لو رفتن کلیپ 5 دقیقه ای از جلسه خاخام های یهودی

necrotizing fasciitis

Active member
یه چندتا نکته بهت بگم درجریان باش
1- اولا دشمنی اسرائیل با ما و اسلام چیز مخفی نیس که هیچ کس ندونه و شکی توش نیس
2- این حاج آقا یه جا تو کلامش میگه بیایم اینارو با ورزش و فوتبال سرگرم کنید، ینی من واقعا متاسفم واسه این طرز فکر :|
3- یه جایی باز این حاج آقا میگه یکی رخنه کرده بهشون و ازشون فیلم گرفته! هرکی از حرفه فیلم برداری سردربیاره میبینه این فیلم مثل بقیه سخنرانی ها از چندین دوربین استفاده شده پس چیز سرری نیس و کاملا همه آگاهی دارند که داره فیلم برداری میشه
4- اینکه من زیاد کلمه ابری سردرنمیارم ولی میدونم توی زبان اسم سایت همیجور که یک آمریکایی تلفظ میکنه یه عربی تلفط میکنه ( حالا با لهجه های متفاوت و چند کلمه پس و پیش) دقیقه 4:49 این خاخام یه چیزی میگه ولی ما تو ترجمه فیس بوک میبینیم
پس نتیجه گیری: ببنید هیچ کس نمیاد توی مجالس عمومی که فیلم برداری میشه از رازهاش و برنامه هاش بگه برای دشنماش ، پس شما مطمئن باشید که این ترجمه با چیزی که طرف میگه زمین تا آسمون فرق داره
من نمیگم یهود خوبه من میگم برای نشون دادن دشمنی یهود نیایم تحریف کنیم، مثلا شما قشر باسواد جامعه هستین

goo

New member
یه چندتا نکته بهت بگم درجریان باش
1- اولا دشمنی اسرائیل با ما و اسلام چیز مخفی نیس که هیچ کس ندونه و شکی توش نیس
2- این حاج آقا یه جا تو کلامش میگه بیایم اینارو با ورزش و فوتبال سرگرم کنید، ینی من واقعا متاسفم واسه این طرز فکر :|
3- یه جایی باز این حاج آقا میگه یکی رخنه کرده بهشون و ازشون فیلم گرفته! هرکی از حرفه فیلم برداری سردربیاره میبینه این فیلم مثل بقیه سخنرانی ها از چندین دوربین استفاده شده پس چیز سرری نیس و کاملا همه آگاهی دارند که داره فیلم برداری میشه
4- اینکه من زیاد کلمه ابری سردرنمیارم ولی میدونم توی زبان اسم سایت همیجور که یک آمریکایی تلفظ میکنه یه عربی تلفط میکنه ( حالا با لهجه های متفاوت و چند کلمه پس و پیش) دقیقه 4:49 این خاخام یه چیزی میگه ولی ما تو ترجمه فیس بوک میبینیم
پس نتیجه گیری: ببنید هیچ کس نمیاد توی مجالس عمومی که فیلم برداری میشه از رازهاش و برنامه هاش بگه برای دشنماش ، پس شما مطمئن باشید که این ترجمه با چیزی که طرف میگه زمین تا آسمون فرق داره
من نمیگم یهود خوبه من میگم برای نشون دادن دشمنی یهود نیایم تحریف کنیم، مثلا شما قشر باسواد جامعه هستین

عبری صحیح است نه ابری.

necrotizing fasciitis

Active member
:25r30wi: :25r30wi: :25r30wi:
بله درسته من معذرت میخوام ، خدارو شکر که غلط املائی من باعث شد که شما کل جمله رو با دقت بخونید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Nike313

ساحل

New member
حتی اگه اینطور کلیپ ها هم نباشن معلومه که اونا برنامه هایی تو سر دارن
با نظم و دقت و قدرت زیاد هم دارن برنامه هاشون رو مو به مو اجرا میکنن
ماها هم که مث مسخ شده ها دنباله رو اونا!!!
این وسط هم مسئولای ما که به اسم اسلام کارای خودشون رو پیش میبرن فقط به فکر بخور بخور و منافع خودشون و سیاسی کاری هستن و دریغ از یه برنامه درست و حسابی
از ماست که بر ماست

بالا