لیسانهای علوم آزمایشگاهی دیروز....ارشد های امروز....دکترهای فردا

DNA.2013

New member
هلنا جون من با رتبه ی 900 رفتم ژنتیک! ما بیسوادیم؟ دستت درد نکنه که اینقدر راحت در مورد ماها قضاوت میکنی..

zaragenetic64

New member
ای بابا
چرا دوا میکنین؟؟؟
بسه دیگه...
خیلی از بچه ها هم از لیسانس میرن پزشکی
دلیل نمیشه که
هر کسی که تلاش کنه موفق میشه واین یعنی هوشمندانه درس خوندن
ادم زرنگ وقت وانرژیشو اینطوری با این بحثا هدر نمیده

پس از درس خوندنتون لذت ببرید عزیزای من :28:

yasmina

New member
سلام بر همه
ما علوم ازمایشگاهی ها هممون یه پا دکتریم مگه نه

pariya

New member
دوستان خیلی ببخشید ها... هدف این تاپیک ی چیز دگه بود..
اگه امکان داره از موضوع جدا نشید و هر بحثی دارید باهم بحرفید... دگه باید سعی کنیم تو این مرحله و رتبه ای که هستیم بهترین باشیم ن اینکه من خوبم شما بدی یا حرفای این دستی من رتبم آن میشد و این میشد...
بعد ی روز دوندگی و خستگی و مشکلات..میایم اینجاها انرزی بگیریم اینجام ک ماشاالله هیچی.. فقط بحث
موفق باشید//:riz277:

کاردانی 86
کارشناسی 88
ارشد 91
همه شیراز و پیوسته
طرحم رفتم
عاشق انگل شناسی هستم اما به علت پاره ای از مسائل دکترا میکروب خواهم خوند:13:

helena

New member

سر کار خانم هلنا که داری به بچه های زیست میگی سواد رشته های ارشد بهداشتو ندارن ندارن.خیلی از همین بجه ها توی رشته ی شماها موفق ترن. و البته خیلیاشون رتبه شون بهتر از شماها شده و به دلایلی از جمله نرفتن به شهرستان انتخاب نکردن. سواد داشتن به کار آموزی و این حرفانیست. هرکسی تو رشته ی خودش سواد داشته و داره.دوست من با رتبه 1000 زیست دانشگاه تهرانو خوند چون علاقه داشت.واقعا متاسفم برا آدمایی که خودشون رو برتر و بهتر از همه می دونن و فکر میکنن با سوادتر از خودشون وجود نداره.خود من علوم آزمایشگاهی تهران راحت قبول میشدم اما چون کاردانی بود نزدم.همه حق دارن برای رسیدن به خواستشون تلاش کنن. از هر راهی و با همه ی سختیش.زیست پایه علم پزشکیه.اصل و شروع رشته های پزشکی

حالا چرا اینقد خودتو ناراحت کردی...
اینجا مربوط به بچه های علومه که تبادل نظر کنن.
من یه دوست داشتم که ارشد ایمنی میخوند میگفت اصلا نمیدونسته ایمنی یعنی چی که ما8واحدگذروندیم.بیوشیمی ما14واحد درحالیکه بچه های زیست2واحد و انگل و قارچ و ویروس و امثال اون که اصلا جای بحث نداره...........
بله مهم اینه که فرد بتونه قبول شه و ادامه بده و این فرد با دکترای ایمنی باید ازمایشگاه بزنه پس باید همه ی اصول در اکثر بخشها را بلد باشه وگرنه تو کار کردن دچار مشکل میشه.
من به دوستان علوم میگم که حق رشته ما دربین بقیه ی رشته های علوم پزشکی ضایع شده چون کسانی مثل مامایی وپرستاری همه شون همین رشته ان درحالیکه بچه های زیست وشیمی با تمام گرایشها میتونن رشته های ما را امتحان بدن که ما اینجا مخاطبم بچه های خودمون و وزارت بهذاشته
اینجا همه میان غیر از خود بچه های علوم ازمایشگاهی

helena

New member
هلنا جون من با رتبه ی 900 رفتم ژنتیک! ما بیسوادیم؟ دستت درد نکنه که اینقدر راحت در مورد ماها قضاوت میکنی..

عزیزم من به شما نگفتم بی سواد.منظورم سواد در هر رشته ای بود.مثلا بچه های کارشناس زیست در ارشد و دکترای ژنتیک خیلی موفقتراز علوم ازمایشگاهیان چون 4 سال درساشو مدام حلاجی کردن و اونوقت یه علوم میاد با3 واحد زیستی که پاس کرده میاد با خوندن یه کتاب مثلا تامسون رتبش عالی میشه ولی اصل قضیه اینه که کسی که روی کارشناسیش وقت گذاشته و کارکرده.شما مطمینن خیلی ازمایشگاه زیست کار کردین درحالیکه مانه.
یا همینطور درمورد رشته های بیوتکنولوزی و خیلی چیزای دیگه که ما سوادش را نداریم لطفا با دید مثبت به حرفای دیگران نگاه کنین.
نیوشا هم درست میگه من ممکنه برای دکترایم دربین رقیبام که داروسازی خوندن جابزنم و نتونم راحت قبول شم چون من کلش7 واحد فارماکو در ارشدم پاس میکنم پس منم در برابر یه داروساز شاید واقعا بیسواد باشم

zaragenetic64

New member

عزیزم من به شما نگفتم بی سواد.منظورم سواد در هر رشته ای بود.مثلا بچه های کارشناس زیست در ارشد و دکترای ژنتیک خیلی موفقتراز علوم ازمایشگاهیان چون 4 سال درساشو مدام حلاجی کردن و اونوقت یه علوم میاد با3 واحد زیستی که پاس کرده میاد با خوندن یه کتاب مثلا تامسون رتبش عالی میشه ولی اصل قضیه اینه که کسی که روی کارشناسیش وقت گذاشته و کارکرده.شما مطمینن خیلی ازمایشگاه زیست کار کردین درحالیکه مانه.
یا همینطور درمورد رشته های بیوتکنولوزی و خیلی چیزای دیگه که ما سوادش را نداریم لطفا با دید مثبت به حرفای دیگران نگاه کنین.
نیوشا هم درست میگه من ممکنه برای دکترایم دربین رقیبام که داروسازی خوندن جابزنم و نتونم راحت قبول شم چون من کلش7 واحد فارماکو در ارشدم پاس میکنم پس منم در برابر یه داروساز شاید واقعا بیسواد باشم

توروقران تمومش کنید
اینجا جای این بجثا نیست
لطفا.

pariya

New member
ی صلوات بفرست . این بحثارو تموم کن...
منتظر بقیه علوم ازمایشگاهی ها هم هستیم هاااااا:riz304:

NihAl

New member
سلااام
من این ترم سمینار دارم موضوع هم هپاتیت هست منبع هم باید کتاب باشه
میشه راهنمایی کنید چه کتابی خوبه؟

Tarsa

New member
سلام بچه هااااااااا:28::28:ممنون از تاپیک
من عاشق ویروس شناسیم دعا کنید قبول شم کارم به طرح نکشه

negar62

New member
سلام به دوستان گل علوم آزمایشگاهی !
من ورودی کاردانی 80
کارشناسی 88
ارشد 91 . کارشناسی و ارشد رو پشت سرهم اومدم به امید PHD ! و ایمان دارم همه بچه های سخت کوش علوم آزمایشگاهی لیاقت رسیدن به درجات بالا رو دارند! از حرف یک نفر هم ناراحت نشین . خیلی از دوستان خوبمون توی رشته های دیگه هستن که واقعأ روابط خوبی با ما دارند و این دلیلش طرز فکر اشتباهی هست که چندین ساله متاسفانه جا افتاده . مثل روابط علوم آزمایشگاهیان و پاتولوژیست ها و .... راز موفقیت و پیشرفت کشور های اروپایی و ... هم همین هست . به جای افکار پوچ با هم ارتباط موثری دارند و فقز به پیشرفت فکر می کنن . من 9 ساله که دارم توی این جامعه کار می کنم و از این جور حرف و حدیثها زیاد می شنوم ! پس به دل نگیرین و فقط به پیشرفت وارتقا فکر کنین . به اعتقاد من هر کسی لیاقت داشته باشه میره جلو و خدا هم همراهش هست . این یک واقعیته که بچه های علوم آزمایشگاهی توی کارهای Practical حرفه ای هستن و دوستان دیگر رشته ها توی یه سری فیلدهای ذیگه . پس میشه ارتباط خوبی برقرار کرد ! از ما 6 نفر ارشد ژنتیک بندر 3نفر علوم آزمایشگاهی هستیم ، دو نفر زیست و یک نفر میکروب . درعین حال همه بانهایت انرژی داریم به هم توی مقالات و آمادگی واسه PHD کمک میکنیم و جو فوق العاده ای داریم! واسه همه توی این سال جدید آرزوی موفقیت و پیروزی دارم :thumbsupsmileyanim:

masi-1370

New member
سلااااااااااااااااااااااااااااااااااام منم علومم و عاشق رشته ام برام دعا کنین امسال باید انرژی زیادی داشته باشم برا ارشد 93

hematology70

New member
سلام منم علوم آزمایشگاهیم و به رشته ام عشق می ورزم
همیشه هم یادمون هست که حتی یه فوق تخصص بدون ما نمیتونه یه تشخیص ساده هم بده
پس
علوم آزمایشگاهیا پایه ی هر بیمارستانی تو هر جای این جهاننننننننننننننننن.

نمیدونم چرا اینهمه اسم رشتمون بد در رفته ولی با این وجود من عاشق رشتمم درووووود به هرکی علوم آزمایشگاهیه

farzad.lab

مدیر بخش
منتظر حضور بچه های علوم توی تاپیکا هستیم ...

چقد سوت و کوره
:65d6a5d6s:

بالا