قبول نشده ها کنکوربعدی نوبت ماست !

golabatun

New member
بچه ها یه چیز جالب.دوست من تمام سال رو صفا کرد روز کنکور کنار یه پسردرسخون که همکلاسیش بود افتاد و تقلب کرد.روزانه قبول شده آمار زیستی
:wacsmiley:

Queen

New member
من تازه عضو شدم منم منتظرآزاد وبین الملل هستم.اگه قبول نشدم منم شروع میکنم .راستی کسی میدونه جواب بین الملل را از کجا باید بفهمیم

درود اگه تونتید بدونید جواب بین الملل را ازکجا میشه فهمید اینجااطلاع بدید مرسی

sanaz alizadeh

New member
بچه ها یه چیز جالب.دوست من تمام سال رو صفا کرد روز کنکور کنار یه پسردرسخون که همکلاسیش بود افتاد و تقلب کرد.روزانه قبول شده آمار زیستی

امکان نداره بابا مگه میشه!!!!!!!!!!!!!!! تازه همه سوالا کد داشت سوال هرکی با بغل دستیش فرق میکرد.....یه چیز دیگه من هیچوقت حسرت نمیخورم آخه چیزی که راحت بدست بیاری راحت هم از دست میدی ....ما این همه تلاش کردیم آخرش هیچی شد یکی دیگه بیاد ......نهههههههههههههه خدا جای حق نشسته ....بشنو و باور نکن

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ferantic

ROJO

New member

اوا مگه میشه! اولا که فاصله ها زیاده دوما شونصدتا اجل معلق بالا سرتن سوما هم که کنکوری گفتن ابهتی داره هههههه ...

eosinophil

New member
واقعا به دوستتون خسته نباشید میگم.:auizz3ffy9vla57584x

negin ka

New member
بچه هایی ک متاسفانه قبول نشدن میشه علت قبول نشدنشونو بگن اینجوری در حق ما ک کنکور داریم لطف میکنن

biosta

Well-known member
می خواستم علت های موفقیت یا عدم موفقیت را از نظر خودم بگویم
بعد دیدم که نه الزاما" یک عامل بلکه مجموعه عواملی دست به دست هم می دهند تا شخصی موفق شود و چه بهتر که نوشته های لینک بالا مراجعه کنید تا که من بگویم .

sanaz alizadeh

New member
بچه هایی ک متاسفانه قبول نشدن میشه علت قبول نشدنشونو بگن اینجوری در حق ما ک کنکور داریم لطف میکنن

من وقت برا مرور نداشتم یه چیزی که خیلی مهمه اینه که حتما خونده هاتو مرور کنی همش میگفتم خو این مبحثو تمومش کنم وقت برا مرور هست میزارمش یه سره یه نگاه میندازم اما دیگه فرصت نشد بزرگترین اشتباهم بود...مهم نی چقد میخونی مهم اینه همونا رو که میخونی تو ذهنت تثبیت شه...دیگه اینکه اگه یه آزمونی شرکت میکنی حتما بعدش بررسیش کن من شرکت نکرده بودم اما سوالاشو داشتم واسه خودم امتحان میدادم اما موقه تصحیحش تنبلی میکردم زیاد ...یه برنامه ریزی عالی باس داشته باشی که وقت کم نیاری و اینکه انقد حریص نباش تو خوندن بعضی اوقات واقعا نیازی نی همه چیو بخونی من بدبختی این مشکلم داشتم ...الان که میبینم دلیل زیاد بود برا قبول نشدنم ....:)

eli m

New member
علت قبول نشدنم:
مطالعه کم...
آخه من از فروردین شروع کردم...
باید جدی تر بخوونم....
حاشیه رو کم کنم..._(رمان خوندن....)

golabatun

New member
امکان نداره بابا مگه میشه!!!!!!!!!!!!!!! تازه همه سوالا کد داشت سوال هرکی با بغل دستیش فرق میکرد.....یه چیز دیگه من هیچوقت حسرت نمیخورم آخه چیزی که راحت بدست بیاری راحت هم از دست میدی ....ما این همه تلاش کردیم آخرش هیچی شد یکی دیگه بیاد ......نهههههههههههههه خدا جای حق نشسته ....بشنو و باور نکن

اگه کسی میگفت خودم باور نمیکردم.اما طرف دوست صمیمی منه.شانسش نمیدونم.منم گفتم سوالا فرق میکنه گفت مال ما نه. پسره همکلاسیش شهید بهشتی قبولیده .دوستم کرمان قبول شده چون انتخاب اولش این بوده.باورکنین اگه تهران میزد تهرانم قبول میشد. واقعا بی عدالتیه کامل

golabatun

New member
علت قبول نشدن من این بود که خیلی تصور مثبتی از خودم داشتم.دوستان هم به این خوش خیالی من کمک میکردن.باید خودتو امتحان کنی

بالا