محل تجمع قبولی های ارشد 92-93

f-mk

New member
بچه ها برای هماتولوژی سازمان انتقال خون بهتره یا دانشگاه تهران؟کلا ترتیب ارجحیت و برتری دانشگاهای تهران واسه ارشد هماتو چجوریه؟

Geshvad

New member
ارشد هماتولوژی دانشگاه مشهد....
خوشحال میشم کمکی از دستم بربیاد انجام بدم..چون خودم خیلی دنبال گشتم پارسال...میخوام اون خلا رو جبران کنم...
دوستان سوال داشتن از طریق ایمیل یا فیسبوک....جوابگو خواهم بود...

سلام اشکان عباسی هم دانشگاهی من بودی آخه من پارسال زیست عمومی دانشگاه شیراز بودم اعتماد به سقف فکر کردم سال 2 ارشدی که به من میگی ترم بوقی ایمنی ابولعباس ترجمه ماهرو میر احمدیان وسلولی مهدوی بخون اگه وقت نداری که وقت نداری سلولی دکتر یوسفی بخون آخه من سال اولم هم از تابستون شروع کردم وپارسال از مهر شروع کردم ویوسفی خوندم وباکتری عباس بهادر و بیوشیمی سعی کن کامل مخصوصا دکتر تخشی پیدا کنی وکتابچه بیوشیمی برای کنکور واسه همش تستiqb بزن اگه تست نزنی خوندنت بی فایده هست من میلیونها تست زدم زبان لزگی فول باش احتیاج به iqb زبان نداری اگه وقت داشتی کتاب زبانهایی که سنجش واسه امتحان ایمنی معرفی کرده بخون اگه نه لزگی خوب بخون هرکمکی بتونم به همه ی شما میکنم

عزیز تو بزار برسی،بعد برو دنبال استاد راهنما و بقیه کارا.شاید تو ذهنت تصورات زیادی باشه و فکر کنی علی آبادم شهره!!!ولی میای میبینی خبر خاصی نیست.ایشالله که موفق باشی،فقط تو گروه اومدی یواش بوق بزن رفففففففففففففففیق ;)

دوستای گلم که میخواید سال دیگه قبول شید،خودتون رو با کتابایه جورواجور اذیت نکنید.یه کتاب انتخاب کنید،بیشترم وقت بزارید واسه تست.والا من همینجوری خوندم،زبان و باکتری هم گذاشتم کنار و نخوندم،جایی که هدفم بود رسیدم.از ما گفتن.قبولیش خیلی راحته،البته اگه فیلمش نکنین خودتون!
من دیگه حرفی ندارم :riz277:

mehdi_imuno

New member
سلام تبررررررررررررریک میگم.امیدوارم همیشه موفق باشین.میشه منابع مورد استفادتون رو با درصدهایی که حساب کردین بگید.خیلی ممنون

سلام خواهش می کنم، منابع خاصی نیست چون آ موزشگاه رفتم ولی ابوالعباس 2013 واقعا کمک کننده بود...ایمنی 81بیوشیمی 62 سلولی 70 باکتری 51 زبان 51

marlik

New member
سلام اشکان عباسی parisa 90 به من گفته بود سال آخر دانشگاه شیرازه فکر کردم شمایید که سال آخره زیست هستید به من میگید ترم بوقی سو تفاهم شده بود .حداقل رشته خودت پایین نیار .مهم اینه که واسه خواسته هامون تلاش کنیم وبهش برسیم.که من زحمت زیادی کشیدم و رسیدم .مهم نیست بقیه اش چی میشه.اوه اوه چقد بد اخلاقی مرسی از معرفی استاد راهنمات وکمکی که به من کردی اگه همه کمکهای دنیا اینجوری باشه دنیا گلستان میشه ونا امیدی ریشه کن میشه به تو باید بگن به یه نفر امید بده داغونش میکنی میره

آخرین ویرایش:

arezoomand

New member
دوستایی که بین الملل قبول شدن براشون نوشته بود بین المللو تو نتیجه؟یعنی مثلا نوشته بود بین الملل تبریز؟

sa@@ra

New member
تا جایی که میدونم و تماس گرفتم همه ی دانشگاههای بین الملل من جمله بهشتی مشهد و اصفهان اسامی خودشون تو شایت اعلام میکنند:smiliess (12):

- - - Updated - - -

من بین الملل قبول شدم برای مصاحبه چی میپرسن؟

بین الملل کچااا؟؟؟؟؟؟؟/

ALalEh

New member
تا جایی که میدونم و تماس گرفتم همه ی دانشگاههای بین الملل من جمله بهشتی مشهد و اصفهان اسامی خودشون تو شایت اعلام میکنند:smiliess (12):

- - - updated - - -

بین الملل کچااا؟؟؟؟؟؟؟/
بین الملل ارس -آره مصاحبه داره ولی اصلا نگفته تو سایتش در مورد چی و از چی میخوان سوال کنن...بچه ها کسی میدونه شهریه اش ترمی چه قدر میشه؟من تو چندبرابر ظرفیتش قبول شدم[/i]

bahram-68

New member
بین الملل ارس -آره مصاحبه داره ولی اصلا نگفته تو سایتش در مورد چی و از چی میخوان سوال کنن...بچه ها کسی میدونه شهریه اش ترمی چه قدر میشه؟من تو چندبرابر ظرفیتش قبول شدم[/i]

بین 3 تا 4 تومن شهریه داره

سلام اشکان عباسی parisa 90 به من گفته بود سال آخر دانشگاه شیرازه فکر کردم شمایید که سال آخره زیست هستید به من میگید ترم بوقی سو تفاهم شده بود .حداقل رشته خودت پایین نیار .مهم اینه که واسه خواسته هامون تلاش کنیم وبهش برسیم.که من زحمت زیادی کشیدم و رسیدم .مهم نیست بقیه اش چی میشه.اوه اوه چقد بد اخلاقی مرسی از معرفی استاد راهنمات وکمکی که به من کردی اگه همه کمکهای دنیا اینجوری باشه دنیا گلستان میشه ونا امیدی ریشه کن میشه به تو باید بگن به یه نفر امید بده داغونش میکنی میره

marlik جان،قصدم ناامید کردنت نبود،فقط برداشتم رو از این مقطع تحصیلی گفتم.حتما همینجوره که شما میگید و هرکی به هرجا هدفشه میرسه.
استاد راهنمام دکتر نجات الهی هستن،کارشونم در مورد آنتی بادی نوترکیبه
باهاتم شوخی میکنم به دل نگیر،تو دیگه مال خودمونی،فعلن در خدمتت هستیم،حتی سر !!!

بالا