قبول نشده ها کنکوربعدی نوبت ماست !

n421

New member
دوستان این پست و روز اعلام نتایج زدم بیاید با هم از همین امروز جدی شروع کنیم همه تجربیاتمونو با هم درهمین صفحه تبادل میکنیم قرار ما روزهای سه شنبه و پنج شنبه ساعت 5 عصر

سلام دوستای عزیزم شک نکنین به اینکه سال بعد پیروز میدون خودمونیم با توکل بر خدا و تلاش خودمون....
من از فردا یعنی شنبه 9.6.92 دوباره با انگیزه و امید بیشتر از قبل شروع میکنم ایشالا....
شماهم شروع کنین ولی از الان خیلی خودتونو خسته نکنین اخرش کم نیاریم من میخام روزانه نهایت4ساعت بخونم تا ابان واذر....
بعد 2ساعت ببرم بالا تا دی....
بعدشم رو ریل میفتیم و دلمون میخاد بیشتر بخونیم وفکر اونجاشو هنوز نکردم که چن ساعت باشه...
البته من کنکورامسال خیلی خوندم و فک میکنم همه چیز تو ذهنمه که برنامم اینه....
شما هم خودتو بسنجین چقد نیاز دارین....
ایشالا که خدا بهمون کمک کنه وبتونیممممممممممممم ب خواسته مون نزدیک بشیم...
فقط قبولی تهرااااااااااااااااااااااااااااااان
:riz304:

bahram-68

New member
ایول به این همه روحیه
خیلی خوشم اومد
شک نکن که تهرانی

- - - Updated - - -

ایول به این همه روحیه
خیلی خوشم اومد
شک نکن که تهرانی

mehrshad.namdar

New member
من مطمين هستم ما موفق ميشيم جون يك سال خونديم و علاوه بر بنيه علمي بالاتر قلق كار هم دستمون اومده بس بيش به سوي موفقيت. امسال سكوي برتاب ماست بجه ها

sanaz alizadeh

New member
سلام بچه ها

مرسی از اینکه همچین پستی گذاشتین ...من خودم انگیزه و حوصلمو از دست دادم ....من نمیدونم همش میگفتم منکه نتیجه تلاشمو نگرفتم ...اومدم دیدم مث خودمم هستن و انگیزشون از من بیشتره یکم روحیم بهتر شد ...مرسی بچه ها...بچه ها چرا ما قبول نشدیم:(:(:13: من فک کنم وقت برا مرور نداشتم و یکی دیگه اینکه شاید بدخوندم ...یه سوال دیگه اینکه بچه ها کسی هست بخاد هم وزارت علوم امتحان بدن هم بهداشت؟؟من نمیدونم چطوری برنامه ریزی کنم من هردوشو میخام امتحان بدم اما هدف اصلیم بهداشته من با برنامه آزمون بهداشت میخام برم جلو اون ازمونش از آذر شرو میشه تا بهمن 75% پیش میره بقیشو چیکاکنم؟؟یکی بم راهنمایی کنه

ROJO

New member
بچه ها خوش بحالتون ، شما پارسال خوندین واسه من همش جدیده سرعت خوندنم پایینه همین کلی دپرسم میکنه:13:

eli m

New member
منم با اینکه 94 کنکوور دارم_( بخاطر طرح لعنتی)
میخام شروع کنم...
التماس دعا
با آرزوی موفقیت همگی.:riz304:

hani93

New member

منم با پیش زمینه ی قوی شروع میکنم ایشالا امسال موفق میشیم,کافیه هرچند اهسته ولی پیوسته بریم جلو شک ندارم سال دیگه این موقع ماهم جز بهترینا خاهیم بود!:ad54ad:

hani93

New member

غصه نخور عزیزم فقط به بهترین بودن فکر کنو برا به دست اوردنش تلاش کن کافیه یه خورده بیشتر از قبل دقت کنی همیشه به این توجه کن که کیفیت خیلیییی از کمیت مهمتره از حالا تا تیر ماه فرصت داری ,موفق میشییی:ad54ad:
بچه ها خوش بحالتون ، شما پارسال خوندین واسه من همش جدیده سرعت خوندنم پایینه همین کلی دپرسم میکنه:13:

عسل 69

New member
بچه های بیوشیمی بیایید تاپیک خودمون میخوام برنامه بزارم همه با هم پیش بریم، شما از ما سال اولی ها خیلی جلوترید

Queen

New member
درود برهمگی دوستان مت امسال قبول نشدم خیلی حالم بده زبان بدجوری زمینم زد .چطوری بازهم بخونم خسته ام .چقدر تلاش وناامیدی:dadad4: رشته تحصیلیم علوم ازمایشگاهی بود میخاستم ژنتیک پزشکی قبول شم درصدهام خوب بودند جز زبان

mf2009

New member
درود برهمگی دوستان مت امسال قبول نشدم خیلی حالم بده زبان بدجوری زمینم زد .چطوری بازهم بخونم خسته ام .چقدر تلاش وناامیدی:dadad4: رشته تحصیلیم علوم ازمایشگاهی بود میخاستم ژنتیک پزشکی قبول شم درصدهام خوب بودند جز زبان
شما با ما همراه شو http://olumpezeshki.ir/thread9774.html

simin69

New member
سلام بچه ها منم هستم به امید خدا امسال هممون قبولیم

.ermiya.

New member
سلام به همگی
یه سوال داشتم کتاب باید حتما چاب جدید باشه ؟ برا من اغلبشون چاپ 88 هس

melinaa

New member
بچه هاااااااا....میشه لطفا یکی بمن بگه واسه ویروس چه کتابی بخونم بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

n421

New member
منم خیلی کم خوندم ولی خیلی امیدوارم منم ازشنبه شروع میکنم

salehi_3m3

New member
من تازه عضو شدم منم منتظرآزاد وبین الملل هستم.اگه قبول نشدم منم شروع میکنم .راستی کسی میدونه جواب بین الملل را از کجا باید بفهمیم

golabatun

New member
سلام بچه ها

مرسی از اینکه همچین پستی گذاشتین ...من خودم انگیزه و حوصلمو از دست دادم ....من نمیدونم همش میگفتم منکه نتیجه تلاشمو نگرفتم ...اومدم دیدم مث خودمم هستن و انگیزشون از من بیشتره یکم روحیم بهتر شد ...مرسی بچه ها...بچه ها چرا ما قبول نشدیم:(:(:13: من فک کنم وقت برا مرور نداشتم و یکی دیگه اینکه شاید بدخوندم ...یه سوال دیگه اینکه بچه ها کسی هست بخاد هم وزارت علوم امتحان بدن هم بهداشت؟؟من نمیدونم چطوری برنامه ریزی کنم من هردوشو میخام امتحان بدم اما هدف اصلیم بهداشته من با برنامه آزمون بهداشت میخام برم جلو اون ازمونش از آذر شرو میشه تا بهمن 75% پیش میره بقیشو چیکاکنم؟؟یکی بم راهنمایی کنه

سلام ساناز منم خیلی ناراحتم چون امسال ایمنی هم کم گرفتن هم نسبت به پارسال سخت تر بود. منم میخام وزارت علوم ملکولی امتحان بدم چون ضعیفم و واسه بهداشت ایمنی.کافیه درساشونو باهم ادغام کنی

بالا