محل تجمع قبولی های ارشد 92-93

sa@@ra

New member
بین الملل ارس -آره مصاحبه داره ولی اصلا نگفته تو سایتش در مورد چی و از چی میخوان سوال کنن...بچه ها کسی میدونه شهریه اش ترمی چه قدر میشه؟من تو چندبرابر ظرفیتش قبول شدم[/i]

3-4 تومن که مال پارسال بوده الان زیاد شده
تا جایی که شنیدم تو مصاحبه بیشر راجع به وضعیت مالی و اینکه میتونی هزینشو پرداهت کنی و اینا صحبت میشه شاید تغییر کرده باشه شرایط:smiliess (12):
اخه اسامی که تو روز اعلام نتایج نیومده بودهه
پس چه جوری تو میدونی تو چند برابر ظرفیتی؟
چند برابر ظرفیتو که سنجش اعلام میکنه واسه گزینش

berlioz

New member
منم بین الملل ارس اسمم هست ولی نمیدونم چرا تعداد مصاحبه شوندگان اینقدر زیاده ....آخه.مگه ظرفیت نهایی بیشتر از 3-4 نفره؟!!!!!!!!

ALalEh

New member
3-4 تومن که مال پارسال بوده الان زیاد شده
تا جایی که شنیدم تو مصاحبه بیشر راجع به وضعیت مالی و اینکه میتونی هزینشو پرداهت کنی و اینا صحبت میشه شاید تغییر کرده باشه شرایط:smiliess (12):
اخه اسامی که تو روز اعلام نتایج نیومده بودهه
پس چه جوری تو میدونی تو چند برابر ظرفیتی؟
چند برابر ظرفیتو که سنجش اعلام میکنه واسه گزینش
من شانسی به سایتش سر زدم دیدم نوشته لیست اسامی چندبرابر ظرفیت
اسمم توش بود!

sa@@ra

New member
اسمم توش بود!

اونو که کلا چند برابر ظرفیت اعلام کردن همه که قبول ولی نمیدونم معیار انتخابشون جیه
میشه بپرسم کحاهارو بین الملل انتخاب کردید؟

- - - Updated - - -

اسمم توش بود!

اونو که کلا چند برابر ظرفیت اعلام کردن همه که قبول ولی نمیدونم معیار انتخابشون جیه
میشه بپرسم کحاهارو بین الملل انتخاب کردید؟

ballack68

New member
سلام،نه فقط دانشکده بهداشت پذیرش داشته

سلام mehdi_imuno اگه میتونی صندوق پیام های خصوصیتو خالی کن در ضمن ثبت نام 13 و 14ام نیست تو سایت زده متعاقبا اعلام میشه میتونم شمارتو داشته باشم و باهات در تماس باشم؟

nadiap

New member
دوستان شهید بهشتی هم بین الملل اعلام کرد
اسامی که توی سایت ارس هستت . اسامی همه یکساییه که تو بین الملل قبول شدندد
به عنوان مثال چک کردم . کسااییی که تو بین الملل شهید بهشتی پذیرفته شدند اسمشونن توی سایت بین الملل ارس هم هست
شعبه بین الملل - نمایش اخبار

Maryam.A

Well-known member
بچه ها میدونید ارس کجاست؟؟؟؟؟
خیلی دوره ها شبیه صندلی میشه آدم تا بره او بیاد
البته بچه هایی که عادت به خوابگاه دارن هرجا برن
براشون فرقی نداره
در هرصورت تبریک میگم
هزینه ترمی تونو به ماهم خبر بدید

ارم

New member
:rose::rose:بچه ها امیدوارم همیشه موفق و شاد باشید
ممنون میشم اگه جواب سوالمو بدید . درسم تموم شده و خودم فکر میکنم انگیزه خوبی دارم و تازه کتابها و تست ها رو خریدم میخوام شروع به مطالعه کنم
با توجه به رشته ام و زمان شروع به مطالعم فقط کمی ترس دارم که نرسم تموم کنم نظر شما که قبول شدین رو خواستم بدونم .

آخرین ویرایش:

imeni

New member
:rose::rose:بچه ها امیدوارم همیشه موفق و شاد باشید
ممنون میشم اگه جواب سوالمو بدید . درسم تموم شده و خودم فکر میکنم انگیزه خوبی دارم و تازه کتابها و تست ها رو خریدم میخوام شروع به مطالعه کنم
با توجه به رشته ام و زمان شروع به مطالعم فقط کمی ترس دارم که نرسم تموم کنم نظر شما که قبول شدین رو خواستم بدونم .

سلام
شما دقیقا حال پارسال من رو دارید البته من 2 سال پیش درسم تموم شد ولی با انگیزه خوندم و خدا رو شکر قبول شدم اگه با انگیزه بخونی حتما قبولی تازه من از ابان شروع کردم

ALI_A

New member
من بین الملل قبول شدم برای مصاحبه چی میپرسن؟

سلام یه سوال داشتم کسایی که تو سراسری قبول شدن اگه بین الملل هم انتخاب رشته کرده بودن آیا اسمشون به عنوان پذیرفته ی بین الملل هم اعلام میشه؟

teleka

New member
سلام یه سوال داشتم کسایی که تو سراسری قبول شدن اگه بین الملل هم انتخاب رشته کرده بودن آیا اسمشون به عنوان پذیرفته ی بین الملل هم اعلام میشه؟

سلام.بله اگه بین الملل هم قبول شید اسمتون تو فهرست اعلام شده هست.

arezoomand

New member
امکانش هست که هم روزانه قبول شد و هم بین الملل؟خیلی مهمه لطفا جواب بدین

parisa90

New member
سلام اشکان عباسی parisa 90 به من گفته بود سال آخر دانشگاه شیرازه فکر کردم شمایید که سال آخره زیست هستید به من میگید ترم بوقی سو تفاهم شده بود .حداقل رشته خودت پایین نیار .مهم اینه که واسه خواسته هامون تلاش کنیم وبهش برسیم.که من زحمت زیادی کشیدم و رسیدم .مهم نیست بقیه اش چی میشه.اوه اوه چقد بد اخلاقی مرسی از معرفی استاد راهنمات وکمکی که به من کردی اگه همه کمکهای دنیا اینجوری باشه دنیا گلستان میشه ونا امیدی ریشه کن میشه به تو باید بگن به یه نفر امید بده داغونش میکنی میره

سلام ببخشید که ناخواسته باعث سو تفاهم شدم...

arezoomand

New member
امکانش هست چون منم قبول شدم توی بین الملل
روزانه منظورت همون بهداشته؟
اره منظورم بهداشته .هم تبریز قبول شدم هم تولیست پذیرفته شدگان چندبرابر ظرفیت بین الملل اسمم هست

آخرین ویرایش:

ارم

New member
سلام
شما دقیقا حال پارسال من رو دارید البته من 2 سال پیش درسم تموم شد ولی با انگیزه خوندم و خدا رو شکر قبول شدم اگه با انگیزه بخونی حتما قبولی تازه من از ابان شروع کردم

سلام ممنون :smilies-azardl (113
با ارزوی سلامتی و سربلندی

بالا