قبولی ارشدتو با چی حاضری عوض کنی؟

حسان

Well-known member
فروختم به لیوان چایی تو سایه یه درخت کنار یه چشمه اب
بعدش هم 10 دقیقه چشامو ببندم هیچ صدایی هم نباشه
................................................
خوب فروختم ...........

کاوه بعد چند سال زندگی به ارزشو قیمت این پی بردی؟

حیف ک خیلی دیر ارزش بعضی چیزا رو میفهمیم:sad::sad:

mohana92

New member
هیچ چیز،چون هیچی نمیتونه زمانی که واسه رسیدن به این هدف گذاشتم به من ببخشه حتی یک ثانیشو.زمان باارزش تر از اینه که بخوام با پول یا چیزهای دیگه عوضش کنم.ادامه تحصیل و درس خوندن باعث تعالی روح و تغییر در سطح فکر انسان میشه از طرفی اگر انسان در درس خوندنش نیت خالص داشته باشه یعنی خود علم واسش مهم باشه نه چشم به هم چشمی و خیلی چیزای دیگه خودش یه عبادته و وقتی خدا این فرصت عبادتو به من داده چرا باید ازش بگذرم.

kaveh1316

New member
یادم رفت بگم اگه کسی پیدا بشه با یه مدرک دندونپزشکی هم حاضرم عوض کنم.......................جهنمو ضرر!

mexin

Well-known member
نه آقا شما میدونی رشته من آخرشه!!!!!!!!!!!

- - - Updated - - -

نه آقا شما میدونی رشته من آخرشه!!!!!!!!!!!

بلهههههههههههه...کاملا درجریان میباشیم ازین رشته....!!!:motat:به اینخاطر میگم ضرر میکنن اونا!!

gentelman70

New member
قبولی ارشدو با کار عوض میکنم مثلا دبیری زیست

یا با یه زندگی راحت و بی دغدغه با پرورش اسب و گاو و گوسفند.... واااااااااااااااااالا

حوصله درس مرس که داره که مو داره؟

gentelman70

New member
آها داشت یادم میرفت با پولی که راحت باشم و با zero one فقط pes بزنم سولاخ سولاخش کنم بعد بگم گور بابا بعضی درسای..... واللاللاللا

- - - Updated - - -

آها داشت یادم میرفت با پولی که راحت باشم و با zero one فقط pes بزنم سولاخ سولاخش کنم بعد بگم گور بابا بعضی درسای..... واللاللاللا

farzad.lab

مدیر بخش
من قبولی ارشدمو پیش فروش میکنم ....

خریداراش اعلام کنن
:motat:

MAHSABANOO

New member
من با هیچی عوضش نمیکنم اگه قبول شم چون براش از جونم دارم مایه میزارم :dadad4:

kaveh1316

New member
میگم اگه پرسیده بودم قبولی دکتراتو با چی عوض میکنی چی جواب میدادین!!!!!!!!!

marlik

New member
من با اینکه به سختی بدستش آوردم ولی با سلامتی خالم عوضش میکنم 29 سالشه ودیابت داره .و هم چنین مدرکمو میدم شادی و آرامش که الان بابا و مامانم دارن همیشگی باشه وسلامت باشن و اینکه آسمون همیشه باهام باشه تا زنده ام[/نوتر .سارا وکاوه عاشق شیطونیاتونم

آخرین ویرایش:

kaveh1316

New member
من با اینکه به سختی بدستش آوردم ولی با سلامتی خالم عوضش میکنم 29 سالشه ودیابت داره .و هم چنین مدرکمو میدم شادی و آرامش که الان بابا و مامانم دارن همیشگی باشه وسلامت باشن و اینکه آسمون همیشه باهام باشه تا زنده ام[/نوتر .سارا وکاوه عاشق شیطونیاتونم

از حسن نظرتون ممنونم ولی اگه اگه لطف میکردی اسم منو کنار اسمه بعضیا نمیذاشتی بیشتر ممنونت میشدم میفهمی که ، بعضیا..................................:tonguesmiley::tonguesmiley::25r30wi:

ghazal26

New member
من که تازه امسال کنکور دارم حاضرم یه چیزی هم بدم تا قبول شم!!!!!
البته هرچقد فکر میکنم میبینم هیچ چیز قابل معاوضه ای هم ندارم!!:(50): پول که ندارم! شوهر به دردنخورم که ندارم!
فقط سلامتی و خانواده خوب دارم که با دنیا هم عوضشون نمیکنم چه برسه ارشد!

s861276

New member
من عوضش کردم با طراحی دوخت :thanks::thanks:....... احساس میکنم خیلی خیلی کار خوبی کردم چون الان واقعا از زندگی دارم لذت میبرم ...... حالا فهمیدم توی زندگی فقط و فقط باید کاری که عاشقشی واز انجام دادنش لذت میبری رو انجام بدی ..... مگه آدم چقد عمر میکنه ...... والا به خدا

بالا