قبولی ارشدتو با چی حاضری عوض کنی؟

ketabsabz

Well-known member
مثه اینکه پیدا نشد مشتری آقا 1 تومن ارزونش کردم

نشد ؟؟؟

برم من ؟؟؟

من برم یعنی ؟؟؟

mexin

Well-known member
نمیگم با هیچی عوضش نمیکنم ولی چون براش زحمت کشیدم و به سختی بدستش آوردم قیمتش بالاست.
شاید یکسال یا چند سال دیگه همین ارشد بی ارزش بشه و شاید هم پلی شد برای قبولی تو آزمون دکترا......
پس ..........

pink bloom

New member
با اینکه دوستم به جای من قبول بشه یا اینکه هردومون قبول میشدیم :dadad4:

k-b

New member
آقا یا خانم k-b لابد شما فکر میکنی من حالم خوب بیست که یه دفترو سه تا منشی گرفتم گذاشتم اینجا از صبح تا شب هم دارم حرف میزنم تا مردم معامله کنن؟؟؟؟؟؟؟
حالا که آشنا شدی دیگه با من کاری نداری نه؟؟؟
حق حسابو زود اخخخخخخخخخخخخخخخ کن بالا تا عصبانی نشدم!!!!!!!
برو بابا معامله به هم خورد!!! :65d6a5d6s:
نمیگم با هیچی عوضش نمیکنم ولی چون براش زحمت کشیدم و به سختی بدستش آوردم قیمتش بالاست.
شاید یکسال یا چند سال دیگه همین ارشد بی ارزش بشه و شاید هم پلی شد برای قبولی تو آزمون دکترا......
پس ..........
مکسین خودتی؟!!! از وقتی ارشد قبول شدی جدی شدی!!!

k-b

New member
اصن تو اینجا چیکار میکنی تو این تاپیک؟؟؟ تو که ارشد نداشتی؟! برو بیرون:tonguesmiley:

ارشد نداشتم ولی سیکل و دیپلم که دارم تازه همین کاوه هم پیشنهاد داد دیپلمم رو با یه لیوان آب هویج بستنی تاق بزنم!!! تو اگه تونستی همچین معامله ای بکنی!!! نمیتونی دیگه:4d564ad6::p

sara77

New member
سارا كجايي پس چرا صحنه را خالي كردي؟؟؟؟؟

خخخخخخخخخخخخ باسیل من اومدم
من اینجا
من اونجا
من همه جا
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
یه سر بگو به کاوه بدوء تا سر کوچه دوتا کافه بیاره تا فردا کلی حرف داریم

mexin

Well-known member

ارشد نداشتم ولی سیکل و دیپلم که دارم تازه همین کاوه هم پیشنهاد داد دیپلمم رو با یه لیوان آب هویج بستنی تاق بزنم!!! تو اگه تونستی همچین معامله ای بکنی!!! نمیتونی دیگه:4d564ad6::p

خوش بحالتونه پس!! کاوه مدرک جعل میکنه؟!! میدیم مدرک خودشم باطل کننا!!:smiliess (14):

kaveh1316

New member
اگه من میفهمیدم این پدر کشتگی سارا با من از کجا شروع شد خیلی خوب بود........................
حالا نگفتی با شیر میخوری یا شکر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بالا