لیسانهای علوم آزمایشگاهی دیروز....ارشد های امروز....دکترهای فردا

aaram

New member

کاردانی های پری روز!!! ( برای ما که زمان عهد قجر هستیم و مستقیم کارشناسی علوم وجود نداشت)!!!! توی عمرم تا اونجایی که یاد دارم هرچی کنکور بوده بدون من برگزار نشده.هههه کنکور پیش دانشگاهی، بعد کاردانی به کارشناسی، کارشناسی ارشد، و حالا هم دکترا!!! دعا کنید مصاحبه قبول شم!!! :smilies-azardl (113 عاشق رشته ام بودم، هستم و خواهم بود.!!!

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mohana

IL-2

Well-known member
سلام به همه علوم آزمایشگاهی های گل.........:rose:
من که در حال تحصیلم وفعلا لیسانسم..........
یعنی من جز بچه های دیروز حساب میشم؟!:33:

pastor

New member
سلام به همگی
من عضو فعالی تو انجمن نیستم بیشتر دوست دارم نظرات بچه ها رو بخونم. وقتی این تاپیک رو دیدم حیفم اومد شرکت نکنم.
ورودی 88 علوم هستم و امسال ارشد نانوتکنولوژی پزشکی تهران قبول شدم.
و اگر در اینده با توجه به رشته فعلیم زمینه کاریم عوض شد همیشه به ازمایشگاهی بودنم افتخار خواهم کرد.
این جمله رو کاملا قبول دارم که میگه:بزرگی ادما به بزرگیه هدفشونه.
و خصلت مشترک همه بچه های علوم اینه که هموشون هدف بزرگی داشتن که اومدن این رشته.
امیدوارم این بدبینی ها که فعلا حاکم هست،ارامش کسی رو بهم نزه؛ وباعث بشه که نتونه به هدفش برسه.

mo.ham.mad

New member
سلام
ما جزء دیروزیها هستیم دیگه کاردانی 86
و کارشناسی 90
و دوباره برگشتیم به درس
اولا بعضیها اومدن میگن چرا علوم آزمایشگاهیها خودشونو برتر میدونن،با وجود درسهای ما که خیلیهاش از پزشکی واحداش بیشتره و سختتره ما خودمونو برتر نمیدونیم مشکل سر اینه که ما کل رشته های بیمارستانو رصد میکنیم و با سوتی های رشته های دیگه اعم از مامایی و پزشک عمومی و حتی متخصص سر و کار داریم و چون ما میفهمیم و بهشون گیر میدیم اونا با ما مشکل داریم
مثلا سر یه gtt خود من چند تا سقط دیدم ماماها تا قبل از ابلاغ اخیر هر چی میگفتیم یه روز قبل gtt باید fbs بدید قبول نمیکردند.
بچه های ازمایشگاه از باحالترین گروههای پیراپزشکین که متاسفانه در دام پاتولوژیستها گرفتار شدن
و اصلا به صحبتها توجه نکنین و کل کل هم نکنین چون فایده ای نداره
راستی بچه های کاردانی ،اگه از کنکور کاردانی به کارشناسی قبول شده باشن میشن ناپیوسته نه پیوسته

farzad.lab

مدیر بخش

کاردانی های پری روز!!! ( برای ما که زمان عهد قجر هستیم و مستقیم کارشناسی علوم وجود نداشت)!!!! توی عمرم تا اونجایی که یاد دارم هرچی کنکور بوده بدون من برگزار نشده.هههه کنکور پیش دانشگاهی، بعد کاردانی به کارشناسی، کارشناسی ارشد، و حالا هم دکترا!!! دعا کنید مصاحبه قبول شم!!! :smilies-azardl (113 عاشق رشته ام بودم، هستم و خواهم بود.!!!

اره واقعا خسته نباشی با این همه کنکور ... از چه فیلتر هایی گذشتی ... خیلی سخت بوده :rose:

dr.leader

New member
سلام دوست داشتم منم خودم رو به عنوان یک دانشجوی پزشکی که لیسانس آزمایشگاه هم دارم معرفی کنم . من سال ۸۷ وارد دوره کارشناسی پیوسته علوم آزمایشگاهی شدم و بعد فارغ التحصیلی از این رشته الان مشغول تحصیل در پزشکی ام . امیدوارم بتونم رابطه بین پایه و بالین رو بیشتر از قبل درک کنم و از این طریق بتونم بیشتر به بیماران کمک کنم .

varia

Well-known member
نمیدونم چرا اینهمه اسم رشتمون بد در رفته ولی با این وجود من عاشق رشتمم درووووود به هرکی علوم آزمایشگاهیه

ببخشیدها تو جمع بچه های علوم وارد میشم ولی کی میگه اسم رشتتون بد رفته؟! بقول دوستان مهم اینه که شما نباشید دکترهای گرامی جز چهارتا دارو نمیتونند دارویی تجویز کنند و کمک شما هست که تشخیص ها رو میتونه دقیقتر کنه. اونهایی که رشته شما رو بد میدونند جزء عوام هستند پس نیازی نیس به دل بگیرید!

arezoo90

New member
سلام به همه سفید پوشان تیز بین ............... همه ی بچه های گل علوم از....................
من جزء لیسانس های امروزم......
درحال...........
تلاش برای ارشد ودکترای فردا..............
وتلاش برای هرچه بهتر شدن...............
امیدوارم هرجای ایران درحال تحصیلید شاد وموفق باشید:riz304:
هرکی هرچی میخواد بگه بگه ما باید سعی کنیم کارمون رو درست انجام بدیم..................
ما درقبال مردم کشورمون روپوش سفیدی که به تن داریم مسئولیم............
هممون میدونیم یه خطای کوچیک میتونه باعث فاجعه بشه...................
واین یعنی ازمایشگاه پر از قداسته ..............
قداستی که فقط ما درکش میکنیم................. :heart::heart::heart:

شهاب

New member
سلام به همه.شاد و پرانرژی باشید.
یه تگاهی گذرا انداختم.دوستای عزیز ایراداتی که شما وارد می کنید.نباید به هم وارد کنید.اگه ایرادی هم باشه به مسئولین و قانونگزاران وارده.
نه کسانی که هدفشون رو دنبال میکنن.
همه موفق باشید.خدا نگهدار.:riz304:

farzad.lab

مدیر بخش
سلام دوست داشتم منم خودم رو به عنوان یک دانشجوی پزشکی که لیسانس آزمایشگاه هم دارم معرفی کنم . من سال ۸۷ وارد دوره کارشناسی پیوسته علوم آزمایشگاهی شدم و بعد فارغ التحصیلی از این رشته الان مشغول تحصیل در پزشکی ام . امیدوارم بتونم رابطه بین پایه و بالین رو بیشتر از قبل درک کنم و از این طریق بتونم بیشتر به بیماران کمک کنم .

شما از اون دسته علوم آزمایشگاهی های پر تلاش بودی که یدفه از دیروز به فردا رفتی .:riz304:

امــــــــــــید وارم همه موفق باشیم ... با تلاش به همه جا میشه رسید
:auizz3ffy9vla57584x

maryam92

New member
سلام به هم رشته ای های عزیز
منم جز کارشناسی ناپیوسته ها هستم
زمان ما کل باکتری یا هماتو و .....رو تو سه ماه بهمون درس میدادن

bahar.zr93

New member
سلام.....
به افتخار تمام علومها در همه زمانها.....:auizz3ffy9vla57584x
منم جزو کارشناسهای امروزم و در انتظار ارشد و دکترا...
همتون موفق باشید، همیشه ، همه جا و در هر کار و مرتبه ای که هستید...:28::28:

mohana

Well-known member
سلام به همکارای عزیزم...:ad54ad:
من هم جزء کارشناس های امروزم...و اگه خدا بخواد دکترهای آینده:auizz3ffy9vla57584x
امیدوارم همگی موفق باشید...

نگی

New member
بچه ها من کارشناسا علو ازمایشگاهی خوندم الانم ارشد ژنتیک می خونم.به امید phd

بالا