مامایی ها..آیا به نظرتون حق من قبولی نبوده؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

midwifry

New member
دوست عزیزم سمین جان منم درصدامو که حساب کردم (بارداری56.نوزادان71.جنین61.داخلی69.بهداشت74.زبان10)فکر میکردم قبول میشم وحالا که نشدم تصمیم گرفتم 9ماه دیگه جدی تر بخونم.انشاالله اعتراضی که میزنی جواب بده

vb2

New member
دوست عزیزم سمین جان منم درصدامو که حساب کردم (بارداری56.نوزادان71.جنین61.داخلی69.بهداشت74.زبان10)فکر میکردم قبول میشم وحالا که نشدم تصمیم گرفتم 9ماه دیگه جدی تر بخونم.انشاالله اعتراضی که میزنی جواب بده

واقعا امسال جای تعجب داره که درصدهای عالی قبول نشدن آدم شاخ درمیاره

gandom67

Member
واقعا با این درصدهای خوب ناراحت کنندست، من بقیه رو نمیدونم اما منو دوستم درصدامون تقریبا شبیه به هم بود فقط اون زبانش12 زده بود من 38،انتخاب شهرمون هم مث هم بود اون قبول نشد، بین منو دوستم که بنظرمن زبان تاثیر گذار بود
امیدوارم اعتراضتون نتیجه داشته باشه بچه ها:1dco2x0p1lilzhfpg1t

سمین

New member
حیف شد که از اولش ما پسرها رو از شرکت توی کنکور مامایی محروم کردن وگرنه قول میدم بهتون با اختلاف بسیار زیادی رتبه های برتر مال پسرها بود.....همیشه توی این مملکت به جنس ما ظلم شده...

واقعا امسال جای تعجب داره که درصدهای عالی قبول نشدن آدم شاخ درمیاره
ویدا جون کاش آدم فقط شاخ در می آورد.آدم حس حماقت میکنه که خیلی حس بدتریه

vb2

New member
نه گلم نگو اینوووووووووووووووووو من خیلی خوب درکت میکنم عزیزمممممممممم

سمین

New member
واقعا با این درصدهای خوب ناراحت کنندست، من بقیه رو نمیدونم اما منو دوستم درصدامون تقریبا شبیه به هم بود فقط اون زبانش12 زده بود من 38،انتخاب شهرمون هم مث هم بود اون قبول نشد، بین منو دوستم که بنظرمن زبان تاثیر گذار بود
امیدوارم اعتراضتون نتیجه داشته باشه بچه ها:1dco2x0p1lilzhfpg1t

گندم جون یکی از بچه های همین تاپیک که تبریز قبول شده با این که بقیه درس هاش بالاست اما زبانش 4%زده.خودش درصدهاش رو گذاشته تو سایت

سمین

New member
بچه شماهایی که قبول شدین نمرتون بالاست.اما قبول کنین خیلی درد داره که من با 236بین الملل بخونم و کلی پول هزینه کنم اما کمتر از من با 231به خاطر سهمیه ای که داره. بره مشهد بخونه(به غیر از سهمیه درخشان منظورمه)

فکر کنم از 167نفرقبولی ها حد اقل40تاشون سهمیا ای ان .یعنی حق من.سما.نیره.امنه وخی لی های دیگه که زحمت کشیدیم

gandom67

Member
سمین جان من درکت واقعا بهت حق میدم ،درصدا اونی هم که تبریز قبول شده رو ندیدم

ariya21

New member
akhe mage momkene yeki darsadash khoob beshe ghaboo nashe?????hatman sahmie shahedi basiji chizi dar kar boode

سمین

New member
سمین جان من درکت واقعا بهت حق میدم ،درصدا اونی هم که تبریز قبول شده رو ندیدم
ممنون گندم جون.نمیدونم در مورد خودم چی بگم.اما واقعا خوشحالم که شماها قبول شدین.آرزوی موفقیت واسه همه تون دارم

gandom67

Member
منم آرزو میکنم که حق به حق دار برسه ،عزیزم آرزویه موفقیت برای تو همه دوست های انجمن دارم
از اینکه نتیجه زحماتتون رو نگرفتین ناراحتم با تک تکتون هم احساس همدردی میکنم

fateme1990

New member
بچه شماهایی که قبول شدین نمرتون بالاست.اما قبول کنین خیلی درد داره که من با 236بین الملل بخونم و کلی پول هزینه کنم اما کمتر از من با 231به خاطر سهمیه ای که داره. بره مشهد بخونه(به غیر از سهمیه درخشان منظورمه)

فکر کنم از 167نفرقبولی ها حد اقل40تاشون سهمیا ای ان .یعنی حق من.سما.نیره.امنه وخی لی های دیگه که زحمت کشیدیم

اون سهمیه ای ها که زمان کنکور سراسری مونم بودن و با نصف تلاش و هوش ما شدن پزشکی و ما شدیم مامایی.
خوشبحال بچه های 10 سال بعد که سهمیه ای های هم سن و سال ندارن یا اگه داشته باشن کمه

jok

New member
اون سهمیه ای ها که زمان کنکور سراسری مونم بودن و با نصف تلاش و هوش ما شدن پزشکی و ما شدیم مامایی.
خوشبحال بچه های 10 سال بعد که سهمیه ای های هم سن و سال ندارن یا اگه داشته باشن کمه

اول بگم که من سهمیه نداشتم هاااااا...فقط بدونید که از سهمیه شاهد و جانباز طی تحصیل فقط یه بار میشه استفاده کرد...پس هر کس توی کنکور سراسری استفاده کرده اینجا دیگه نمیتونه

senoritamaria

New member
نه بابا بازم تولید میشن واسه 10 سال بعد!!

senoritamaria

New member
زمانی ک ویدا گفت 20 درصد 167 میشه 34 بعد خیلیا بهش توپیدن همین بود! بله سهمیه دارها 34 نفر بودن و ازاد 133 تا.

سمین

New member
خدایا.........

خدایا
توی دنیای ما آدما یه حالتی هست به نام کم آوردن.
تو که خدایی و نمیتونی تجربش کنی
خوش به حالت
خدایا کم آوردم کمکم کن

jok

New member
خدایا
توی دنیای ما آدما یه حالتی هست به نام کم آوردن.
تو که خدایی و نمیتونی تجربش کنی
خوش به حالت
خدایا کم آوردم کمکم کن
ای بابا این حرفا کدومه....چرا ناشکری میکنی؟....برو خدا رو شکر کن که پسر نیستی....من بیچاره باید برم سربازی اونم دو سال....تو که درس میخونی اگه بعد از تحصیل بیکار هم بمونی زیاد بهت فشار نمیاد اما ما پسرا بعد از 20 سال درس خوندن حتما باید با مدرکمون بریم سر کار وگرنه کار دیگه ای بلد نیستیم....کارم که ماشالا گیر نمیاد....بعد سرمون کچل میشه و زنم بهمون نمیدن....آخر مجبور میشیم یه دختر کور و کچل توی سن 40 سالگی بگیریم اونم به خاطر حرف مردم....
من امسال خیر سرم قبول شدم اما از اون روز مدام به فکر اینم که اگه قرار باشه تا آخر ادامه بدم اونوقت ناچارم توی سن 30 سالگی برم سربازی اونم مفت و مجانی....آخه این انصافه؟
توی 32 سالگی اگه خوش شانس باشی تازه میری سر کار...بعد باید خرج خونه بدی........خانم باردار میشه بعد ویارش بالا میزنه کلی توی خرج میفتی اوووووو بعدش باید پول زایمانو این حرفارو بدی....نمیدونم بعد بچه مریض میشه خرج داره و تو باید پول همه اینا رو توی اون سن با همون مدرکت بدی که اونم هیچ پولی ازش درنمیاد.....
باز ببین اگه آدم دختر باشه چه خوبه....این وسط هر جا که شکست بخوری زیاد واست بد نمیشه و خونواده میگن باشه سال بعد و ما پشتتیم و از این حرفا....ولی ما که سال بعدی نداریم....پسره بیکار...الاف....بعدم به زور میبرنمون سربازی

به نظرت ما پسرا برنده ایم که قبول میشیم یا بازنده.....والا به خدا اینا چیه میگه ...هی کارد میزنی به جیگره خونیه ما....ای بابا

آخرین ویرایش:

gandom67

Member
سمین جان امیدوارم زودتر از این حالت دربیای ،خیلی ناراحتت کنندست برام که دوست خوبمو تو این حالت ببینم ،میدونم برات خیلی سخته که زحمتت 1 سالت اینطور هدر بره
شبی رو به عرش کبریا کردم / خودم را از غم دنیا رها کردم

ندا آمد بگو آنچه نیاز توست / برایت بهترینها را دعا کردم

سمین

New member
سمین جان امیدوارم زودتر از این حالت دربیای ،خیلی ناراحتت کنندست برام که دوست خوبمو تو این حالت ببینم ،میدونم برات خیلی سخته که زحمتت 1 سالت اینطور هدر بره
شبی رو به عرش کبریا کردم / خودم را از غم دنیا رها کردم

ندا آمد بگو آنچه نیاز توست / برایت بهترینها را دعا کردم

ممنون گندم جون خیلی خوشحالم که دوستهای خوبی مثل شما پیدا کردم عزیزم.

تا اون موقع دوباره 1 سهمیه ای جیزی دیگه درست میکنن.
اون وقت میگیم صد رحمت حداقل اون موقع بچه شهید و جانباز سهمیه داشت.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا