قهزمانی تیم ملی کشتی آزاد و نایب قهرمانی کشتی فرنگی در مسابقات جام جهانی...

alimaleki_jamshid

New member
سلام دوستان
اگر چه اینجا محیط علمی و مربوط به کارهای آموزشی و پژوهشی هست اما واقعا برد شیرین و افتخار آفرین کشتی گیران رو نمیشه در نظر نگرفت...
بالاخره ما هم به عنوان یک عضوی از جامعه باید نقش های اجتماعی خودمون رو علاوه بر درس خوندن انجام بدیم.
من به نوبه ی خودم این پیروزی رو به ملت عزیز ایران و بعد هم به کادر فنی تیم و کشتی گیران پهلوان و افتخار آفرین تیم ملی و کشور تبریک می گم.
به امید قهرمانی در مسابقات جهانی و المپیک بعدی و سربلندی و سر افرازی ایران...

ضمنا بنده به نوبه ی خودم از گزارش بسیار عالی آقای عامل کمال قدردانی و تشکر را دارم که با گزارشگری کامل و لذت بخش خودشون شور و هیجانات مسابقات را صد چندان می کنن...در زیر گوشه ای گزارش ایشون اومده...
(بله،احسان لشکری با درخت کن زیبای خودش ورزشگاه 12 هزار نفری آزادی رو به غوغا کده ای تبدیل میکنه...
آفرین دلاور آفرین پهلوان...
احسان لشکری با کوله باری از عنوان های جهانی و المپیک اومده تا در آورد گاه جهانی بزرگی کنه...)
شما هم می تونید،اگر مسابقات را دنبال می کردید!کامنت هاتون رو درباره ی مسابقات(تبریک به کشتی گیران و...) اینجا بزارید.
موفق و پیروز باشید.

آخرین ویرایش:

radi

New member
مراسم مدال دادانشون دیگه آخرشهههه
فکر کنم این قسمت برای مهمانان خارجی خیلی جذاب بود چون هیچ جای دنیا نمیتونن این بی نظمی رو ببینن
یهو همه کابینه دولت گل وبلبل میرفتن که دل کسی نگیرهههههه خوب...........

alimaleki_jamshid

New member
باز هم سلام
درست می فرمایید اما فعلا...!!!
احتمالش بسیار کم هست که حذف بشه...

alimaleki_jamshid

New member
نظر بنده هییت دولت با اومدنشون کار بسیار فوق العاده ای انجام دادن و جای قدردانی داره.

Taraa

Well-known member
امیدوارم حذف نشه

فعلا که زورشون به همه ورزشای اصیل و با قدمت رسیده و هر چی ورزشه جدید و گاها آبکیه داره جایگزین میشه

alimaleki_jamshid

New member
توکل بر خدا...
چون کشورهایی مثل روسیه و ترکیه و اینها هم هستن احتمالش بسیار کم هست.
موفق باشید.

بالا