مامایی ها..آیا به نظرتون حق من قبولی نبوده؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

leiliyebidel

New member
خب لیلی جان اینجوری که شما میگی ما هم همین فکر رو میکردیم ولی ببین چیزی که دوستانمیگن که من نمیدونم درسته یا غلط و به زعم خودشون علی رغم درصدایای نزدیک قبول نشدن و منوط به انتخاب دانشگاه میدونن..من میخوام اینو بدونم که..مگه تمام انتخاب های دانشجو بررسی نمیشه؟ اگر شانس قبولی برای هر کدوم از انتخاباش باشه قبوله دیگه؟و ترتیب دانشگاه نباید نقشی داشته باشه

راستش دوس جون حرف بچه ها رو نیدونم!:smiliess (12): شاید سوالا ضریب سختی داشته باشه... :21: یا چیزای دیگه ک باید پرسید...
ولی بلــــــــه!همه ی انتخاب ها بررسی میشه.... تا جایی ک من میدونم دقیقا مثه کنکور سراسریه ........

admin

Active member
پرسنل مدیریت
درود به همه
1: وزارت بهداشت تا الان هیچ جا قاطع اعلام نکرده اولویت مهمه
2: تا درصدهای دوستمون نیاد نمیشه روی درصدهاشون مطمئن بود... حرف آخر رو نمره قابل رویت در کارنامه می زنه نه درصدها و نمرات حدس زده شده توسط خود بچه ها

senoritamaria

New member
بچه ها من نمرمو دیدم و همونی بود که خودم حساب کرده بودمو تخمین هم زده بود ولی خیلی عجیب بود برام که آخرین نفری که قبول بود تو کلاسمون نمرش 231 و 2 نفر استعداد درخشان بودن که 218 بود آخرین نفر و نفر اولمون 318...
اینکه چرا سمین نیره و بقیه بچه هایی که نمره های نزدیک داشتن قبول نشدن خیلی عجیبه و دیگه اینکه من با 240 تو کلاس رتبم 13 بین 22 نفر و رتبه 8 نمرش 243!!!
خب دیگه بعد از این شانس رو هم در معیارهای قبولی اضافه کنین. ضمن اینکه من فکر میکنم خیلی ها هم سهمیه رزمندگان دارن که با نمرات پایینتر قبول شدن.

fateme1990

New member
من جمعه که از کنکور برگشتم خونه نشستم تمام سوالا و جوابای خودمو نوشتم تا 7 تیر موقع کلیدا از رو اون درصدامو حساب کنم ولی یکی از دوستام موقع اعلام کلیدا از رو دفترچه بقیه، جوابا رو نگاه میکرد میگفت منم اینو زدم اونو زدم همش با شک و تردید تازه با اون وضع نوزادانش از من 30 درصد پایینتر بود و زبانش ام کلا نمیدونست چی جواب داده. من زبانمو 50 زدم. بعد که قبول شدم میگفت تو فقط بخاطر زبان قبول شدی وگرنهه بقیه درسامون مثه هم بوده. :smiliess (2): یعنی واقعا رو اعصاب بود این حرفش.
منم اون موقع حس senoritamaria رو داشتم.
بده زحمتای یکی بره زیر سوال.
هرچند امنه اگه حقت باشه و واقعا مشکل از وزارت بوده ایشالله اعتراضت جواب بده و قبول شی ولی اگه ام نشه احتمال داره مثه پارسال ویدا لب مرزی قبول نشده باشی.

شاید امسال بخاطر این استرسی که وزارت بهداشت وارد کرد که فقط یه بار میشه کنکور داد همه سفت و سخت خوندن و برا همینه که شاید نمره ها به هم نزدیکه و خیلی ها لب مرز قبول شدن و نشدن بودن. هرچند ما رو جزو بند 3 و مشمول طرح اعلام نکردن ولی من خودمو این استرسو بین خیلی از ماماهایی دور و برم دیدم که شاید قانون عوض شه .

بازم امیدوارمهرکی درموردش اشتباه شده قبول شه و به حقش برسه:riz304:

senoritamaria

New member
من جمعه که از کنکور برگشتم خونه نشستم تمام سوالا و جوابای خودمو نوشتم تا 7 تیر موقع کلیدا از رو اون درصدامو حساب کنم ولی یکی از دوستام موقع اعلام کلیدا از رو دفترچه بقیه، جوابا رو نگاه میکرد میگفت منم اینو زدم اونو زدم همش با شک و تردید تازه با اون وضع نوزادانش از من 30 درصد پایینتر بود و زبانش ام کلا نمیدونست چی جواب داده. من زبانمو 50 زدم. بعد که قبول شدم میگفت تو فقط بخاطر زبان قبول شدی وگرنهه بقیه درسامون مثه هم بوده. :smiliess (2): یعنی واقعا رو اعصاب بود این حرفش.
منم اون موقع حس senoritamaria رو داشتم.
بده زحمتای یکی بره زیر سوال.
هرچند امنه اگه حقت باشه و واقعا مشکل از وزارت بوده ایشالله اعتراضت جواب بده و قبول شی ولی اگه ام نشه احتمال داره مثه پارسال ویدا لب مرزی قبول نشده باشی.

شاید امسال بخاطر این استرسی که وزارت بهداشت وارد کرد که فقط یه بار میشه کنکور داد همه سفت و سخت خوندن و برا همینه که شاید نمره ها به هم نزدیکه و خیلی ها لب مرز قبول شدن و نشدن بودن. هرچند ما رو جزو بند 3 و مشمول طرح اعلام نکردن ولی من خودمو این استرسو بین خیلی از ماماهایی دور و برم دیدم که شاید قانون عوض شه .

بازم امیدوارمهرکی درموردش اشتباه شده قبول شه و به حقش برسه:riz304:

خب همین دیگه. همه به من میگن با زبان قبول شدی در صورتی که من بارداری و بهداشتمم خوب زدم و بقیه درسا متوسط بودن. اگه به زبان بود که من سال 88 زبانو 67 زده بودمو بقیه درصدا 50 بود و فقط بارداری 20 زده بودم پس باید قبول میشدم!!! که نشدم تازه رتبمم افتضاح بود.

عجب من همچنان برام هم جای تعجب داره هم جای سوال؟
پس الان این سوال پیش میاد تنها انتخاب اول ملاکه؟ ..اخه این کجاش منطقیه ..متاسفانه این بحث هیچ وقت راه به جایی نبرده و چیزی هم هست که به شدت باعث دلهره میشه
و مدیریت سایت هم علی رغم چند بار پرسش جواب ندادن!!!!!
من وزارت بهداشتو نمیدونم ولی دانشگاه آزاد اینطوریه که اول همه انتخاب اولها رو بررسی میکنه.اگه نمرت برسه قبول میشی. بعد اینکه کامل 1 دور انتخاب اولها رو قبول کرد میره سراغ انتخاب دوما. حالا کسایی که انتخاب دوم مثلا تبریز زدن حتی اگه نمرشون برسه ممکنه قبول نشن.چون قبلا دانشگاه تبریز با انتخابهای اول پر شده. من با این شیوه به شدت مخالفم و اعتقادم اینه که باید به ترتیب نمره شروع کنن و در مورد هر نفر به تمام انتخابهاش از اول تا آخر توجه کنن.وقتی بر اساس نمرش 1 جا قبول شد بران سراغ نفر بعدی.

بچه ها ناراحت نباشین بعضی ها بر نمیتابن.یکی به من زنگ زده بود که قبول نشده بود و اعتماد به نفسشم در حد تیم ملی بالاس. غیر مستقیم همش میگفت فکر نکن کار شاقی کردی تهران قبول شدی.من بخاطر پارتی بازی قبول نشدم وگرنه حق و لیاقتم تهران بود. جالبه که درصداشو نمیگفت ولی همش میگفت من از تو بهتر زدم.
بچه هایی که قبول نشدن چند دسته اند:
1. نخوندن
2.خوندن و زحمت کشیدن ولی سر جلسه استرس گرفتن
3.تستها رو جابجا زدن
4. واقعا خوندن و زحمت کشیدن و حقشون بوده ولی لب مرزی قبول نشدن یا انتخاب شهر غلط یا شانس یا هر چیز دیگه.
از دسته اول بعضیاشون متاسفانه رفتار بچگانه و حسادت دارن و میخوان زحمت بقیه رو بی ارزش جلوه بدن. من در جواب این دوست فقط لبخند زدم و اصلا اعصاب خودمو ناراحت نکردم.

sepidh gh

New member
خب همین دیگه. همه به من میگن با زبان قبول شدی در صورتی که من بارداری و بهداشتمم خوب زدم و بقیه درسا متوسط بودن. اگه به زبان بود که من سال 88 زبانو 67 زده بودمو بقیه درصدا 50 بود و فقط بارداری 20 زده بودم پس باید قبول میشدم!!! که نشدم تازه رتبمم افتضاح بود.

دوستان تو رو خدا از زبان صحبت نکنید !!! دوست خودم زبان رو امسال صفر زد و دانشگاه تهران هم قبول شد( البته نه مامایی ها ) ... همون طور که می دونید توی کنکور وزارت بهداشت نمره کل تعیین کننده رتبه هست و نه تراز !!! دوستم نمره کلش واقعن عالی بود !!!! و به نظر خودم با اون نمره حقش بود .... حتمن اون کسی که مامایی مشهد قبول شده نمره کلش از بقیه بیشتر بوده .... اگه میخاید به هم دیگه جواب بدید بهتره به رشته تحصیلی کسی بی احترامی نکنید .. همون طور که مامایی ها به رشته شون تعصب دارن ما هم به رشته علوم آزمایشگاهی تعصب داریم !!!!!!!!!!!!!

سمین

New member
من منتظر کارنامه ام وحتما میرم سازمان سنجش.اگه اینجوریه سنوریتاماریا که واقعا شاخ در آوردنیه.یعنی من اینقدر بد شانسم؟

سمین

New member
من منتظر کارنامه ام وحتما میرم سازمان سنجش.اگه اینجوریه سنوریتاماریا که واقعا شاخ در آوردنیه.یعنی من اینقدر بد شانسم؟

سمین

New member
قبل از اومدن کارنامه هم میشه اعتراض کرد؟بچه ها تو رو خدا اگه می دونین بگین؟دارم میمیرم از ناراحتی

senoritamaria

New member

سمین من فکر نکنم حتی به اعتراضا رسیدگی کنن اگه میشد اینجوری نتایجو نمیزدن و بعد از اینکه همه چی تموم شده کارنامه بدن و رتبه ها رو مشخص کنن. اینجوری اعلام میکنن که کسی اعتراض نکنه. من فکر میکنم همون سهمیه است که باعث شده قبول نشی. فرض کنیم من نفر آخر سهمیه آزاد بودم بعد اومدن سهمیه دار ها رو بررسی کردن باید 80% نمره منو داشته باشه که از سهمیه ش استفاده کنه پس اونی که 231 شده این شرایطو داره و قبول میشه و تو که یه نمره با من اختلاف داشتی میری رتبه پایین تر. من اینجوری فکر میکنم. بازم خدا میدون اون تو چه خبره!!:ph34r-smiley:

S

sheri

Guest
سلام دوستان عزیز فکر نکنم اشتباهی شده باشه رقابت در وزارت بهداشت بالاست حداقل در رشته من مثلا تفاوت نمره من (مشهد)با فردی که دانشگاه شهید بهشتی قبول شده 10 نمرست
تازه بعضی از افراد هم نمره های مساوی دارن یا حتی تفاوت در حد 0/25 نمره است!!!

jok

New member
حیف شد که از اولش ما پسرها رو از شرکت توی کنکور مامایی محروم کردن وگرنه قول میدم بهتون با اختلاف بسیار زیادی رتبه های برتر مال پسرها بود.....همیشه توی این مملکت به جنس ما ظلم شده...

vb2

New member
:5::5::5:عجبببببب
حیف شد که از اولش ما پسرها رو از شرکت توی کنکور مامایی محروم کردن وگرنه قول میدم بهتون با اختلاف بسیار زیادی رتبه های برتر مال پسرها بود.....همیشه توی این مملکت به جنس ما ظلم شده...

سمین

New member

نه اینکه تو بقیه رشته های این مملکت نمره های بالا مال شما پسرهاست!!!!!!!!!اعتماد به نفس خیلی چیز خوبیه والله

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا