ماوراءالطبیعه چیست؟

simin69

New member
سلام
نظرتون راجع به ماوراءالطبیعه چیه؟
تجربه شخصی در این زمینه دارید؟
کتاب های مفید دراین زمینه اگر میشناسید معرفی کنید؟

pashmak

New member
سلام بختک شنیدین من تجربش کردم یه بار تو طرح تو پانسیون عصرتوخابم بود احساس کردم صدای باز شدن در میاد بعد میخاستم بیدار شم نمیشد انگار چشمام به زور هم باز نمیشد استادموندلیل علمیشوگفت از نظر روانی

maxin

Well-known member
سلام بختک شنیدین من تجربش کردم یه بار تو طرح تو پانسیون عصرتوخابم بود احساس کردم صدای باز شدن در میاد بعد میخاستم بیدار شم نمیشد انگار چشمام به زور هم باز نمیشد استادموندلیل علمیشوگفت از نظر روانی
منم بچه بودم اینطور شدم جالب اینه ک فقط تو یکی از اتاقای خونه قبلیمون اینطوری میشدم.....حتی نمی تونستم داد بزنم!!!!!!

pashmak

New member
اما برای من یه بار فقط بود خداروشکر بعدن استاد مون که روانپزشک بود شنیدم که گفت اختلال در ترشح آستیل کولین هست و انگار جسم میخاد بیدار بشه اما ذهن خابه درحد چند ثانیه است اما من که تو عمرم آنقدر نترسیده بودم انگار زندهای اما نمیتونی چشماتو بازکنی و احساس میکنه یه فشاری مثل خفگی رو قفسه سینه ات داری

simin69

New member
منم این تجربه رو خودم داشتم دقیقا همین طور هست که شما میگین واقعا وحشتناک هست

mw.ashel

New member
"ماورالطبیعه" چیست؟ ماوراءالطبیعه گفتگویی است میان دو نفر که یکی از آن ها نمی داند چه می گوید و دیگری از حرف های او سر در نمی اورد!
(ولتر)

simin69

New member
"ماورالطبیعه" چیست؟ ماوراءالطبیعه گفتگویی است میان دو نفر که یکی از آن ها نمی داند چه می گوید و دیگری از حرف های او سر در نمی اورد!
(ولتر)
چه قدر قشنگ به سوالا هام جواب دادی!!!!!!:whistle:

aytak1

New member
هر مساله یا اتفاقی که علتش ظاهرا نا معلوم هس. یه جورایی توسط نیروهای ماورا کنترل میشه. علم جالبیه. تو نت سرچ کنین به انگلیسی میتونین مطالب بهتری بدس بیارین

بالا