قبولی های ارشد علوم پزشکی تهران بیاند

jupiter_sps

New member
خوابگاه امیر آباد هست...پردیس اتوبان همت.............سرویس داره ....با ماشین دور نیست ولی تاکسی خورش بده یه ذره...

شما اونجا بودی؟ می گن خوابگاهای پراکنده ای داره! موقع ثبت نام واسه خوابگاه ما باید چه خوابگاهیو بزنیم؟ شما می دونی؟ (ببخشید مقداری بی ربط به تاپیک)

biochem

New member
خوب پس اگه صبحی خواب بمونیم رسما کلاس اون روزو جا موندیم! خیلی هم خوب:13:

mohsen_rok

New member
با همتون موافقم چون الان بچه ها
بیشتر دغدغه شون خوابگاه
وانتخاب واحد

منم تو محیط دانشگاه راحت ترم. بعدا اگه جا داشت بیرون هم میریم.بستگی داره جو چجوری باشه.

slpe

New member
منم دانشگاه رو برا دفه اول ترجيح ميدم چون اينجوري توش هيچ بحثي نيست:dadad4:

oranus

New member
بچه ها اصلا غصه خوابگاه و انتخاب واحد نخورید درست میشه بعدم این کاخ سبز قرار نذارید محیط داخلش که کوچیکه اگه یه تعداد وایسیم کلا تابلو میشیم اصلا میخواین من که به هر حال یه سال تجربه دارم واستون یه جا انتخاب کنم.؟
راستی به همه اونایی که باید برن همت و خوابگاهشون طرف پورسینا باشه از خداوند متعال طلب صبر میکنم چون که محدودیت سرویس داره ما که این یه سال همش قاچاقی با سرویس کارمندا با دردسرهای فراوان جابه جا شدیم .

jupiter_sps

New member
بچه ها اصلا غصه خوابگاه و انتخاب واحد نخورید درست میشه بعدم این کاخ سبز قرار نذارید محیط داخلش که کوچیکه اگه یه تعداد وایسیم کلا تابلو میشیم اصلا میخواین من که به هر حال یه سال تجربه دارم واستون یه جا انتخاب کنم.؟
راستی به همه اونایی که باید برن همت و خوابگاهشون طرف پورسینا باشه از خداوند متعال طلب صبر میکنم چون که محدودیت سرویس داره ما که این یه سال همش قاچاقی با سرویس کارمندا با دردسرهای فراوان جابه جا شدیم .

وای تو رو خدا؟

من که باید اونجا برم! چی کار کنیم خوب؟ محدودیت سرویس می تونی بگی یعنی چی؟ یعنی یه ساعت خاصی فقط میان؟

khomein

New member
فیزیولوژی

بچه ها تو سایت اسکان خوابگاه که تاریخ هنوزم همون 23 امه. یعنی نمیخان تاریخو عوض کنن؟

aseman porsetare

New member
بچه ها امکان اصلاح فرم تعهد محضری ایجادشده میتونید اونو اصلاح و اسکن کنید

oranus

New member
خوابگاه رو خودشون مشخص میکنن به نظرمن خوابگاه خودمون بهترینه چون خیلی به یونی (پورسینا)نزدیکه

biochem

New member
تکلیف ماها که میفرستنمون همت چیه؟ حوابگاه نزدیک نیس؟

biochem

New member
من دوباره استرس این تعهد محضری رو گرفتم. الان میشه اسکن کرد؟

بالا