man doostam imeni ahvaz qabool shod az mashhad va yazd bahash tamas gereftan ke beynolmelale oonjam qabool shode

f-mk

New member
سلام بچه ها.کسی از شماها واسه هسته ی گزینش و تحقیق علوم پزشکی تهران رفته تا حالا؟نمیدونید اونجا چکارمون دارن؟

kahookahoo

New member
سلام دوستان 1 سوال دارم ک شدیدا ذهنمو درگیر کرده:33:
از شما ارشدیا کسی کتاب انگلیسی برای دانشجویان پزشکی 2 رو خوند واسه کنکورش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

parastooo

New member
میشه بیشتر توضیح بدی.نویسنده و انتشاراتش رو بگو
من فکر نکنم خونده باشم

مانی55

New member
سلام بچه ها.کسی از شماها واسه هسته ی گزینش و تحقیق علوم پزشکی تهران رفته تا حالا؟نمیدونید اونجا چکارمون دارن؟

من رفتم کاری نداشتن فقط مدارکی که گفته بودن تحویل گرفتن و رسیدشو دادن که ببرم آموزش اونجا هم باید مدارک میدادیم شماره ئانشجویی میدادن و بعد میرفتیم سراع خوابگاه و غدا و ....

بالا